Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Projektai Varėnoje ir Varėnos rajone

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    #21
    Na, stendas jau stovi, savaitgali busiu Varenoje, tai galesiu suteikti issamesnes informacijos.

    Atsiprasau, ne ispirkti, o beveik visi rezervuoti.

    Comment


      #22
      Tai kaip suprantu ir antram aukste kazkas pasidare buta per du aukstus?

      Comment


        #23
        taj je tiksliai taj kur tas daugiabutis stovės?
        čia šneka, kad statys dangoraižius,,, viską planuoja, bet matau darbą tik kulturnamį. o kas čia per..?Varėnos miesto daugiafunkcinis sporto, pramogų, konferencijų, parodų, turizmo ir aktyvaus poilsio centras? pirmą kartą matau... šiaip tai pagal viską turėtų Rimi statyti, bet nieks nejuda
        Paskutinis taisė 99; 2008.05.10, 15:58.

        Comment


          #24
          Na, jei gyveni Varėnoje, labai lengva iš vizualizacijos matyti, kur stovės. Jis stovės tarp Kultūros namų ir Dzukų gatvės. Jei nesupratai:
          http://www.vprojektas.lt/lt/

          Kur radai šnekų, kad Varėnje bus dangoraižių?

          Apie ,,Varėnos miesto daugiafunkcinis sporto, pramogų, konferencijų, parodų, turizmo ir aktyvaus poilsio centras" viskas yra parašyta, tik reikia paskaityti. viskas vyksta pagal planą, dernamas projektas, o kitąmet prasidės statybos.

          ,,RIMI" prekybos centras stovi vietoje, kadangi kiek girdėjau jie supirkę teritoriją, tačiau nesutaria su savivaldybę.

          Comment


            #25
            na aš čia skaičiau, kad varėnoje bus dangoraižių kažkur varėnos tinklalapyje. kad statys daugiaaukšius gal... kažkas panašaus

            Comment


              #26
              Na, daugiaukščiai, tai nereiškia, jog dangoraižis. Daugiaukštis- tai dažniausiai gyvenamasis.

              Comment


                #27
                Buvo proga grizti i Varena. Taigi, tai, jog ,,Rimi" statys savo PC pasiteisino. Teritorija jau yra aptverta, kiai galesiu, nufotografuosiu ta vieta.

                Comment


                  #28
                  Parašė Sinouku Rodyti pranešimą
                  Buvo proga grizti i Varena. Taigi, tai, jog ,,Rimi" statys savo PC pasiteisino. Teritorija jau yra aptverta, kiai galesiu, nufotografuosiu ta vieta.
                  O kurioje vietoje ja ruosiasi statyti? Senokai jau turejau proga grizes pasivaikscioti ir apsiziureti kas ir kur naujo vyksta.

                  Comment


                    #29
                    Jei esi vareniskis, tai vaziuodamas pagrindine gatve (Vytauto g.) matysi aptverta teritorija. Kai galesiu, turesiu laiko viska issamiai paaiskinsiu

                    Comment


                      #30
                      [img=http://img388.imageshack.us/img388/5808/varena3of5.th.jpg]

                      Taigi, trumpa apzvalga, ka nuveike Varena siemet. Juoda spalva pazymeta teritorija(kitos dalies zemelapyje nematyti)- Derėžnyčios upelio praeities taršos padarinių pašalinimas ir ekologinės būklės bei rekreacinių galimybių gerinimas. Kitaip tariant, tai Varenos tvenkinio valymas, buvo sukurtas, galbut reiketu sakyti sutvarkytas plezas.
                      Geltona spalva- Socialinių paslaugų centro įkūrimas.
                      Raudona- Varėnos "Ryto" vidurinės mokyklos remontas.

                      Zalia spalva pazymejau teritorija, kur turi stoveti PC ,,RIMI".

                      Kam idomu, su vykdomais projektais galite susipazinti Varenos internetineje svetaineje:
                      http://www.varena.lt/lt/Investicijos/Vykdomiprojektai/
                      Paskutinis taisė Sinouku; 2008.06.30, 23:42.

                      Comment


                        #31
                        ...
                        Varėnos kultūros centras. Atidarymas liepos 4-5 diena.



                        http://www.varena.lt/lt/Naujienospra...troatidarymas/
                        Varėnos socialinių paslaugų centro pastato rekonstrukcija jau baigta



                        http://www.varena.lt/lt/Naujienospra...slaugucentras/
                        Paskutinis taisė Rolandas.; 2008.07.01, 18:50.
                        "Never argue with an idiots. They will bring you down to their level and beat you with experience"

                        Comment


                          #32
                          Nežinau kaip jums, bet man ši kultūros namų rekonstrukcija kažkaip žiauriai atrodo. Aš ir į foto žiūrėjau, grįžęs ir gyvai apsižvalgiau, bet . . . spalvos, konstrukcijos ir pan. Na galbūt čia tik mano toks keistas požiūris.

                          Comment


                            #33
                            Parašė liolekas Rodyti pranešimą
                            Nežinau kaip jums, bet man ši kultūros namų rekonstrukcija kažkaip žiauriai atrodo. Aš ir į foto žiūrėjau, grįžęs ir gyvai apsižvalgiau, bet . . . spalvos, konstrukcijos ir pan. Na galbūt čia tik mano toks keistas požiūris.
                            Kazkuom primena laikinuosius statybininku konteinerius

                            Comment


                              #34
                              Is vidaus, palyginus kaip nedideliam miestui, tikrai viskas labai graziai padaryta, bebejo, trukumu yra... Bendrai, man tikrai tai daug maloniau matyti nei kas buvo pries tai, be to, gerai, kad nors sienu raudonu nedare lygiu, o kazka paivairino.

                              Comment


                                #35
                                Hmmm to daugiafunkcinio centro projekto rezultatuose jau nebeuzsimenama apie boulingo takelius, nors pries tai man rodos buvo apie tai mineta.

                                Comment


                                  #36
                                  Kiek aš žinau, bus tik patalpos kavinei ir boulingui. Savivaldybė pati jų neįrenginės.
                                  "Never argue with an idiots. They will bring you down to their level and beat you with experience"

                                  Comment


                                    #37
                                    Jo, buvo kalbeta, bet paciam projekte Savivaldybe, kaip Rolandas minejo neirengines, nebent ,,kazkas" irengs.

                                    Comment


                                      #38
                                      Vakar buvau parai grizes. Na, daugiabucio statybos prasidejo, tiksliau vyksta ,,rausimosi" darbai. O ,,RIMI" kaip stovi taip stovi aptvertas ir nejudantis is pradinio tasko.

                                      Comment


                                        #39
                                        Parašė Sinouku Rodyti pranešimą
                                        Vakar buvau parai grizes. Na, daugiabucio statybos prasidejo, tiksliau vyksta ,,rausimosi" darbai. O ,,RIMI" kaip stovi taip stovi aptvertas ir nejudantis is pradinio tasko.
                                        Ten ne daugiabucio statybos darbai, o darbo birzos. Rangovas UAB "Kortas". Kortas tikriausiai statys ir daugiabuti visai salia.
                                        "Never argue with an idiots. They will bring you down to their level and beat you with experience"

                                        Comment


                                          #40
                                          Pala pala, ta vieta realiai atitinka daugiabucio vieta. Hm, na zodziu, toj vietoj turesi savo ,,Verslo trikampiuka"

                                          Comment

                                          Working...
                                          X