Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

[KAU] Kalniečių PC rekonstrukcija

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    #21
    cia juokingas esi tik tu ir tavo nuline tolerancija. jei tik kazkas ne pagal tave, tai tu mirtum, bet nepripazintum, jog zmones gali galvoti ir kitaip nei tu.


    Parašė amiko Rodyti pranešimą
    Niekas tavo nuomonės ir nenori pakeist. Turėkis sau
    Bet jei esi buvęs, tai tavo pasakymas „Trandalietiškas pastatas, tiek iš išorės, tiek ir iš vidaus." skamba juokingai. Dėl išorės galėčiau sutikti - neatrodo tvarkingai. O iš vidaus - na, paprastai, bet sutvarkyta.

    Juokingai skamba ir dar vienas tavo sakinys: „aš tam viduj esu buvęs daugiau kartų nei tu" - tu mane seki, kad žinai, kiek ten esu buvęs/nebuvęs?
    www.tomflagman.com

    Comment


      #22
      Parašė FlagMan Rodyti pranešimą
      cia juokingas esi tik tu ir tavo nuline tolerancija. jei tik kazkas ne pagal tave, tai tu mirtum, bet nepripazintum, jog zmones gali galvoti ir kitaip nei tu.
      Nieko naujo iš jo pasisakymų nepamačiau. Visur visada tas pats, net nervina skaitant.

      Comment


        #23
        Parašė amiko Rodyti pranešimą
        Tu pirmiau nueik į vidų prieš nusišnekėdamas
        O tavo toks pasisakymas neskamba juokingai? Čia gi lygiai tas pats iš ko tu juokiesi.

        O jei į temą, tai asmeniškai mano nuomonė tokia, kad jei nugriautų, tai nebūtų tragedija. Tačiau jei normaliai pertvarkys, tai kodėl gi ne, savotiškas toks pastatas.

        Comment


          #24
          Parašė amiko Rodyti pranešimą
          Niekas tavo nuomonės ir nenori pakeist. Turėkis sau
          Bet jei esi buvęs, tai tavo pasakymas „Trandalietiškas pastatas, tiek iš išorės, tiek ir iš vidaus." skamba juokingai. Dėl išorės galėčiau sutikti - neatrodo tvarkingai. O iš vidaus - na, paprastai, bet sutvarkyta.

          Juokingai skamba ir dar vienas tavo sakinys: „aš tam viduj esu buvęs daugiau kartų nei tu" - tu mane seki, kad žinai, kiek ten esu buvęs/nebuvęs?
          Neseku, bet esu tuom tikras

          Comment


            #25
            Parašė Mjso Rodyti pranešimą
            Neseku, bet esu tuom tikras
            Hm, keista Aš ten visai netoli gyvenu ir tu manai, kad tai tu ten dažniau lankaisi? Na nebent tu ten kasdien eini (tai greičiausiai - ten dirbi)... Bet kuriuo atveju, sakyti, kad tu ten dažniau lankaisi ir tai žinai tikrai nėra objektyvu, nes nežinai, kas kiek laiko aš ten lankausi. Nukrypom nuo temos nejučia.
            www.nvtka.lt - Nacionalinė viešojo transporto keleivių asociacija. Tapk ir tu jos dalimi!

            Comment


              #26
              Įdomus statinys, pirmas, rimtas E. Miliūno darbas po studijų jei gerai pamenu. Pilnai funkcionuoti, taip kaip buvo sumanyta jam ir nebuvo lemta. Dabartinis vaizdas, nuo to 9 dešimtmetyje, skiriasi pakankamai smarkiai. Ar žinote, kad buvo suprojektuotas/pastatytas ir fontanas, kuris veikė maždaug savaitę, vėliau blokada, taupymas taip ir liko jis "išdžiūvęs".
              Paslaugų gausa vienoje vietoje, funkciniu erdvių išdėstymų ir t.t. tai buvo anuomet analogų neturintis PC Lietuvoje. Esmė ta, kad taip, kaip jis buvo sumanytas, jis veikė vos kelis metus, o ir duris atvėrė dar nepilnai pabaigtas.
              Miestai ir architektūra - http://www.miestai.net

              Comment


                #27
                Panašu į "Ozo" istoriją.

                O štai ir fotografijos.





                Atsiprašau už kokybę, fotografavau išskalbtu telefonu, muilinės po ranka neturėjau. Tikriausiai dar tiek neprikvaišau, kad į mokyklą neščiausi.

                Comment


                  #28
                  keista skaityti neigiamus atsiliepimus apie pastatą, kuris savo laiku kėlė pavydą vilniečiams.
                  labai smagu, kad dabartiniai savininkai turi noro ir galimybių jį rekonstruoti.
                  nesitikėkit mano mieli, kad jį kažkas griaus...
                  pirtis tautybės neturi (lietuviui geriausia garinė pirtis!)

                  Comment


                    #29
                    anokia cia naujiena. dedasi uz visus galva pranasesnis. iverciuose priraso tokiu dalyku, kad ji pati butu galima ispeti uz izeidinejimus. bet tebunie jo virsus. jaunas dar juk....

                    Parašė Smauglys Rodyti pranešimą
                    Nieko naujo iš jo pasisakymų nepamačiau. Visur visada tas pats, net nervina skaitant.
                    www.tomflagman.com

                    Comment


                      #30
                      Man įdomu ar šis objektas netaps Maximos lygio baklažke aplipdžius plokštėmis... Būtų viršūnė Nesuvokiamas man toks derinys būtų... Tokia architektūra plius mano minėtos apdailinės plokštės... Bet tikiuosi tik man vienam tokia durna baimė šovė ir tai nebus įgyvendinta
                      Mano nuotraukos @Fotki.com

                      Auto Show Millennium 2007
                      Retromobile 2007
                      "Kova 1". Driftingo čempionatas
                      "Foje" Gali Skambėti Kitaip
                      Vilniaus žavesys kauniečio akimis: 1 dalis | 2 dalis
                      BaltMotorShow 2007, Vilnius: 1 dalis | 2 dalis
                      Kauno Marių Regioninis Parkas

                      Comment


                        #31
                        Nežinau, nežinau. Šiame pastate aš jokio grožio nematau, o kai po jį vaikščiojau, tai toks keistokas tas išplanavimas, bet gal tuo ir geriau nei standartiniai PC. Smagu, kad atnaujina, bet nepergyvenčiau jei ir nugriautų...
                        You've got one life! Live it!

                        Comment


                          #32
                          Atsimenu, kai ten darė šiokią tokią rekonstrukciją, vidaus. Ir dar nebuvo baigę. Užėjau į vidų - taip gražu, visur balta, jokių bereikalingų blizgučių, man rodos, ir kažkoks šviestuvas buvo, o vaizdas, pažiūrint į viršų, išvis puikus (ten langas). Vat jeigu taip viskas atrodytų, tai būtų puiku. Bet vėl kažką pridėjo, ir atrodo nebe taip gerai. Kiek gaila, kad tuo metu dar nesmarkiai domėjausi tokiais dalykais - būtų įdomu, kas ir kaip. Gal kas žino, kaip ten vyko rekonstrukcija, ir kas per ją keitėsi?

                          Comment


                            #33
                            Kiek pamenu iš savo jaunų dienų, tai tenka pripažinti kad pastato vidus tikrai nebuvo išplanuotas pagal paskirtį.
                            „O kūjis su pjautuvu - juk tai paprastos liaudies, darbininkų ir valstiečių simboliai. Dabar ženkliukus, pirktus Pilies gatvėje, ir kuriuos visą laiką iki uždraudimo nešiodavausi prisisegęs prie kuprinės, turėjau pasidėti į stalčių.“ - Tomizmas

                            Comment


                              #34
                              Antram aukšte prie pieno baro, berods ir kino salė buvo ar bent tūrėjo būti.

                              Comment


                                #35
                                ne kino, o videosalė
                                AerialMedia.LT
                                žvilgsnis į pasaulį kitu kampu...

                                Comment


                                  #36
                                  Plius kalnieciai buvo viena is dvieju vietu kur vaiku kavineje multikus rodydavo, kita buvo tik Pasakoje Laisvej... mazam pamenu budavo svente kai ten tevai nusivesdavo

                                  Comment


                                    #37
                                    Parašė taspac Rodyti pranešimą
                                    Plius kalnieciai buvo viena is dvieju vietu kur vaiku kavineje multikus rodydavo, kita buvo tik Pasakoje Laisvej... mazam pamenu budavo svente kai ten tevai nusivesdavo
                                    Identiški atsiminimai, 99% tą patį norėjau parašyt
                                    You can change your car, you can change your house, you can change your Wetherspoon, you can change your wife or religion, even you can change your sex. But you can never change the team you support...

                                    Comment


                                      #38
                                      Jei neklystu, tai kalniečiuose buvo video salė suaugusiems, kur rodydavo terminatar, tigr karate, ir tt
                                      AerialMedia.LT
                                      žvilgsnis į pasaulį kitu kampu...

                                      Comment


                                        #39
                                        Sprendžiant iš temos pavadinimo - visas prekybos centras rekonstruojamas. Sprendžiant iš nuotraukos - tik mažas gabaliukas. Tai kaip ten yra iš tikrųjų?

                                        Comment


                                          #40
                                          dar iš šono yra tvarkoma nuo savanorių pusės. Ten dalis išardyta. iš kitų pusių nieko nevyksta.

                                          Comment

                                          Working...
                                          X