Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Kauno savivaldybė

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Kauno savivaldybė

    PAREIŠKIMAS

    2006-11-09

    Kaunas



    DĖL NETVARKOS KAUNO MIESTO SAVIVALDYBĖJE



    Mes, pilietiškai aktyvus Kauno jaunimas, esame visiškai nusivylę mero veiksmais, kurie nuolatos kelia chaosą bei paralyžiuoja produktyvų savivaldybės darbą:

    1.
    Mero antiįstatymiški veiksmai, kuriais viršydamas savo įgaliojimus kišasi į savivaldybės administracijos veiklą;
    2.
    Neturėdamas miesto Tarybos įgaliojimų, jos vardu siuntinėjo laiškus „Gazprom‘ui“;
    3.
    Painiodamas viešuosius ir privačiuosius interesus už mokesčių mokėtojų pinigus asfaltuoja klasiokų gatves;
    4.
    Atstatydino administracijos direktorių kaip tik tuo metu, kai į viešumą buvo pradėti kelti galimai korumpuoti savivaldybės darbuotojų veiksmai.

    Tai tik keli iš daugelio faktų, kuriais p.Arvydas Garbaravičius diskredituoja mero instituciją bei visą Kauną.

    Pabrėžiame jo nesugebėjimą tinkamai reprezentuoti Kauno miestą viešuose renginiuose (prisiminkime jo „puikią“ kalbą sutinkant Lietuvos krepšininkus prieš kelerius metus).

    Ponas mere, Jūsų eilinį kartą išsakytą „auksinę“ frazę, kad būsimi sporto ir pramogų rūmai yra per geri Kaunui, norėtume perfrazuoti ir retoriškai paklausti: ar Kaunas nėra per geras jums?

    Todėl nebegalėdami taikstytis su tokiais mero veiksmais, Jaunųjų konservatorių lygos Kauno skyrius reikalauja merą prisiimti atsakomybę ir atsistatydinti iš užimamų pareigų, o Kauno miesto tarybos narius kviečia iš savo tarpo išsirinkti tokį merą, kuris turėtų kauniečių pasitikėjimą, gebėtų tinkamai atlikti savo pareigas bei reprezentuoti miestą.







    Jaunųjų konservatorių lyga

    #2
    Parašė antitotalitarizmus Rodyti pranešimą
    Ponas mere, Jūsų eilinį kartą išsakytą „auksinę“ frazę, kad būsimi sporto ir pramogų rūmai yra per geri Kaunui
    Hm jam turbūt visai nerūpi jo sveikata...

    Nesu tiek įsigilinęs į politiką, kad galėčiau šaukt pritariu šiam pareiškimui ar ne, bet visi išvardinti jo poelgiai yra smerktini.

    Gaila, kad mūsų politikai atsistatydina tik tuomet, kai yra vos ne priverčiami, o ne tada, kai prabunda jų sąžinė.
    Įžvalgos.lt - FB - G+

    Comment


      #3
      Parašė Ash Rodyti pranešimą
      Gaila, kad mūsų politikai atsistatydina tik tuomet, kai yra vos ne priverčiami, o ne tada, kai prabunda jų sąžinė.
      Kad paprasčiausiai nėra ten pas juos kam prabust
      Mano nuotraukos @Fotki.com

      Auto Show Millennium 2007
      Retromobile 2007
      "Kova 1". Driftingo čempionatas
      "Foje" Gali Skambėti Kitaip
      Vilniaus žavesys kauniečio akimis: 1 dalis | 2 dalis
      BaltMotorShow 2007, Vilnius: 1 dalis | 2 dalis
      Kauno Marių Regioninis Parkas

      Comment


        #4
        cia jokie prasymai nepades... arba reikia laukt kol baigsis ju kadencijos, arba teisiskai susitvarkyt irodant ju istatymu pazeidimus ir nusikalstama veikla, bet tuo niekas deja neapsiims....

        Comment


          #5
          Apsiimnt tai gal ir apsiima, taciau kaip sakei: [kas is to, politinius gincus teisiskai isspresti labai sudetinga, nes pati teisesauga tuomet turi isitraukti i politikavima ir patys lengvai gali buti apkaltinti politikavimu ir be to tokiuose procesuose dazniausiai pritruksta irodymu.
          Politikus daugiausiai gali paveikti visuomenes nuomone ir kritika, nes butent rinkeju kritikai politikai labiausiai jautrus, kadangi nuo to priklauso ar jis bus isrinktas sekanciai kadencijai ar ne

          Comment


            #6
            Prasideda rinkimai. Matosi, kaip A.Kupčinskas nori atsisėsti į mero kėdę. Deja jaunuolis(manyčiau, su palaiminimu "iš viršaus") elgiasi kiek neapgalvotai. Oi smuko konservatorių autoritetas ne tik mano, bet ir miestiecčių akyse.
            Kaunas yra Kaunas

            Comment


              #7
              Parašė Vaidosius Rodyti pranešimą
              Prasideda rinkimai. Matosi, kaip A.Kupčinskas nori atsisėsti į mero kėdę. Deja jaunuolis(manyčiau, su palaiminimu "iš viršaus") elgiasi kiek neapgalvotai. Oi smuko konservatorių autoritetas ne tik mano, bet ir miestiecčių akyse.
              Na ir kur tu matai ta "elgimasi neapgalvotai" ?

              Comment


                #8
                Pagal biografija, tai ispudingai atrodo tas Kupcinskas, bet pagal savo interviu per puko tv kai kartais rodo, tai ispudzio nepadare.
                Jeigu butu rinkimai gal ir balsuociau uz ji. Nes daugiau nematau ka ten galima dar rinkti.

                Comment


                  #9
                  Parašė antitotalitarizmus Rodyti pranešimą
                  Na ir kur tu matai ta "elgimasi neapgalvotai" ?
                  Kad ir dėl to paties pasitraukimo iš koalicijos. Deja, pasitraukt patiems iš postų jėgų neužteko.
                  Kaunas yra Kaunas

                  Comment


                    #10
                    Parašė kaunaz Rodyti pranešimą
                    Pagal biografija, tai ispudingai atrodo tas Kupcinskas
                    Gal netingi man ją papasakoti? Nežinosiu už ką balsuot kai ateis metas
                    Įžvalgos.lt - FB - G+

                    Comment


                      #11
                      Parašė Ash Rodyti pranešimą
                      Gal netingi man ją papasakoti? Nežinosiu už ką balsuot kai ateis metas
                      Kam pasakot, juk internete viskas yra.
                      http://www.vrk.lt/rinkimai/2004/seim...a_l_295793.htm
                      http://www.vrk.lt/rinkimai/2004/seim...g_l_295793.htm

                      Comment


                        #12
                        Parašė kaunaz Rodyti pranešimą
                        Kam pasakot, juk internete viskas yra.
                        Taip tu teisus, nepagalvojau "Google" parašyt jo vardą ir pavardę, turbūt būčiau radęs, ko man reikia, na bet ačiū

                        "Pomėgiai: Istorinės knygos, Krepšinis, Sportas."

                        "Ką dar norėtų parašyti apie save: Esu važinėjimo ir keliavimo dviračiais entuziastas. Sergu už "Žalgirį", Kauną ir Lietuvą!"

                        Jis mano balsą jau turi.
                        Įžvalgos.lt - FB - G+

                        Comment


                          #13
                          Tai už ką dabar balsuot reikės? Visai nebežinau. Nėra, ko rinkti, visiškai nėra. O paskui, nebalsavu, kažkaip negražu kritikuoti...
                          BlogasSeulas 2009Honkongas 2012Bankokas 2012

                          Comment


                            #14
                            Parašė Ash Rodyti pranešimą
                            Taip tu teisus, nepagalvojau "Google" parašyt jo vardą ir pavardę, turbūt būčiau radęs, ko man reikia, na bet ačiū

                            "Pomėgiai: Istorinės knygos, Krepšinis, Sportas."

                            Ką dar norėtų parašyti apie save: Esu važinėjimo ir keliavimo dviračiais entuziastas. Sergu už "Žalgirį", Kauną ir Lietuvą!

                            Jis mano balsą jau turi.
                            Zalgiris ir taip isgyvens. Kas svarbiausia jis yra Atleto vadybos narys, tai tapes meru galetu labiau paremti Atleta. Nuo to visiem tik geriau butu, Zalgiriui parama nesumazetu, + Atletas vel stipresnis butu ir turetume 2 gera kasio komanda mieste.
                            Siaip minedamas biografija, turejau netai, nors tai kad domisi sportu aisku labai geras zenklas.

                            Comment


                              #15
                              O, konservatoriai pradėjo lįsti iš pakampių

                              Aš, pilietiškai aktyvus Kauno jaunuolis, sakau jums - duskit.
                              Konservatoriai turėjo daug metų įrodyti savo sugebėjimams, tačiau vietoj tu nustekeno miestą, o galiausiai pasodino į mero postą Šustauską. Taigi, kartoju - duskit.
                              Paskutinis taisė Tomas; 2006.11.11, 18:57.
                              It's just a circle of people talking to themselves who have no f—ing idea what's going on

                              Comment


                                #16
                                Parašė kaunaz Rodyti pranešimą
                                Siaip minedamas biografija, turejau netai, nors tai kad domisi sportu aisku labai geras zenklas.
                                Aš žinau ką tu turėjai omeny Skaičiau viską, išsilavinimas, darbo patirtis ir pati gyvenimo praeitis pagirtini Tačiau aš žvelgiu į tai savu kampu kažkiek, išsilavinimas dar ne viską reiškia. Reikia matyti žmogaus pasaulėžiūrą, manau Garbaravičius irgi išsilavinęs, bet matome jo mąstyseną... Šis žmogus (Kupčinskas) - Kauno ir Lietuvos patriotas. Manau jo patriotizmas didesnis už gobšumą. Jei jam bus sudarytos galimybės dirbti, jis nuveiks daug gero
                                Įžvalgos.lt - FB - G+

                                Comment


                                  #17
                                  Parašė Ash Rodyti pranešimą
                                  Aš žinau ką tu turėjai omeny Skaičiau viską, išsilavinimas, darbo patirtis ir pati gyvenimo praeitis pagirtini Tačiau aš žvelgiu į tai savu kampu kažkiek, išsilavinimas dar ne viską reiškia. Reikia matyti žmogaus pasaulėžiūrą, manau Garbaravičius irgi išsilavinęs, bet matome jo mąstyseną... Šis žmogus (Kupčinskas) - Kauno ir Lietuvos patriotas. Manau jo patriotizmas didesnis už gobšumą. Jei jam bus sudarytos galimybės dirbti, jis nuveiks daug gero
                                  Kaip ir sakiau, biografija nepriekaistinga, bet pagal savo pasisakymus per tv kazkodel pasirode bent jau kolkas dar nepasiruoses but meru. Gal ir klystu.
                                  As irgi, kai suzinojau kad Garbaravicius baiges KTU(tada Kauno Politechnikos instituta) tikrai buvau sokiruotas.

                                  Comment


                                    #18
                                    Parašė Tomas Rodyti pranešimą
                                    O, konservatoriai pradėjo lįsti iš pakampių

                                    Aš, pilietiškai aktyvus Kauno jaunuolis, sakau jums - duskit.
                                    Konservatoriai turėjo daug metų įrodyti savo sugebėjimams, tačiau vietoj tu nustekeno miestą, o galiausiai pasodino į mero postą Šustauską. Taigi, kartoju - duskit.
                                    Nežinau tu čia man sakai dust ar konservatorių partijai, bet koks skirtumas. Šustauską į mero postą pasodino kauniečiai. Kauniečių logika tuo metu buvo tokia: ubagas, vadinas mus supras, nuoširdžiai dėl mūsų stengsis. Šitas mūsų pasirinkimas yra absurdiškas, iš kurio galėtų saldžiai juoktis ir kiti Lietuvos miestai ir tokios susitvarkusios šalys kaip Skandinavijos. Taip pat mes leidom ir Henriko sūnui į savo valdžią ateit. Konservatoriai taip pat kalti, kad tokį žmogų kaip Šustauskas iškėlė. Bet juk sprendimą darome mes. Tad dabar visi kartu ištaisykim savo klaidą ir priimkim gerą sprendimą.
                                    Įžvalgos.lt - FB - G+

                                    Comment


                                      #19

                                      Kiek tau metų?
                                      It's just a circle of people talking to themselves who have no f—ing idea what's going on

                                      Comment


                                        #20
                                        Parašė Tomas Rodyti pranešimą

                                        Kiek tau metų?
                                        Leisk atspesiu, dar tu ir uz ryta turbut sergi? Kiek skaiciau tavo komentarus tai man susidare toks ispudis kad esi kaunietis, besibjaurintis savo miestu.

                                        Comment

                                        Working...
                                        X