Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Nacionalinis stadionas

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    #61
    Parašė Inžinierius
    Tai apie ką mes diskutuojam. Reiškias su stadionais Lietuvoje yra gera situacija ir nieko statyt nereik(ar nereik statyt Vilniuje)?
    Nelabai gera situacija. Vilniaus stadionui vyriausybe iskarto NSS suteikia, o Kaunui dar reikes oi kiek pakovoti del to (ir nera jokiu garantiju, kad gaus). Tik tiek.

    Comment


      #62
      kauniečiai užgrūdinti- kaip nors susitvarkys
      Kaip po dykumą blaškiausi

      Comment


        #63
        Tai dabar paaiškėjo - Vilniui nereikia stadiono, nes Kauno stadionui nesuteikia NSS statuso (ir dar klausimas ar nesuteikia). (keistoka logika sakyčiau) Ir aplamai nesuprantu kam geriausiam, moderniausiam stadionui Lietuvoje reikia NSS? Man atrodo, kad yra pakankamai pretendentų Lietuvos miestuose, kurie yra DAUG blogesnės būklės. Taip pat nereikia pamiršti, kad kolkas Vilnius yra sostinė ir čia vyksta daugiau ir didesnių renginių.

        Comment


          #64
          Parašė Edd
          kolkas Vilnius yra sostinė ir čia vyksta daugiau ir didesnių renginių.
          A vat cia visu vilnieciu logika ir visi argumentai atstrenkia i ta pati

          Comment


            #65
            Parašė liutass
            A vat cia visu vilnieciu logika ir visi argumentai atstrenkia i ta pati
            Sakinys: "kolkas Vilnius yra sostinė ir čia vyksta daugiau ir didesnių renginių" yra faktas ir nieko daugiau. Kitas dalykas, kad galbūt kai kuriems kauniečiams šis faktas nepatinka ir jų logika tokia: "Kaunas - Lietuvos širdis. Čia turi būti visi Lietuvos renginiai, investicijos ir t.t.".

            Spręskit patys, kur logika, o kur ne.

            Comment


              #66
              Parašė Edd
              Tai dabar paaiškėjo - Vilniui nereikia stadiono, nes Kauno stadionui nesuteikia NSS statuso (ir dar klausimas ar nesuteikia). (keistoka logika sakyčiau) Ir aplamai nesuprantu kam geriausiam, moderniausiam stadionui Lietuvoje reikia NSS? Man atrodo, kad yra pakankamai pretendentų Lietuvos miestuose, kurie yra DAUG blogesnės būklės. Taip pat nereikia pamiršti, kad kolkas Vilnius yra sostinė ir čia vyksta daugiau ir didesnių renginių.
              Edd'ai nereikia taip jau tiesmukai visko vertinti. Kauniečių paburbėjimai dėl permažo valstybės dėmesio Kauno projektams yra visai pateisinami, mano manymu. Visi didesni Kaune vystomi projektai kruta tik savivaldybės ir privačių investuotojų dėka, vyriausybės skiriami pinigai nusėda tik Vilniuje. Tuo tarpu Kaunas, pripažinkim, yra antras pagal dydį, miestas ir istoriškai Lietuvai nusipelnęs tikrai nemažai. Sostinė aišku turi būti graži ir išpuoselėta, bet kiti miestai irgi negali būti pamiršti.
              Vilniaus stadioną kada dar pastatys, tuo tarpu kauniškį galima ir reikia tvarkyti jua dabar- tam tikrai nereikia be proto daug pinigų. Jei jau su arena Kaunui pačiam tenka tvarkytis, tai tegu bent su stadionu sulaukia pagalbos.
              Kaip po dykumą blaškiausi

              Comment


                #67

                Comment


                  #68
                  Parašė vytauc
                  Edd'ai nereikia taip jau tiesmukai visko vertinti. Kauniečių paburbėjimai dėl permažo valstybės dėmesio Kauno projektams yra visai pateisinami, mano manymu. Visi didesni Kaune vystomi projektai kruta tik savivaldybės ir privačių investuotojų dėka, vyriausybės skiriami pinigai nusėda tik Vilniuje. Tuo tarpu Kaunas, pripažinkim, yra antras pagal dydį, miestas ir istoriškai Lietuvai nusipelnęs tikrai nemažai. Sostinė aišku turi būti graži ir išpuoselėta, bet kiti miestai irgi negali būti pamiršti.
                  Vilniaus stadioną kada dar pastatys, tuo tarpu kauniškį galima ir reikia tvarkyti jua dabar- tam tikrai nereikia be proto daug pinigų. Jei jau su arena Kaunui pačiam tenka tvarkytis, tai tegu bent su stadionu sulaukia pagalbos.
                  Taip, pritariu, kad kauniečių paburbėjimai turi pagrindą (pvz., atvejis su arena), tačiau ne šiuo atveju. Šiuo atveju pirmiausia reikia skirti pinigus blogiausiems stadionams, o ne geriausiems (nebent būtų kažkokių konkrečių problemų rengiant renginius). Kad vyriausybės visi pinigai nusėda tik Vilniuje - manau aišku, kad čia šiek tiek perdėta ir tai priimu kaip dar vieną kauniečio paburbėjimą.

                  Comment


                    #69
                    Parašė Edd
                    Taip, pritariu, kad kauniečių paburbėjimai turi pagrindą (pvz., atvejis su arena), tačiau ne šiuo atveju. Šiuo atveju pirmiausia reikia skirti pinigus blogiausiems stadionams, o ne geriausiems (nebent būtų kažkokių konkrečių problemų rengiant renginius). Kad vyriausybės visi pinigai nusėda tik Vilniuje - manau aišku, kad čia šiek tiek perdėta ir tai priimu kaip dar vieną kauniečio paburbėjimą.
                    O kur dar vyriausybės pinigėliai pastaruoju metu nusėda? Gal ką praleidau reikšmingo?

                    Ir be to manęs į Kaunas VS Vilnius netrauk. Aš tik gimiau Kaune, 16 metų pragyvenau Šiauliuose ir jau 7 gyvenu Vilniuje. Tad aš burbu ne už Kauną- AŠ BURBU UŽ LIETUVĄ!!!
                    Kaip po dykumą blaškiausi

                    Comment


                      #70
                      Parašė vytauc
                      O kur dar vyriausybės pinigėliai pastaruoju metu nusėda? Gal ką praleidau reikšmingo?

                      Ir be to manęs į Kaunas VS Vilnius netrauk. Aš tik gimiau Kaune, 16 metų pragyvenau Šiauliuose ir jau 7 gyvenu Vilniuje. Tad aš burbu ne už Kauną- AŠ BURBU UŽ LIETUVĄ!!!
                      Pažiūrėk valstybės investicijų statistinius duomenis - bus patikimiau, nei kad aš čia pateikčiau duomenis.
                      O dėl to, ar už Lietuvą, ar už kažkokią konkrečią pusę burbi manau galima lengvai susidaryti įspūdį paskaičius tavo komentarus šiame forume. Tačiau, aš nesakau, kad čia yra kažkas blogo.

                      Bet kokiu atveju, baigiam šias diskusijas - eilinį kartą jos niekur neveda.

                      Comment


                        #71
                        Parašė Edd
                        O dėl to, ar už Lietuvą, ar už kažkokią konkrečią pusę burbi manau galima lengvai susidaryti įspūdį paskaičius tavo komentarus šiame forume. Tačiau, aš nesakau, kad čia yra kažkas blogo.
                        Taip- Kauno rotušės aikštė man yra gražesnė už Vilniaus KA ir Vyriausybės politiką "šerti" savo fondų pinigais tik Vilnių aš laikau ydinga. Jei tai tamstai Edd'ui atrodo neobjektyvu- nesiruošiu įtikinėti
                        Kaip po dykumą blaškiausi

                        Comment


                          #72
                          Parašė vytauc
                          Taip- Kauno rotušės aikštė man yra gražesnė už Vilniaus KA ir Vyriausybės politiką "šerti" savo fondų pinigais tik Vilnių aš laikau ydinga. Jei tai tamstai Edd'ui atrodo neobjektyvu- nesiruošiu įtikinėti
                          Aš ne pagal vieną ar du pranešimus sprendžiu ir tikrai neprašau kažkokių įrodymų, kad tamsta vytauc - objektyvumo viršūnė.
                          "Vyriausybės politiką "šerti" savo fondų pinigais tik Vilnių" - be abejo.

                          Comment


                            #73
                            Čia kažkas teigia, jog atseit, jei nėra futbolo populiarumo, tai neapsimoka statyt stadiono.Aišku jis(futbolo populiarumas, nėra didelis, bet jau žemiau jis negali krist). Į naują stadioną tikrai ateitų daugiau žmonių+labai patraukli vieta, prisiminkim kiek kartų padidėjo Lietuvos Ryto rimtų varžybų lankomumas?
                            Lietuva ES narė, Vilnius kaip sostinė atstovaują visą Lietuvą, ir kokį Vilnius turi stadioną? Gėda!
                            Kaip žinia visose Europos šalyse futbolas yra sporto šaka numeris 1, pritraukianti daugybę žiūrovų, sportas, kur sukasi milžiniški pinigai.Tarkim daugybė Europos žmonių žiūri rungtynes(kitą dieną tų varžybų ištraukas rodo visų valstybių žinios)Lietuva - Anglija naujajame stadione per televizorių, dar atvažiuoja tūkstantis fanų, dešimtys žurnalistų ir žmonės susidaro bent kokį įspūdį apie tą šalį. Per futbolą daug lengviau formuot šalies įvaizdį, nei tarkim per krepšinį, pavyzdžiui aš net neabejoju , kad Latvijos patekimas į Europos fubolo čmpionatą, jai daugiau davė, nei Lietuvos tapimas Europos krepšinio čempionais.
                            Tokiem dalykams pinigų nereik gailėt, ypatingai kai tų 80% yra ne mūsų.

                            Comment


                              #74
                              Na cia atvirai pasakius mazai kam idomu, patinka ar nepatinka kad statys, ir aciu Dievui kad ta jusu nuomone verta 0, nes uzknisa kai kaimynai pradeda aiskinti ka ir kur statyti, kaip sienas dazyti ir t.t. O kad nenukrypti nuo temos ir kad nebutu Offtopic, idedu keleta vizualizaciju, nezinau senos jos arnaujos, matytos ar ne ir siulau gryzti prie temos, o asmenines nuomones palikti privatiems susirasinejimams.
                              Renderiai: http://img124.imageshack.us/my.php?i...adionas1cj.jpg
                              Filmukas: http://rapidshare.de/files/13708311/...ation.mpg.html
                              gera gyventi gerai

                              Comment


                                #75
                                Parašė Inžinierius
                                Čia kažkas teigia, jog atseit, jei nėra futbolo populiarumo, tai neapsimoka statyt stadiono.Aišku jis(futbolo populiarumas, nėra didelis, bet jau žemiau jis negali krist). Į naują stadioną tikrai ateitų daugiau žmonių+labai patraukli vieta, prisiminkim kiek kartų padidėjo Lietuvos Ryto rimtų varžybų lankomumas?
                                Lietuva ES narė, Vilnius kaip sostinė atstovaują visą Lietuvą, ir kokį Vilnius turi stadioną? Gėda!
                                Kaip žinia visose Europos šalyse futbolas yra sporto šaka numeris 1, pritraukianti daugybę žiūrovų, sportas, kur sukasi milžiniški pinigai.Tarkim daugybė Europos žmonių žiūri rungtynes(kitą dieną tų varžybų ištraukas rodo visų valstybių žinios)Lietuva - Anglija naujajame stadione per televizorių, dar atvažiuoja tūkstantis fanų, dešimtys žurnalistų ir žmonės susidaro bent kokį įspūdį apie tą šalį. Per futbolą daug lengviau formuot šalies įvaizdį, nei tarkim per krepšinį, pavyzdžiui aš net neabejoju , kad Latvijos patekimas į Europos fubolo čmpionatą, jai daugiau davė, nei Lietuvos tapimas Europos krepšinio čempionais.
                                Tokiem dalykams pinigų nereik gailėt, ypatingai kai tų 80% yra ne mūsų.
                                Niekas nesiginčyja- normalaus stadiono reikia. Kai po kažkurių rungtyniu per atranką į EČ, užsienio (ispanų?) laikraščiai išspausdino Žalgirio stadiono persirengimo kambarių ir dušinių nuotraukas, man asmeniškai buvo GĖDA.
                                Kaip po dykumą blaškiausi

                                Comment


                                  #76
                                  Eilinį kartą Kauniečiai skundžiasi, kad visi pinigai nusėda Vilniuje ir jie nieko negauna... O gal Kauno savivaldybė nesugeba tinkamai pinigų panaudoti arba jų gauti? Kodėl nesiskundžia pvz Klaipėda per mažu finansavimu? Arba Šiauliai? Vienintelis Kaunas yra kažkuo išskirtinis ir visoje lietuvoje diskriminuojamas... Keista... Kiek teko žiūrėti į statistiką, tai vienam gventojui tenkančios lėšos iš valstybės Kaune yra šiek tiek didesnės nei Vilniuje...

                                  Comment


                                    #77
                                    Parašė Darius_
                                    Eilinį kartą Kauniečiai skundžiasi, kad visi pinigai nusėda Vilniuje ir jie nieko negauna... O gal Kauno savivaldybė nesugeba tinkamai pinigų panaudoti arba jų gauti? Kodėl nesiskundžia pvz Klaipėda per mažu finansavimu? Arba Šiauliai? Vienintelis Kaunas yra kažkuo išskirtinis ir visoje lietuvoje diskriminuojamas... Keista... Kiek teko žiūrėti į statistiką, tai vienam gventojui tenkančios lėšos iš valstybės Kaune yra šiek tiek didesnės nei Vilniuje...
                                    Norėčiau tą statistiką pamatyt

                                    Comment


                                      #78
                                      Parašė John
                                      Ar Vilniuje nereikia stadiono todel, kad stadionas yra Kaune? Man tokia logika neatrodo priimtina.
                                      Lietuvoje visus tarptautinius standartus atitinkantis stadionas reikalingas tik nacionalinei rinktinei ir tokio stadiono reikia tik vieno. Ji ir turime Kaune, reikalingos tik nedideles investicijos galutiniam sutvarkymui.
                                      Kam Vilniuje reikia 30t vietu stadiono? Kokiems renginiams? Nei i klubu, nei i rinktines rungtynes vilnieciai neina, mazutis Vetros stadionas visada apytustis.
                                      Palyginimui, Latvijoje, kurioje futbolas gerokai populiaresnis ir aukstesnio lygio, nacionalinis stadionas yra 8200 vietu (pastatytas 2000-aisiais).

                                      O gal to stadiono reikia tik del to, kad viskas, kas geriausia, turi buti sostineje?

                                      Comment


                                        #79
                                        Parašė Inžinierius
                                        Tai apie ką mes diskutuojam. Reiškias su stadionais Lietuvoje yra gera situacija ir nieko statyt nereik(ar nereik statyt Vilniuje)?
                                        Su stadionais rinktinei Lietuvoje tikrai normaliai. Yra Kaune normalus, gedos nedarantis, pakankamo dydzio stadionas. Vilniuje yra naujas Vetros stadionas, kurio tikrai uztenka visiems Vilniaus futbolo klubams. Kituose Lietuvos miestuose nieko gero nera ir mazi nauji stadionai praverstu, nors vargu ar sugebetu issilaikyti. Taigi, keli mazi stadionai visoje Lietuvoje butu daug naudingesni, nei vienas didelis Vilniuje. Ir nebutinai mazi ir nauji - racionaliau butu rekonstruoti senuosius stadionus. O siaip tai populiarinti ir kelti futbolo lygi reikia pradeti tikrai ne nuo stadionu statybos.

                                        Comment


                                          #80
                                          Parašė Edd
                                          Taip, pritariu, kad kauniečių paburbėjimai turi pagrindą (pvz., atvejis su arena), tačiau ne šiuo atveju. Šiuo atveju pirmiausia reikia skirti pinigus blogiausiems stadionams, o ne geriausiems (nebent būtų kažkokių konkrečių problemų rengiant renginius). Kad vyriausybės visi pinigai nusėda tik Vilniuje - manau aišku, kad čia šiek tiek perdėta ir tai priimu kaip dar vieną kauniečio paburbėjimą.


                                          Įdomu, kaip tu tuos "paburbėjimus" vertini? TeigiamaiNeigiamai
                                          Ir ar manai, jog be protestų kas nors išeitų geriau ?

                                          Comment

                                          Working...
                                          X