Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Nauji daugiabučiai namai Vilniuje

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    #21
    YIT Kausta dažniausiai stato dėžes ir tai yra faktas Šiaip iki šiol tik jų projektas Jakšto gatvėje man kiek įsimintinesnis ir gražiau atrodantis
    Mano galerija Flickr'yje

    Comment


      #22
      Parašė Mantaz
      YIT Kausta dažniausiai stato dėžes ir tai yra faktas Šiaip iki šiol tik jų projektas Jakšto gatvėje man kiek įsimintinesnis ir gražiau atrodantis
      Gal visai nieko bus tie dvynukai prie spaudos rūmų, dygsta jie jau po truputį
      Ne esme yra manyje. Muse, visuose musyse yra esme!

      Comment


        #23
        Ai, dėl tų dvynių tai pamiršau pasakyti, kad jau kelios dienos, kaip antrą kraną surinko, bet ne tą KB, o kažkokį lengvesnį. Pirmasai pastatas jau 4-5 aukštai išdygęs

        Dėl jų dizaino, tai dar palauksiu, kai baigsis statybos, nes kol kas jie manęs nežavi
        Mano galerija Flickr'yje

        Comment


          #24
          Ačiū už vizualizacijas ir informaciją, wtme


          Šiandien pravažiavau pro Kaustos dvynius
          Parašė Mantaz
          Ai, dėl tų dvynių tai pamiršau pasakyti, kad jau kelios dienos, kaip antrą kraną surinko, bet ne tą KB, o kažkokį lengvesnį. Pirmasai pastatas jau 4-5 aukštai išdygęs
          Dėl jų dizaino, tai dar palauksiu, kai baigsis statybos, nes kol kas jie manęs nežavi
          Kol kas nuo Pilaitės prospekto vaizdas toks:

          Comment


            #25
            Saldus gyvenimas Užupio 25

            Užupio 25
            Vysto "Ginta ir partneriai"


            Vidinis kiemelis kartu su parkingu


            Į butus patenkama iš vidinio kiemelio




            Uždaryti vartai į kitą kiemą


            Katinai neleidžia užsimiršti, kad esame Užupyje


            Korpusas upės pusėje. Šone matyti terasa




            Vaizdeliai nuo terasos
            Vilnelė


            Buvusi skaitliukų gamykla. Čia bus vystomas "Realtus" projektas Užupyje (iš tiesų Paupyje)




            Dolce vita...

            Comment


              #26
              Hm, kažkaip visa nekvepia Užupio dvasia
              Mano galerija Flickr'yje

              Comment


                #27
                Gal as kazko nesuprantu, bet kaip suprasti sita nama? Ryte iseini i balkona kavos atsigerti ir matai per gretima balkona, kaip kaimynas su zmona ...., arba klausaisi atsidares balkonus kaip apacioje kaimynai bruzina parkuojamas masinas ir kvepuoji ju metano dujomis?
                O gal cia vieno savininko namas?

                Comment


                  #28
                  Ir tau reikia su zmona...,o ne dairytis ir trukdyti,o siaip gal ir nieko,vakare isejes i balkona gali taurelemis su kaimynu susidauzt,kai jis luzta pas kaimynka gali nesunkiai perlipt.Siaip,man tokia komuna patinka

                  Comment


                    #29
                    O man jis irgi visai patinka - tokie uzdari kiemai, kur pro langus matai kito kaimyno langus senamiestyje nenaujiena. Del masinu, tai nieko isskirtinio as cia nematau - siaip jau prie daugumos namu/daugiabuciu yra masinu stovejimo aiksteles - po langais, todel keista, kad kai kam tai naujiena.

                    Comment


                      #30
                      Parašė liutass
                      Gal as kazko nesuprantu, bet kaip suprasti sita nama? Ryte iseini i balkona kavos atsigerti ir matai per gretima balkona, kaip kaimynas su zmona ...., arba klausaisi atsidares balkonus kaip apacioje kaimynai bruzina parkuojamas masinas ir kvepuoji ju metano dujomis?
                      O gal cia vieno savininko namas?


                      Kaip taip arti namai vienas kito ,tai paprastai buna labai tamsus ir dregni butai ,, o saules spindulelis juose pasirodo tik 15-ai minuciu per diena.

                      Comment


                        #31
                        Cia kazkokia nesamone, net balkonas vienas bendras visiems

                        Comment


                          #32
                          Parašė liutass
                          Cia kazkokia nesamone, net balkonas vienas bendras visiems
                          Man kazkaip nauja statyba priimtinesne ,nevertinu as to senamiescio. Nebnt jei kiekviena vakara sedeti kavinese-tada gal ir patogu,centre ,viskas vietoje,pescias parlinguoji namo. O siaip tai....

                          Comment


                            #33
                            Gyvenkime virš Maximos



                            Ne esme yra manyje. Muse, visuose musyse yra esme!

                            Comment


                              #34
                              Lyg nėra daugiau kur statyt. Aplinkui plyti neužstatyti laukai. Galima statyt kad ir už Justiniškių gatvės ar prie Gabijos gatvės.... Tai ne užkėlė ant Maximos.O kur bus automobilių stovėjimo aikštelė?Vienoj pusėj- troleibusų žiedas, kitoj- požeminis garažas.......

                              Comment


                                #35
                                Parašė farbrom
                                Lyg nėra daugiau kur statyt. Aplinkui plyti neužstatyti laukai. Galima statyt kad ir už Justiniškių gatvės ar prie Gabijos gatvės.... Tai ne užkėlė ant Maximos.O kur bus automobilių stovėjimo aikštelė?Vienoj pusėj- troleibusų žiedas, kitoj- požeminis garažas.......
                                Taigi mašinas pasistatysi šalia parduotuvės, visada vietų rasi Beje gal reiktų ir virš Akropolio kokį daugiabutį pastatyti??? Kur žiūri VP , galėtų sau Lietuvo k/t. negriaut Aš jau pradedu galvot, kad gal geriau gyvent ramiai šalia šiukšlyno, bet ne virš Maximos.
                                Ne esme yra manyje. Muse, visuose musyse yra esme!

                                Comment


                                  #36
                                  Bomžai svartynuose gyvena ir nieko Vežimėliams vietos yra, valgis vietoj. Tiesiog išvystytas rajonas Tas Maximos projektas nedaug skiriasi... Tik tiek, kad šildymas normalus, nereikia malkų ieškoti.

                                  Comment


                                    #37
                                    Hehe aš kaip tik pro tą Maximą važiavau ir nesupratau, ką jie ten ant stogo daro (nes kol kas tik kolonos šiek tiek virš stogo iškilusios). Dabar viskas aišku.

                                    Galiu tik tiek pasakyti, kad VP marketui nėra lygių.

                                    Comment


                                      #38
                                      Dar galėtų ir bažnyčia kitoj stogo pusėj pastatyt, nereiktų iš namų tada visiškai niekur eit
                                      www.donatas-mazeika.lt

                                      Comment


                                        #39
                                        O šiaip dabar pagalvojau.. nebloga įdėja, bent jau turės kelis šimtus potencialių pirkėjų.

                                        O dėl bažnyčios tai pritariu, manau jos reikėtų na ir dar gal vidurinę mokyklą.

                                        Tėvai dirba Maximoje, vaikai mokosi mokykloje "ant" Maximos, pensininkai meldžiasi bažnyčioje. Automobilio nereikia, transporto išlaidų 0, tikrai geras projektas.

                                        Comment


                                          #40
                                          Nu, tas daugiabutis virs Maximos tai jau virs visko. Man rodos Maxima jau biski persistenge

                                          Comment

                                          Working...
                                          X