Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Projekto miestai.net naujienos

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Kažkada netyčia užtaikiau į miestai.net puslapį (ne forumą), tai jis tikrai juokingai atrodo. Informacija metų senumo, o apie diagramas net nekalbu. Tai siuličiau kanors daryti, nes žmogus raukentis nors kiek apie Lietuvos architektūrą iškart išjunks tokį puslapį, net nejieškodamas tos mažytes nuorados į forumą. O forumas tikrai klesti
    Life is a game that no one wins

    Comment


      Parašė Kartmen Rodyti pranešimą
      Kažkada netyčia užtaikiau į miestai.net puslapį (ne forumą), tai jis tikrai juokingai atrodo. Informacija metų senumo, o apie diagramas net nekalbu. Tai siuličiau kanors daryti, nes žmogus raukentis nors kiek apie Lietuvos architektūrą iškart išjunks tokį puslapį, net nejieškodamas tos mažytes nuorados į forumą. O forumas tikrai klesti
      Dirbama tuo klausimu, pradžiai pasakysiu tik tiek, kad nebus atskirų dalių, t.y. svetainės ir forumo, bus vienas miestai.net
      Miestai ir architektūra - http://www.miestai.net

      Comment


        Tik gink Dieve nekeiskit forumo, jo struktūros ir pan. Dabartinis paprastumas ir patogi navigacija šį forumą man verčia mieliausiu akiai Kitur kur lankausi interneto platybėse, pastaruoju metu atliktos "inovacijos" sukėlė nepasitenkinimo bangas Geriausias pastarųjų dienų pavyzdys - facebook.com
        Mano nuotraukos @Fotki.com

        Auto Show Millennium 2007
        Retromobile 2007
        "Kova 1". Driftingo čempionatas
        "Foje" Gali Skambėti Kitaip
        Vilniaus žavesys kauniečio akimis: 1 dalis | 2 dalis
        BaltMotorShow 2007, Vilnius: 1 dalis | 2 dalis
        Kauno Marių Regioninis Parkas

        Comment


          Parašė HAMMER Rodyti pranešimą
          Tik gink Dieve nekeiskit forumo, jo struktūros ir pan. Dabartinis paprastumas ir patogi navigacija šį forumą man verčia mieliausiu akiai Kitur kur lankausi interneto platybėse, pastaruoju metu atliktos "inovacijos" sukėlė nepasitenkinimo bangas Geriausias pastarųjų dienų pavyzdys - facebook.com
          Pritariu. Man pats miestai.net nelabai ir įdomus. O užtat čia klesti gyvenimas . Pamačiau to ko net neesu pagalvojęs kad pas mus yra.

          Comment


            Parašė 99 Rodyti pranešimą
            Dirbama tuo klausimu, pradžiai pasakysiu tik tiek, kad nebus atskirų dalių, t.y. svetainės ir forumo, bus vienas miestai.net
            Galetumet kokia test versija paleisti vartotoju teismui
            Vilnius? Kaunas?? Klaipėda!!!

            Comment

            Working...
            X