Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Grojaraštis. Tema apie muziką

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    #61
    Parašė Himleris
    Iron Maiden
    Megadeth
    Diktatura
    Norther
    Deep Purple
    Black Sabbath
    Motley Crue
    Slayer
    Anthrax
    Metallica
    Death
    AC/DC
    Katatonia
    Judas Priest
    Sex Pistols
    Foje
    Saules Kliosas

    and so on...

    Mano visa muzika isskyrus Foje ir Saules Kliosa. Savo laikais, kai buvo Katedra, ir netycia pasirodydavo Foje fanai, tai mes juos musdavom

    Comment


      #62
      Ogi mano grojaraščio esmė:

      U2
      Robbie Williams
      Mike Oldfield
      Sheryl Crow
      Andrius Mamontovas (Foje)
      OMD
      Alizée
      Billie Myers
      Roxette
      Enya
      Jean Michel Jarre

      Et, kad būtų daugiau TOKIO lygio atlikėjų...

      Comment


        #63
        Parašė liutass
        Mano visa muzika isskyrus Foje ir Saules Kliosa. Savo laikais, kai buvo Katedra, ir netycia pasirodydavo Foje fanai, tai mes juos musdavom
        b****, pamirshau katedra irashyti
        „O kūjis su pjautuvu - juk tai paprastos liaudies, darbininkų ir valstiečių simboliai. Dabar ženkliukus, pirktus Pilies gatvėje, ir kuriuos visą laiką iki uždraudimo nešiodavausi prisisegęs prie kuprinės, turėjau pasidėti į stalčių.“ - Tomizmas

        Comment


          #64
          Gal kas turi Makejevo mp3 gabalu?

          Comment


            #65
            Turiu iš albumo "Tėvelis"
            Mano galerija Flickr'yje

            Comment


              #66
              Parašė Mantaz
              Turiu iš albumo "Tėvelis"
              Mane domina tik du:

              kur dainuoja, kad i pirti uzdaryti, o kitas, pavadinimo nezinau, bet kur dainuoja, kad neis i darba. Gal gali atsiusti kaip nors i maila? Parasyciau i PM maila.

              Comment


                #67
                Kur į pirtį uždaryti, turiu, o dėl kito dar reikėtų pasiknisti. Tiesa, dabar esu darbe, bet už valandos jau būsiu namie, kur ir turiu Makejevo
                Mano galerija Flickr'yje

                Comment


                  #68
                  @Mantaz
                  Kas per darbas su kompu zaist?
                  Vilnius? Kaunas?? Klaipėda!!!

                  Comment


                    #69
                    Su kompu ir tam tikra prasme "žaist"
                    Mano galerija Flickr'yje

                    Comment


                      #70
                      Parašė liutass
                      Mane domina tik du:

                      kur dainuoja, kad i pirti uzdaryti, o kitas, pavadinimo nezinau, bet kur dainuoja, kad neis i darba. Gal gali atsiusti kaip nors i maila? Parasyciau i PM maila.
                      Tas kitas vadinas "Gelbek save" turiu nemazai Makejavo dainu kompe, visos neblogos

                      Comment


                        #71
                        Makejevo reikia gyvai prie alaus bokalo su draugų kompanija klausytis Jis labai dažnai koncertuoja kabakuose, tai stengiuos apsilankyt koncertuose, jei tik galiu
                        Klausytis įrašų visai kas kita

                        Comment


                          #72
                          pastaruoju metu tai Thievery corporation - "The Cosmic Game" albumas. Ko gero tai bus vienas geriausiu siu metu albumu
                          Miestai ir architektūra - http://www.miestai.net

                          Comment


                            #73
                            Po Amberlife straipsnio "Lietuvos Ryte" įsižiebė žodžių mūšis tarp G&G Sindikato ir brolių Bendžių, prodiusuojančių Mango, Geltoną, Amberlife bei kadaise Pikaso ir Deivį. Ta proga susuktas neblogas gabalas, kurį rekomenduoju paklausyti

                            G&G sindikatas "Pasaka apie du brolius"
                            http://sindikatas.hip-hop.lt/mp3/Sin..._2_brolius.mp3

                            Amberlife straipsnis
                            http://sindikatas.hip-hop.lt/mp3/gintaras.doc

                            Keletas atgarsių spaudoje
                            http://sindikatas.hip-hop.lt/index.p...raipsnis=mes_1
                            http://sindikatas.hip-hop.lt/index.p...raipsnis=mes_2
                            Mano galerija Flickr'yje

                            Comment


                              #74
                              2Broliai jau daugiau nei savaitę sukas mano foobar'e ir dar ilgai suksis..

                              O su tuo straipsniu, tai Amberlife'as (Bendis) prasimetė kaip reikalas. Juk ne pats Amberis rašė jį..
                              P.

                              Comment


                                #75
                                Kivircai jokioje srityje neisvengiami ypac kur issiskiria stiliai, mados ir pan
                                Geriau papasakokit kokiuose ispudingiausiuose koncertuose esate buve, koki ispudi paliko ir pan.
                                Mano vieni is geriausiu tai butu Marilyn Manson - nuostabus sou ir puiki muzika. Visai neseniai aplankiau Prodigy, nepakartojamas, nors tokios muzikos nelabai klausau, taciau jokiam kitam metalo ar rocko koncerte taip nepashelsi, Prasiverziau i vip`a prie pat scenos kur bulietas buvo dvigubai brangesnis nei mano ir daviausi kaip uz tevyne. Deja koncertai brangus malonumas, tad del Prodigy teko praleisti Apocalytica ir Jethro Tull, ebt tikiuosi Apo dar atvaziuos i Lietuva. Didziausiu nusivylimu laikyciau Whitesnake, kadangi koncertas, menesi lauktas, isvis neivyko. Taip pat Metallica Lenkijoje, cia tevai neisleido, galvojau nebekalbesiu su jais 2 metus Na nekalbu apie koncertus i kuriuos pavelavau nueiti, tai Rammstein, Deep Purple, Nazareth etc.

                                Comment


                                  #76
                                  Cia linkas jei norit paziureti nauja Bloodhound Gang artejancio albumo klipa


                                  http://globals.universal-music.de/me...foxtrotuniform

                                  (tik kokybe prastoka).
                                  Alternative

                                  Comment


                                    #77
                                    http://212.112.241.184:8002/
                                    Enjoy listening.
                                    Seni geri zilitonų laikai..

                                    Comment


                                      #78
                                      Šiuo metu xmms'as groja vokiečių jūreivių dainą „Unser die Freiheit der Meere“
                                      It's just a circle of people talking to themselves who have no f—ing idea what's going on

                                      Comment


                                        #79
                                        As radau informacijos kad London Elektricity lapkricio 26 atvaziuoja i Ryga, bet broliai latviai turbut patys nieko dar nezino, nes kiek kur bandziau pas juos ieskot niekur net zodziu neuzsimenama (be abejo paieskas riboja ju juokingos kalbos barjeras).

                                        Comment


                                          #80
                                          Crazy Penis išleido naują albumą

                                          Comment

                                          Working...
                                          X