Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Naujasis Kauno riboženklis

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    #41
    Slidė kažkokia.

    Comment


      #42
      Parašė Edd Rodyti pranešimą
      Baisus tas riboženklis. Kažkoks sovietinis + kažkodėl asocijuojasi su žemės ūkiu. Negi negalėjo sugalvoti kažko paprastesnio, solidesnio. Dabar iki "pilnos laimės" trūksta tik to, kad jis būtų pilkas betoninis ir gigantiškas.
      Atrodo, kad Kaunas kuo toliau tuo labiau gadina savo įvaizdį (kalbu ir apie herbą).
      Gerb. Edai susilaikyk nuo savo subjektyvios nuomonės, kol nepamatei geros kokybės projekto arba įgyvendinto projekto. Ačiū.

      Comment


        #43
        >>> daktaras, nedas

        Bėda ta, kad taip kaip Edd mano visa Lietuva. Tik jūs, kauniečiai, šito "kakutis" aplink save nepastebite!!! Miestas tyčiojasi pats iš savęs. Skęsta.
        Debilavotesnio riboženklio nei "konkurso nugalėtojas" parinkt kogero neįmanoma. Edd jis primena plūgą! štai iš kur tos asociacijos su žemės ukiu... Šio luito neįmanoma niekaip apšviest, kad jis bent nebjauriai atrodytų...
        Tas kas valdo informaciją - valdo pasaulį...

        Comment


          #44
          Tikiuos su balsavimu čia vilniškiai bajerį padarė, kad tokie nesuvokiami rezultatai. ~48% tą iškrypimą laiko "Neblogu"
          Tas kas valdo informaciją - valdo pasaulį...

          Comment


            #45
            Parašė G-Shock Rodyti pranešimą
            Tikiuos su balsavimu čia vilniškiai bajerį padarė, kad tokie nesuvokiami rezultatai. ~48% tą iškrypimą laiko "Neblogu"
            "Bėda ta, kad taip kaip Edd mano visa Lietuva." - subjektyvi nuomone.Įrodyk, jei teigi. Tik jūs, kauniečiai, šito "kakutis" aplink save nepastebite!!! Miestas tyčiojasi pats iš savęs. Skęsta. -kvepia kompleksais.

            Comment


              #46
              Aš tamstai oficialios apklausos nerengsiu- perbrangiai kainuotų apklausos užsakymas. Pagrindas dėl ko taip teigiu yra tai, jog dirbu su žmonėmis gyvenančiais įvairiausiuose LT kampeliuose, įvairaus išsilavinimo ir visų nuomonė vienoda - Kaunas miršta.
              kur tu čia tuos kompleksus užuodei?
              Tas kas valdo informaciją - valdo pasaulį...

              Comment


                #47
                Parašė G-Shock Rodyti pranešimą
                Aš tamstai oficialios apklausos nerengsiu- perbrangiai kainuotų apklausos užsakymas. Pagrindas dėl ko taip teigiu yra tai, jog dirbu su žmonėmis gyvenančiais įvairiausiuose LT kampeliuose, įvairaus išsilavinimo ir visų nuomonė vienoda - Kaunas miršta.
                kur tu čia tuos kompleksus užuodei?
                Kompleksai tavo pernelyg kategoriškoje ir vienpusiškoje nuomonėje. Ko jie iššaukti sunku man pasakyt.
                "Pagrindas dėl ko taip teigiu yra tai, jog dirbu su žmonėmis gyvenančiais įvairiausiuose LT kampeliuose", pagal kokios kriterijus "žmonės iš kampelių" sprendžia, kad Kaunas miršta ?

                Comment


                  #48
                  Nedas- ne taip senai ir aš taip naiviai mąsčiau, jog reikia truputuką palaukti ir šis miestas atsistos ant kojų. Bet kaip sėdi duobėj taip sėdi. Kiek tenka šnekėt su kauniškiais, tai vienas valdžią kaltiną kitas Vilnių, trečiam išvis dzin kas už jo tvoros dedas... kur su tokiu požiūriu galima nueit? Netikiu, kad čia tik man taip papuolė būtent su tokiais bendraut... Patiems reikia imtis iniciatyvos jei valdžia kalta

                  p.s. Nuomonė asmeninė ir aš jos niekam neperšu
                  Tas kas valdo informaciją - valdo pasaulį...

                  Comment


                    #49
                    nesamone kaskokia kaip sovietinis palikimas

                    Comment


                      #50
                      >>>Nedas

                      http://www.balsas.lt/naujiena/164373
                      Tas kas valdo informaciją - valdo pasaulį...

                      Comment


                        #51
                        @daktaras, Nedas: Diskutuojam apie naują Kauno riboženklį, o ne mano subjektyvią nuomonę (kas sakė, kad ji nesubjektyvi? Ir manau, kad aš galiu ją išsakyti, net jei ypatinga tolerancija ir objektyvumu pasižymintiems forumiečiams ji nepatinka).
                        Brangieji, prašau grįžti prie temos.

                        Comment


                          #52
                          hmmm, ką aš matau - kad ir kaip bet kuriam iš mūsų atrodytų Kaunas, bet kai tik kalba eina apie šitą miestą, abejingų nelieka vadinasi, viskas bus gerai. jeigu miestas būtų niekam neįdomus, tai nieko gero iš jo ir nebūtų, galėtumėm sakyti, kad miršta šakės basta ambo. bet dabar - visiems rūpi, nesvarbu, ar pavaryt, ar pagirt vadinasi miestas išliks, nenumirs ir tik kils Kaunas mirs tik tada, kai mirs visa Lietuva. nemanau, kad taip atsitiks, taip kad...

                          Comment


                            #53
                            Duok die kad Kaunas suklestėtų, įsikūręs labai vaizdžioje vietoje. Jį sutvarkius ir išnaudojus visas galimybės tai būtų gražiausias miestas Lietuvoje... bet kolkas... Miestas atvykėlius pasitikinėja "Plūgu"
                            Tas kas valdo informaciją - valdo pasaulį...

                            Comment


                              #54
                              Senas, vienpusiskas, neobjektyvus straipsnis. Bedu turime, kaip ir visi. O tie kurie šiuo metu taip šneka pakeis savo nuomonę

                              Comment


                                #55
                                Matomai čia yra užsakomasis straipsnis, arba visiška nesamonė
                                You might surprise yourself.

                                Miestai.net FB

                                Comment


                                  #56
                                  Arba vėl Vilnius š mala
                                  Tas kas valdo informaciją - valdo pasaulį...

                                  Comment


                                    #57
                                    Parašė spirit Rodyti pranešimą
                                    Matomai čia yra užsakomasis straipsnis, arba visiška nesamonė
                                    Apie jį vienoje iš temų buvo šnekėta. Jis jau seniau buvo pateiktas kaip argumentas, paskui argumentuojant paneigtas. Įrodyti netikslumai. Matau, kad dar ne visi žmonės į žiniasklaidą žiuri "su galva".

                                    Comment


                                      #58
                                      Pastebėjimas. Man nepatinka statistikos departamento metodologija. Kur matyta, kai apie miestą dažnai sprendžiama iš viso regiono statistikos? Manau senokai, ši metodologija yra atgyvenus savo...Absurdas. Kalbu kaip sociologas. Bet šim pastaba turėtų būti Prospektas>Visuomenė ir ūkis>Statistika.
                                      Dar vienas pastebėjimas. Čia kritikuojama, jog naujasis ribožeklis yra sovietinis, pasitelkiant straipsnį. paremtą sovietine statistikos metodologija . Čia buvo nieko neįžeidžiant ir jokių emocijų.
                                      Kopenhaga/Roskildė / Stokholmas I II III IV
                                      Dordrechtas/Haarlemas
                                      Nesebaras/Plovdivas
                                      Kiolnas

                                      Comment


                                        #59
                                        Na aš irgi pasakysiu, kad forma niekam tikus: "sunki" , anachronistiškai monumentali ir tiesmukiška. Lyginant su Vilniaus, nors tas irgi nėra idealus (bet neblogas), galima pasakyti tai, kad Vilniaus sukomponuotas bandant pabrėžti lenvumą ir formos grynumą - jokių ikonografinių užuominų į geležinį vilką ar Kristoforą nėra. Vienžo, beveik klasikinis minimalizmas . O minimalizmas man patinka labiau nei šis variantas

                                        Comment


                                          #60
                                          O gal kazkur imanoma gaut, kauno miesto ribozenklio kitus variantus?

                                          Ir siaip tema nuo ribozenklio prasiplete i "everybody hates Kaunas"
                                          WTF, taip sakant..
                                          Nors is Vilnieciu tai net nereiktu priimti jokiu komentaru, kai gyveni siltnamio salygomis, tai lengva kalbet, kai valdzia kisa visus pinigus i Vilniu, tuomet net nesvarbu apskritai kas savivaldybej sedes, kaip ir dabar, ka turim Paleckiu vaika juokinanti visa Lietuva.
                                          Zinoma as nesakau, kad Kaunas superine valdzia turi, bet please, come on jeigu Kaune tokia taryba sedetu kaip Vilniuj, tai is Kauno is viso nieko neliktu, nei ribozenklio, nei upes, koks nors imbrasas sugalvotu nusausint ( ten jie tu ideju itin nuostabiu turi Vilniuj )........
                                          Paskutinis taisė Andrewass; 2008.01.04, 23:43.
                                          Kairiarankių klubas - Left.lt

                                          Comment

                                          Working...
                                          X