Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Dovana Vilniui nuo miestai.net

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Dovana Vilniui nuo miestai.net

    Pastaruoju metu nemažai kompanijų prisidėjo prie Dovanos Vilniui iniciatyvos gražinant Vilniaus miestą. Siūlau idėją ir miestai.net dalyviams ne tik plepėti apie Vilnių, bet ir patiems prisidėti prie šios iniciatyvos. Tiesiog reikia nuspręsti, ką ir kur galėtume padovanoti, suskaičiuoti kiek tai kainuotų, pasiūlyti savivaldybei ir jei jie pritartų, susimesti ir įgyvendinti. Ką manote?
    50
    20 LT
    34,00%
    17
    50 LT
    12,00%
    6
    100 LT
    24,00%
    12
    250 LT
    6,00%
    3
    500 LT
    6,00%
    3
    1000 LT
    4,00%
    2
    Daugiau nei 1000 LT
    14,00%
    7

    #2
    Visiškai pritariu ir žadu prisidėti.
    Lietuva visiems.

    Comment


      #3
      as ne

      Comment


        #4
        Prie vamzdžio vol. 2 Katedros aikštėje prisidėčiau nemenka suma
        Show must go von!

        Comment


          #5
          I'm in.
          No one really knows
          Which way the wind blows

          Comment


            #6
            Buvo siūlymas vietą parinkti skverelyje ant Basanavičiaus/Švitrigailos sankryžos. Bet mano nuomone, net jei ta žemė parkelyje priklauso valstybei (nežinau dėl to), labai abejoju, kad jinai bus naudojama skverui/viešoms reikmėms, kai ten puikiausiai tiktų perimetrinis užstatymas - ypač turint omeny, kad šalia Čiurlionio gatvė, o kitoje Švitrigailos pusėje statomas prestižinis Hanerio butų projektas. Kitaip tariant - nerealistiška.

            Aš siūlau išrinkti vietą Švitrigailos gatvės apačioje (šalia Kauno/Panerių gatvių kur nors), kad matytųsi kelyje iš oro uosto. Ten tikrai žinau beveik visur valstybinė žemė ir neužstatytų vietų daug. Taigi būtų žymiai realiau gauti Savivaldybės palaiminimą.

            Objektą siūlau mini futbolo/rankinio/krepšinio aikštelę su gumine danga.

            N.B. Disclaimeris - NT toje zonoje Vilniuje neturiu, bet tik siekiu padėti lopyti tą skausmingą Vilniaus žaizdą
            Paskutinis taisė nomad; 2014.09.05, 11:53.
            There is nothing more dreadful than imagination without taste (J. W. Goethe).

            Comment


              #7
              Šiuo metu pati savivaldybė siūlo keletą variantų, kuriuos būtų galima padovanoti. Kiek peržiūrėjau, didžioji dalis yra gėlės arba medžiai. Galbūt norėtusi ko nors tvaresnio, gėlės man atrodo ten ne daugiametės. Tad liktų medžių sodinimas bei įvairūs objektai su protinga kaina. Sakykim iki 5000-6000 Lt. Tai kol kas šitie variantai gali būti kandidatais:

              Stalo teniso stalai netoli savivaldybės
              Suoliukai Tibeto skvere Užupyje
              Medžiai Lakštingalos skvere netoli Konarskio g.

              Man asmeniškai tie teniso stalai visai nebloga mintis atrodo, juolab, kad ten jau įrengta vieta jiems, lieka tik juos ten nupirkti.

              Nario abruo siūloma vieta dovanos idėjai:
              Labai gera mintis, aš taip pat prisidėčiau. Siūlau šitą vietą: http://maps.lt/map/default.aspx?lang...id,stops,zebra
              Paskutinis taisė dr-rox; 2014.09.05, 11:58.

              Comment


                #8
                Siūlau prafinansuot Žaliojo tilto skulptūrų nuvertimą (arba apvertimą)

                Comment


                  #9
                  Aš (ir mano tėvai) visą darbingą gyvenimą moku mokėsčius Vilniuje, todėl Vilnius skolingas man, o ne aš jam.

                  Comment


                    #10
                    Labai sveikinu visas panašias iniciatyvas, tačiau kartu žinau kaip ištiesų sunku jas paversti realybe. 5000-6000 Lt - manau tokios sumos nereikėtų tikėtis surinkti. Tokią sumą šaulių sąjunga surinko ukrainiečiams remti, tai kažkaip šiek tiek abejoju, kad panašiai tiek ir forumiečiai galėtų paaukoti. Juolabiau kad ir šitame forume aukos Ukrainai kai kuriems gali pasirodyti daug prasmingesnės.

                    Tačiau jeigu visgi aš klystu ir pavyktų tokią sumą surinkti - tai žiauriai didžiuočiaus organizatoriais ir aukotojais. Tačiau norint prisidėti prie Vilniaus gražinimo, ištiesų reikia ne tiek finansų, kiek noro ir organizacijos. Pvz. jeigu vietoj meet'o bare forumiečiai susirinktų į meet'ą ant kokio nors tilto ir jį perdažytų - tai galėtų būti ir fun, ir prasminga ir nereikėtų didelių finansinų.

                    Bet kokiu atveju - sekmės organizatoriams

                    Comment


                      #11
                      Vien šitas mano žemėlapis rodo krūvą galimų vietų - visos neužstatytos, beveik matosi nuo kelio į oro uostą, ir yra valstybės nuosavybėje arba nesuformuotame sklype (žinau tai) ...
                      Paskutinis taisė nomad; 2014.09.05, 12:35.
                      There is nothing more dreadful than imagination without taste (J. W. Goethe).

                      Comment


                        #12
                        Parašė Eidvis Rodyti pranešimą
                        Labai sveikinu visas panašias iniciatyvas, tačiau kartu žinau kaip ištiesų sunku jas paversti realybe. 5000-6000 Lt - manau tokios sumos nereikėtų tikėtis surinkti. Tokią sumą šaulių sąjunga surinko ukrainiečiams remti, tai kažkaip šiek tiek abejoju, kad panašiai tiek ir forumiečiai galėtų paaukoti. Juolabiau kad ir šitame forume aukos Ukrainai kai kuriems gali pasirodyti daug prasmingesnės.

                        Tačiau jeigu visgi aš klystu ir pavyktų tokią sumą surinkti - tai žiauriai didžiuočiaus organizatoriais ir aukotojais. Tačiau norint prisidėti prie Vilniaus gražinimo, ištiesų reikia ne tiek finansų, kiek noro ir organizacijos. Pvz. jeigu vietoj meet'o bare forumiečiai susirinktų į meet'ą ant kokio nors tilto ir jį perdažytų - tai galėtų būti ir fun, ir prasminga ir nereikėtų didelių finansinų.

                        Bet kokiu atveju - sekmės organizatoriams
                        Aš pažadu paaukoti LTL 1,000 vienas pats, jei projektas bus vertingesnis (bendrai kainuos LTL 10,000 ar daugiau). Bet dėl kelių gėlių klombų nenoriu vargintis.
                        There is nothing more dreadful than imagination without taste (J. W. Goethe).

                        Comment


                          #13
                          Parašė nomad Rodyti pranešimą
                          Aš pažadu paaukoti LTL 1,000 vienas pats, jei projektas bus vertingesnis (bendrai kainuos LTL 10,000 ar daugiau). Bet dėl kelių gėlių klombų nenoriu vargintis.
                          Šaunuolis. Belieka palinkėti, kad taip ir atsitiktų.

                          Comment


                            #14
                            Parašė Eidvis Rodyti pranešimą
                            Labai sveikinu visas panašias iniciatyvas, tačiau kartu žinau kaip ištiesų sunku jas paversti realybe. 5000-6000 Lt - manau tokios sumos nereikėtų tikėtis surinkti. Tokią sumą šaulių sąjunga surinko ukrainiečiams remti, tai kažkaip šiek tiek abejoju, kad panašiai tiek ir forumiečiai galėtų paaukoti. Juolabiau kad ir šitame forume aukos Ukrainai kai kuriems gali pasirodyti daug prasmingesnės.

                            Tačiau jeigu visgi aš klystu ir pavyktų tokią sumą surinkti - tai žiauriai didžiuočiaus organizatoriais ir aukotojais. Tačiau norint prisidėti prie Vilniaus gražinimo, ištiesų reikia ne tiek finansų, kiek noro ir organizacijos. Pvz. jeigu vietoj meet'o bare forumiečiai susirinktų į meet'ą ant kokio nors tilto ir jį perdažytų - tai galėtų būti ir fun, ir prasminga ir nereikėtų didelių finansinų.

                            Bet kokiu atveju - sekmės organizatoriams
                            Forume beveik 10.000 narių, tad surinkti bent iš kas dešimto po 5 Lt neturėtų būti labai sunku.
                            Flickr

                            Comment


                              #15
                              Parašė Lettered Rodyti pranešimą
                              Forume beveik 10.000 narių, tad surinkti bent iš kas dešimto po 5 Lt neturėtų būti labai sunku.
                              Pasakyk tai kauniečiams Nenoriu būti didelis pesimistas, dėl to viliuosi, kad pavyks, kad ir kokia forma ir apimtimi tai būtų realizuota.

                              Comment


                                #16
                                Na, įdomu bus pažiūrėti, ką pasiūlysit. Svarbu, kad būtų gerai ir ne be ryšio, kaip architektai pripaišo.
                                N N N

                                Comment


                                  #17
                                  Parašė Eidvis Rodyti pranešimą
                                  Pasakyk tai kauniečiams Nenoriu būti didelis pesimistas, dėl to viliuosi, kad pavyks, kad ir kokia forma ir apimtimi tai būtų realizuota.
                                  Kauniečiai beabejo neprisidės, tai gana suprantama, bet užtektų ir vilniečių, 1000 Lt gal ir pagailėčiau, bet kelių šimtų Lt, jei idėja gera, tikrai ne.
                                  Flickr

                                  Comment


                                    #18
                                    Nežinau ar mano siūlomų vietų žemėlapis atsidarė visiems - dabar berods jau padariau public access.
                                    There is nothing more dreadful than imagination without taste (J. W. Goethe).

                                    Comment


                                      #19
                                      Puiki mintis, prisidėčiau finansiškai ir aš.
                                      www.nvtka.lt - Nacionalinė viešojo transporto keleivių asociacija. Tapk ir tu jos dalimi!

                                      Comment


                                        #20
                                        Parašė Lettered Rodyti pranešimą
                                        Kauniečiai beabejo neprisidės, tai gana suprantama, bet užtektų ir vilniečių, 1000 Lt gal ir pagailėčiau, bet kelių šimtų Lt, jei idėja gera, tikrai ne.
                                        Dėl to aš ir siūlau daryti objektą kažkur Kauno gatvėj, kad ir kauniečiai prisidėtų
                                        There is nothing more dreadful than imagination without taste (J. W. Goethe).

                                        Comment

                                        Working...
                                        X