Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

PPC „Mega“ ir gretimų teritorijų plėtra Vytėnuose / Islandijos pl.

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    #61
    "Baltic Shopping Centers" Kauno "Mega" statybai pritraukė 55 mln. litų

    Nekilnojamojo turto plėtros bendrovė "Baltic Shopping Centers" (BSC), išplatinusi naują akcijų emisiją, prekybos centro "Mega" statybai pritraukė 55,048 mln. litų.

    Po naujos akcijų emisijos išplatinimo vieno iš "Senukų" savininkų Augustino Rakausko šeimos bendrovė SSPC padidino valdomą BSC akcijų paketą nuo 51 proc. iki 80,48 proc., Eltai pranešė laikinasis BSC vadovas Saulius Merkys.
    Antrosios BSC akcininkės - Vokietijos bendrovės "Dr. Werner Pfeiffer Objekt Entwiklung" valdytas akcijų paketas sumažėjo nuo 49 iki 19,52 proc., pranešė Vertybinių popierių komisija.

    Į BSC kapitalą SSPC papildomai investavo 52,13 mln. litų, o Vokietijos įmonė - 4,892 mln. litų. Naujos emisijos kaina viso BSC nuosavo kapitalo vertė siekia 79,9 mln. litų.

    "Pritrauktos lėšos bus naudojamos "Mega" statybai", - sakė S. Merkys.

    2005 metų rudenį BSC planuoja atidaryti didžiulį prekybos parką "Mega" prie Kauno, į kurį investicijos sieks apie 200 mln. litų. BSC ruošiasi statyti kelis prekybos centrus kitose vietose.

    Pernai lapkričio pabaigoje BSC sostinės Šiaurės miestelyje atidarė 28 tūkst. kvadratinių metrų prekybos parką "Banginis", į kurį investuota 62 mln. litų.


    www.donatas-mazeika.lt

    Comment


      #62
      hehe net nauja kibira padejo paskutinej fotkeje )

      Comment


        #63
        Stebiuosi, statybos turetu vykti normaliu tempu, o gal pas juos dar ne viskas suforminta?
        Draugai atsiranda ir pranyksta. O priešų tik daugėja...

        Comment


          #64
          Kauno "Mega" statybai - 30 mln. eurų sindikuota paskola

          Šalia Kauno iškilsiančio prekybos centro "Mega" statybai keturi bankai suteikė 30,12 mln. eurų (104 mln. litų) sindikuotą paskolą.

          Septynerių metų trukmės paskolą organizavo Vilniaus bankas, bendrovei "Baltic Shopping Centers" (BSC) paskolinęs 11,58 mln. eurų. Dar 8,68 mln. eurų paskolino "Hansabankas", po 4,92 mln. eurų - "Nord/LB Lietuva" bei "Nordea", teigiama pranešime.

          Šalia Kauno esančiame 29 hektarų sklype statomas 70 tūkst. kvadratinių metrų ploto prekybos ir pramogų centras "Mega" duris turėtų atverti šių metų rudenį. Į šį projektą iš viso planuojama investuoti 60 mln. eurų (207,2 mln. litų).

          "Tikime, kad modernus ir funkcionalus prekybos, paslaugų bei pramogų kompleksas, suprojektuotas pagal moderniausias tarptautines tendencijas, taps nauju patogaus pirkimo ir malonaus laisvalaikio praleidimo standartu Lietuvoje", - sakė BSC valdybos pirmininko pavaduotojas Artūras Rakauskas.

          Neseniai išplatinusi naują akcijų emisiją, BSC prekybos centro "Mega" statybai pritraukė 55,048 mln. litų.

          Vieno iš "Senukų" savininkų Augustino Rakausko šeimos bendrovė SSPC valdo 80,48 proc. BSC akcijų, dar 19,52 proc. priklauso Vokietijos bendrovei "Dr. Werner Pfeiffer Objekt Entwiklung".

          BSC taip pat priklauso Vilniuje įsikūręs 28 tūkst. kvadratinių metrų ploto prekybos parkas "Banginis", į kurį investuota 62 mln. litų.
          www.donatas-mazeika.lt

          Comment


            #65
            Projektas labai geras.
            Taciau man ir nepatinka jo architekturine puse

            Gal derejo pamastyti ka nors apie aukstuminius pastatus ?
            Juk reikes patalpu ir administracijai ir darbininkams...
            Dabar, neziurint dydzio, viskas labiau primena paprastus "SENUKUS" !!!

            Dos skirtingu spalvu dezutes kaip sandeliai is toliau atrodys.

            Comment


              #66
              As kazaip nelabai tikiuosi is sito projekto konors TOKIO. Paziurejus ir Bangini galima kogero izvelgt ir busimos Megos isvazida...

              Comment


                #67
                Manau, kad už "Banginį" bus geriau.
                Visgi investicijos į "Banginį" - 62mln lt ( 30k m2), "Megą" - 200mln (70k m2)
                Nors ką čia paprastas žmogau gali žinot.. pagyvensim pamatysim.
                www.donatas-mazeika.lt

                Comment


                  #68
                  "Mega" statoma pagal pusiau tipinį Chapman Taylor projektą . Kai kurios detalės atitinka http://www.chapmantaylor.com/t1.asp?prjid=75&selimg=0
                  It's just a circle of people talking to themselves who have no f—ing idea what's going on

                  Comment


                    #69
                    Tikiuosi gavus paskola darbai pagaliau pajudes, kazkaip perilgai man jie tuos parengiamuosius darbus daro... Tiesa lipdomos jau paskutines 5-6 viaduko kolonos!
                    Atrodo ganmasyviai

                    Comment


                      #70
                      @Nedas: naujausias "Statybų Pilotas" rašo, kad statybos prasidės tik atšilus orams. Jau pabaigtas techninis projektas (C korpuso, A korpuso irgi jau baigiamas)
                      www.donatas-mazeika.lt

                      Comment


                        #71
                        dekui uz informacija!

                        Comment


                          #72
                          Parašė GYARD-P
                          Projektas labai geras.
                          Taciau man ir nepatinka jo architekturine puse
                          O projekto dar niekas nemate. Apie architekturini sprendima bus galima kalbeti tik pamacius projekta.

                          Comment


                            #73
                            liutai, taigi yra jau parengti renderiai (virsuj esanciuose komentaruose), tai galima ir spresti apie jo vykusia-nevykusia archtiektura tiesa sakant, man isore nelabai patinka..kaip kokie sandeliai.


                            Prie ruso man buvo geriau

                            Comment


                              #74
                              Parašė alonso
                              liutai, taigi yra jau parengti renderiai (virsuj esanciuose komentaruose), tai galima ir spresti apie jo vykusia-nevykusia archtiektura tiesa sakant, man isore nelabai patinka..kaip kokie sandeliai.
                              ten tik vizija, o ne detalus projektas

                              Comment


                                #75
                                Pagyvensim pamatysim
                                Alternative

                                Comment


                                  #76
                                  Parašė Nedas
                                  Tikiuosi gavus paskola darbai pagaliau pajudes, kazkaip perilgai man jie tuos parengiamuosius darbus daro... Tiesa lipdomos jau paskutines 5-6 viaduko kolonos!
                                  Atrodo ganmasyviai
                                  Norint, kad pastatas butu kokybiskai pastatytas reikia statyti bent jau +5 laipsniu temperaturoje, gal todel siuo metu statybos taip letai ir vyksta

                                  Comment


                                    #77
                                    viskas yra jau parengta ir suplanuota, kas ir kada bus statoma.... Tik va aš tai neturiu tų reinderių gal vėliau gausiu...
                                    You've got one life! Live it!

                                    Comment


                                      #78
                                      Parašė fredis
                                      viskas yra jau parengta ir suplanuota, kas ir kada bus statoma.... Tik va aš tai neturiu tų reinderių gal vėliau gausiu...
                                      Labai laukiam, fredi

                                      Beje,

                                      Comment


                                        #79
                                        fredi, jeip pats esi mates tuos renderius, tai gal galetum kiek nupasakot, ar tokia pati tragiska isvaizda, kaip situ pradiniu renderiu, publikuojamu sito threado pradzioj? ar kazkas kito?


                                        Prie ruso man buvo geriau

                                        Comment


                                          #80
                                          Parašė alonso
                                          fredi, jeip pats esi mates tuos renderius, tai gal galetum kiek nupasakot, ar tokia pati tragiska isvaizda, kaip situ pradiniu renderiu, publikuojamu sito threado pradzioj? ar kazkas kito?
                                          Man is tu pradiniu renderingu tai is viso nesimato nieko Papaisytos mazdaug vizijos, kaip butu isplanuotas plotas ir viskas.

                                          Man pats idomiausias dalykas tai viaduko statyba virs autostrados http://tinkle.miestai.net/showthread.php?t=763. Is Silainiu galesime patekti tiesiai i autostrada

                                          Comment

                                          Working...
                                          X