Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Naujakuriai Galvydžio g. 11, Vilniuje

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    #21
    Parašė Mantas Rodyti pranešimą
    Sveikas,

    Aš eksploatuoju maksimalų planą iš kava.lt, tai greičio testai patvirtina, kad jie duoda tai, ką siūlo. Ryšio dingimų per metus gal trejetas pasitaikė.
    kad pas juos irengimo ikainiai tokie nelabai malonus.. as kadangi nenoriu pasirasineti terminuotos sutarties, tai tv priedelis kainuotu 550, pajungimas dar 100. interneto pajungimas dar 200 lt. tai taip susidaro..

    vdnetas galvydzio g. neteikia jokiu paslaugu ir artimiausiu metu sake neteiks.

    tai lieka vinita..

    Comment


      #22
      as naudojuosi vinita. tai ale 1mbps. Nu bet nervuoja,gal kas skynet turit?

      Comment


        #23
        susisiekiau su www.meganet.lt. jie pasakė, kad galvydžio 11 jau pajungė į savo tinklą ir internetą galės pasiūlyti kažkur už mėnesio.

        o jie už 50lt duoda Lietuvoj 100mbps ir užsienyje 3mbps

        Comment


          #24
          del kaimynu vaiksciojimo

          Laba diena,

          Norejau paklausti, ar 11 name ar kituose girdisi virs buto vaiksciojantys kaimynai? Nes virs manes girdisi kiekvienas zingsnis, krentantys daiktai, leidziamas vanduo, darinejamos vonios durys... kaimyne is apacios taip pat pasiskunde,kad mane girdi, tai stengiames vaikscioti su tapkemis. idomu, ar tik pas mus sita problema. taip pat per ventiliacija girdisi suns lojimas ir pasnekesiai

          Comment


            #25
            Sveika prisijungusi Virš mūsų gal kokį mėnesį naujai atsikraustė žmonės, bet visiškai jokių garsų.
            Mano galerija Flickr'yje

            Comment


              #26
              tuoj komiblokus su nostalgija ir meile prisiminsimę su tokia nauja statyba

              Comment


                #27
                Parašė Nikas Rodyti pranešimą
                tuoj komiblokus su nostalgija ir meile prisiminsimę su tokia nauja statyba
                Pritariu. Asmeniškai aš gal ir norėčiau naujos statybos būsto, bet nemanau, kad jie yra kokybiškai statomi, gal naudojamos pigiausios medžiagos... Anksčiau tikrai statė geresnius namus, bet irgi pasitaikydavo broko.

                Comment


                  #28
                  Skirtumas tas, kad tais laikais namų kokybė buvo labai panaši [tarpusavyje], dabar tarp naujos statybos namų kokybės skirtumai yra milžiniški. Patikėk, butas gerame naujos statybos name yra didelis gėris ir tokie pasiteisinimai kaip "dabar gerų namų nestato" neskamba solidžiai. Reikia tiesiog mokėti ieškoti
                  You have your way. I have my way. As for the right way, the correct way, and the only way, it does not exist.

                  Comment


                    #29
                    Parašė blitz Rodyti pranešimą
                    Skirtumas tas, kad tais laikais namų kokybė buvo labai panaši [tarpusavyje], dabar tarp naujos statybos namų kokybės skirtumai yra milžiniški. Patikėk, butas gerame naujos statybos name yra didelis gėris ir tokie pasiteisinimai kaip "dabar gerų namų nestato" neskamba solidžiai. Reikia tiesiog mokėti ieškoti
                    Vilniuje turėjau 6 gyvenamas vietas, tad galiu pasakyti, kad pigiausi nauji daugiabučiai pašilaičiuose yra daug geresni nei anksčiau statyti eiliniai blokiniai ar netgi mūriniai namai.
                    Flickr

                    Comment


                      #30
                      pas mus tai praktiškai jokių garsų nei iš viršaus nei iš šonų. labai ta proga džiaugiamės

                      Parašė adila Rodyti pranešimą
                      Laba diena,

                      Norejau paklausti, ar 11 name ar kituose girdisi virs buto vaiksciojantys kaimynai? Nes virs manes girdisi kiekvienas zingsnis, krentantys daiktai, leidziamas vanduo, darinejamos vonios durys... kaimyne is apacios taip pat pasiskunde,kad mane girdi, tai stengiames vaikscioti su tapkemis. idomu, ar tik pas mus sita problema. taip pat per ventiliacija girdisi suns lojimas ir pasnekesiai

                      Comment


                        #31
                        Siaubingai girdisi virš manęs gyvenančios kaimynės batų kaukšėjimai, kiekvieną rytą šeštą valandą. Durų trankymai ir net rakinimas, kiekvieną naktį kažkokių baldų stumdymai. Erzina. Labai erzina...

                        Comment


                          #32
                          Sveika(s) atvykęs(-usi) Kuriame aukšte įsikūrėt? Kažkaip visiems nevienodai išeina su tais viršutiniais kaimynais, bet gal nestumdys baldų ilgą laiką. Pas mus nebent įsiklausius kažkas girdisi.
                          Mano galerija Flickr'yje

                          Comment


                            #33
                            Trečiame
                            Na jau pusę metų stumdo, bet tikrai, tiesą sakote,-gal ilgai nebe stumdys

                            Comment


                              #34
                              Parašė Agabudu Rodyti pranešimą
                              Trečiame
                              Na jau pusę metų stumdo, bet tikrai, tiesą sakote,-gal ilgai nebe stumdys
                              Jeigu iš paties kraštinio rytinėje pusėje, tai ten nauji savininkai remontuojasi
                              Mano galerija Flickr'yje

                              Comment

                              Working...
                              X