Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Tauragė

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    #21
    nuobodus penktadienis, todėl besėdėdamas sugalvojau paskraidyti nenorėsit nežiūrėsit, bet mano penktadienis bus skirtas žvilgtelt iš auštybių















    Comment


      #22
      miegamasis rajonas



      takai takeliai praminti nuo namų iki mokyklos...aplink Zumpę



      šitas 65m dangoraižis vakar griuvo





      senasis Rygos-Karaliaučiaus plentas (dabartine Dariaus ir Girėno gatvė) kaip ant delno













      SimCity





      Kelias Jurbarkas-Tauragė.Pramoninis rajonas. Skaičiukai, keramika...kažkada klestinčios gamyklos. Raudonas pastatas Bastilijos sporto kompleksas, pagrindinė Tauragės sporto arena





      Liuteronų bažnyčia ir parkelis



      Užtvanka





      Pagrindinė naujoji miesto aikštė



      ...tai tiek tos Tauragės...

      www.tvk.lt
      Paskutinis taisė boo; 2009.01.08, 14:51.

      Comment


        #23
        Vaikystes miestas mano
        Mano foto http://hasidas.deviantart.com/gallery/

        Comment


          #24
          Ta proga, kad sekmadienį vėl atsidūriau Tauragėj, nusprendžiau paieškoti ko nors naujo mieste nedaug, bet kažką radau...

          Bažnyčių gatvės pratęsimas-Mažvydo alėja... Pradžioje truputis vietos automobiliams.



          Toliau jau pėsčiųjų zona









          Kiek teko girdėt, turėtų būti atnaujintas ir šalia esantis parkelis



          Šalia kitos bažnyčios kyla nauja klebonija





          Čia buvęs darželis, šiuo metu neįgaliųjų profesinės reabilitacijos centras. Irgi remontuojamas

          Comment


            #25

            Tik pažiūrėkit, kokie atstumai tarp komiblokų.
            Ir kas sakė, kad prie ruso buvo gyvent blogiau...
            www.scriptorium.ie

            Comment


              #26
              Tauragėj per vasarą vien kokius du kartus tenka apsilankyt, tai dauguma vietų matytos O naujoji aikštė ir pilis-gimnazija labai gražiai atrodo.. Buvau ten aną žiemą, kai eglutė papuošta joje buvo O šiaip jei dar fotografuosi ką nors, tai, manau, patiks nuotraukos iš užtvankos. Rudenį ten ypač nuostabu

              Comment


                #27
                Man naujiena, kad Tauragėj atsidarė klubas "Viva Vip".

                Comment


                  #28
                  geras klausimas Nesu 100% tikras, bet manau, paprasčiausiai naujoji aikštė yra didesnė ir patogesnėje vietoje. Beto, šalia miesto simboliu laikoma Tauragės pilis. Manau dėl to...
                  Čia ir anksčiau buvo parkelis su fontanu, kuris jau senokai neveikė, ir parkas buvo gerokai labiau aptriušęs nei senoji aikštė, todėl jo pavertimas nauja aikšte tikrai džiugus ir sveikintinas reiškinys, dėl kurio, kaip nekeista nebuvo jokių pykčių ir prieštaravimų

                  Comment


                    #29
                    Parašė boo Rodyti pranešimą
                    nuobodus penktadienis, todėl besėdėdamas sugalvojau paskraidyti nenorėsit nežiūrėsit, bet mano penktadienis bus skirtas žvilgtelt iš auštybių















                    jei taip skraidai po miesta tai gal galetum imesti foto taurages rajono?ten kur yra balsku uztvanka.

                    Comment


                      #30
                      Mintis tikrai gera, nes vieta graži. Bet teko iš www.travel.lt traukt

                      Comment


                        #31
                        Parašė boo Rodyti pranešimą
                        Mintis tikrai gera, nes vieta graži. Bet teko iš www.travel.lt traukt

                        gal dar imanoma kokiu nors Taurages rajono nuotrauku?kokie nors kaimai:Jatkanciai,Dapkiskiai,Jociai.

                        Comment


                          #32
                          Visai gražus miestelis.
                          Paskutinis taisė Orto Panti; 2008.04.12, 18:29.

                          Comment


                            #33
                            Senai bepildžiau šią temą. Nors dabar ir gryžt į Tauragę užsukt laiko nėra,o dar ir viską slepia storas sniego sluoksnis, tai pasinadosiu keletu nuotraukų iš www.taurage.lt . Žinojau apie skvero prie bažnyčios atnaujinimą, tai pralekdamas kažkada "nušoviau" keletą kadrų dar prieš atnaujinimą. Tikrai vargana vieta buvo, vadinamas Holivudas
                            Prieš :


                            Centrinė aikštelė


                            Suoliukai...gulėjimui turbūt


                            Po:



                            Centre pastatytas paminklas Kęstučio apygardos partizanams (skulpt. R.Midvikis)

                            Comment


                              #34
                              Kažkaip net nesitikėjau, kad Tauragė taip puikiai tvarkosi.
                              DINGĘS MIESTAS - MERKINĖ <<

                              Comment


                                #35
                                Tai jau tikrai, kad puikiai... Nors Tauragė ir kiek mažesnis miestas už Telšius, bet miesto tvarkymu Tauragė Telšius lenkia visa galva...

                                Comment


                                  #36
                                  Taip, Tauragė stipriai ir gražiai atsinaujinusi, buvau prieš Kalėdas. O ir pats miestas man jaukus, - iš vaikystės prisimenu Jūros pakrantes. Tik man, kaip ir močiutei, nepatinka naujas parkelio atnaujinimas su ta grubia skulptūra. Siūlyčiau kažką grakštesnio, kad ir apie Kęstutį..

                                  Comment


                                    #37
                                    Parašė Nas Rodyti pranešimą
                                    Tai jau tikrai, kad puikiai... Nors Tauragė ir kiek mažesnis miestas už Telšius, bet miesto tvarkymu Tauragė Telšius lenkia visa galva...
                                    Prieštarauju 100prc. Tauragė man vienas nykesnių Lietuvos miestelių, išskyrus kelis jaukesnius kampelius, ten daugiau nieko nėra, o Telšiai tikrai labai jaukus miestukas, tiek architektūra, tiek landšaftu...

                                    Comment


                                      #38
                                      Parašė Rimantas Rodyti pranešimą
                                      Prieštarauju 100prc. Tauragė man vienas nykesnių Lietuvos miestelių, išskyrus kelis jaukesnius kampelius, ten daugiau nieko nėra, o Telšiai tikrai labai jaukus miestukas, tiek architektūra, tiek landšaftu...
                                      Taip, Telšiams išskirtinumo suteikia architektūra ir landšaftas, tačiau tuo požiūriu, kaip šių miestų savivaldybės tvarkosi miesto aplinką, Tauragė tikrai lenkia Telšius. Manau dabar Tauragėje sekantis rekonstrukcijos etapas turėtų būti aikštė prieš Vytauto ir Dariaus ir Girėno gatvių sankryžą, priešais Drogą, nes jos būklė baisi, o ir matoma visiems miestą kertantiems žmonėms.

                                      Comment


                                        #39
                                        Parašė Rimantas Rodyti pranešimą
                                        Prieštarauju 100prc. Tauragė man vienas nykesnių Lietuvos miestelių, išskyrus kelis jaukesnius kampelius, ten daugiau nieko nėra, o Telšiai tikrai labai jaukus miestukas, tiek architektūra, tiek landšaftu...
                                        Parašė GigaMan Rodyti pranešimą
                                        Taip, Telšiams išskirtinumo suteikia architektūra ir landšaftas, tačiau tuo požiūriu, kaip šių miestų savivaldybės tvarkosi miesto aplinką, Tauragė tikrai lenkia Telšius.
                                        Taip, būtent tai turėjau omeny. O ir šiaip pavasarį reiks įmest naujesnių foto iš Telšių palyginimui. Tikiuosi Telšiai taip pat greitai smarkiai pasikeis, nes žadama tvarkyti Masčio ež. pakrantes. Duok Dieve, kad nemirtų šis projektas...

                                        Comment


                                          #40
                                          Tvarkosi ir Telšiai, pagdindinė aikštė sutvarkyta, prie bažnyčios taip pat, gatvės tvarkingos arba tvarkomos dauguma Ir šiaip man pasirodė vienas jaukiausių Lietuvoje miestelių...

                                          Comment

                                          Working...
                                          X