Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Naktis London City'je

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Naktis London City'je

    Keli Sestadienio vakaro vaizdeliai

    1.


    2.


    3.


    4.


    5.


    6.


    7.


    8.


    9.

    #2
    Geris vienareiksmiskai Ka cia uzsisukes buvai jei nepaslaptis?

    Comment


      #3
      Labai gražu 7 l. gera
      beg, borrow and steal

      Comment


        #4
        Parašė Cholerikas Rodyti pranešimą
        Geris vienareiksmiskai Ka cia uzsisukes buvai jei nepaslaptis?
        Dekoju uz teigiama ivertinima
        O uzsisukes buvau paprasta kit'ini 18-55mm, nes be pigiausio Sigma 70-300mm daugiau nieko ir neturiu (ir turbut greit neturesiu... visgi kainuoja tokie dalykai ne pagal mano kisene, deja ). Beje, mane kazkaip tenkina ir to objektyvo plotis. Aisku ne 10mm, bet pamenu, kad netgi Honkonge nebuvo dideliu problemu "aprepti" nelabai toli esancius aukstaugius pastatus (pvz., 415m aukscio 2IFC ). Nors jeigu kas rekomenduotu koki pigu (kad ir koki vogta... juokauju aisku ) 10mm, buciau dekingas

        Comment


          #5
          Pas tave naktį gaunasi kaip dieną. Labai geros meniniu ir kokybės požiūriu nuotraukos.

          IT. Sicilija
          PT. 11 dienų Portugalijos keliais
          LT. Kaunas 2009.01.04

          Comment


            #6
            Gražu...Nereali ypač 7 nuotrauka...High-tech'as vež. Daug tokių Londone High-techo pastatų, nes lyg girdėjau, kad tai 3 miestas po Paryžiaus ir Frankfurto, kur vyrauja tokia pastatų architektūra. Gražu. Bet liksiu prie nuomonės apie dangaoraižius: kuo jų mažiau - tuo geriau! (nors High-techas mane vež tikrai, o London City tikrai kokybiškiau atrodo nei Manheteno dežutės)!
            Kopenhaga/Roskildė / Stokholmas I II III IV
            Dordrechtas/Haarlemas
            Nesebaras/Plovdivas
            Kiolnas

            Comment


              #7
              Arba cia tie pastatai stebuklingai apsviesti arba stebuklinga kitini gavai Nors nikono ir geres pagal ideja, bet nevelnio taip nepiesia.

              Comment


                #8
                Parašė Cholerikas Rodyti pranešimą
                Arba cia tie pastatai stebuklingai apsviesti arba stebuklinga kitini gavai Nors nikono ir geres pagal ideja, bet nevelnio taip nepiesia.
                Na Lloyd's apsvietimas nakti tikrai atrodo truputi stebuklingai t.y. ryski ultravioletine sviesa. Diena tas "fabrikelis" atrodo nekaip, bet nakti tampa kazkuo stebuklingu, rimtai
                Na o Swiss Re taip pat turi superini apsvietima. O daugiau nieko ir nefotografavau

                Comment


                  #9
                  Kaip ir daugumai, man patiko ypac 7 nuotrauka.
                  "Never argue with an idiots. They will bring you down to their level and beat you with experience"

                  Comment


                    #10
                    geras sauniai pavarei John
                    Neišmeskite spalvų

                    Comment


                      #11
                      Nuostabios nuotraukos ir pastatai. Man tas fabrikėlis labiau patinka nei Pompidu centras Paryžiuje.

                      Comment


                        #12
                        Parašė Edd Rodyti pranešimą
                        Nuostabios nuotraukos ir pastatai. Man tas fabrikėlis labiau patinka nei Pompidu centras Paryžiuje.
                        Greit teks pabuvoti ir ten, todel galesime palyginti naktines Pompidu ir Lloyd's nuotrakas

                        Comment


                          #13
                          Nebandei Jonai užlipt į Lloyds išoriniais laiptais?

                          Comment

                          Working...
                          X