Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

[KAU] Hermio projekto "Ąžuolas" naujakuriai

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Sveiki,
    pasiulymas isrinkti namo valdyba

    Comment


      Tai gal siūlom konkrečią datą, kada darom susirinkimą, nes taip ir "kabėsim" internete...

      Aš siūlau šį sekmadienį (sausio 16 d.) 19 val. Pateikit daugiau pageidavimų, priimsim sprendimą, paskambinsim pirmininkui ir jis gal iškabins skelbimus.

      Comment


        Parašė Kaiminka Rodyti pranešimą
        Tai gal siūlom konkrečią datą, kada darom susirinkimą, nes taip ir "kabėsim" internete...

        Aš siūlau šį sekmadienį (sausio 16 d.) 19 val. Pateikit daugiau pageidavimų, priimsim sprendimą, paskambinsim pirmininkui ir jis gal iškabins skelbimus.
        Tinka

        Comment


          Parašė Kaiminka Rodyti pranešimą
          Aš siūlau šį sekmadienį (sausio 16 d.) 19 val. Pateikit daugiau pageidavimų, priimsim sprendimą, paskambinsim pirmininkui ir jis gal iškabins skelbimus.
          Man irgi tinka.

          Comment


            Parašė rebusas Rodyti pranešimą
            Na kai as kalbejau su pirmininku, tai jis kontaktus turi daugelio meistru, kurie turejo reikalu statant nama, bet kol jo nepagauni gyvai - tol bergzdzias reikalas. O zmoniu manau kiekviename name yra visokiu. Pas mus net yra rukoma bendroje laiptineje, kas ruko balkone tai megsta ir nuorukas pro ji ismesti ant zaidzianciu apacioje vaiku ir t. t.... Idomu bus paziureti kaip bus "uzminuotas" namas, kai sniegas nutirps. Gerbkim save ir kitus. Del vandens tai tikrai reikia kazka daryti, nes dabar tik savo sveikata gadinam.
            hm... cia galetu ir pirmininkas isijungti i foruma ir kartu padiskutuoti. As tai juo nepasitikiu,kai sako skambinau tariausi ,neprisiskambinau ir t.t jis megsta perdeti. Kadangi man reikejo vieno dalyko,tai koki menesi laiko skambindavom jam,kad jis gautu,bet vis sakydavo,kad jam nekelia ragelio. Tada gavau pati tel.viska susiderinau ir jau kita diena turejau daikta savo rankose. Stai jums 1 pavyzdys is mazumos nes tokiu ir kitokiu pvz. yra daug.

            Negaliu jo kaltinti visiskai,nes kai rinkome seniuna niekas nenorejo juo tapti,jis buvo vienintelis savanoris. Bet tai jo nepateisina,kadangi darbai turi buti padaryti uz tai jis alga gauna.

            Comment


              O tai kas nors skambinot seniunui ir saket,kad kaimynai nori susirinkimo???? ar cia tik bus taip,kad keli zmones forume pasnekes tuom viskas ir baigsis.
              Man tinka,bet kuris vakaras

              Comment


                Parašė kaimynas11 Rodyti pranešimą
                O tai kas nors skambinot seniunui ir saket,kad kaimynai nori susirinkimo???? ar cia tik bus taip,kad keli zmones forume pasnekes tuom viskas ir baigsis.
                Man tinka,bet kuris vakaras
                Esu beveik tikra, kad pirmininkas skaito ir pasisako šiame forume Paskambinsim jam, pasiteirausim, ar gali suorganizuoti susirinkimą. Tik įtariu, kad geriausiu atveju kitas sekmadienis išeis, nes šiam susiorganizuoti jau mažai laiko.

                Comment


                  Brokas

                  Parašė Zai-za Rodyti pranešimą
                  Zaizas
                  Taigi ,mielieji kaimynai. Pieš pora dieneliu skambinau Sandrai ir kalbėjausi apie tai, kaip gi sekasi tą mūsų namelį lipdyti. Kaip supratau, pagal ją, viskas vyksta puikiai ir jokių mes problemų neturime. Ji viską neigia. Iš pradzių lygtai įtikinėjo, kad jau viskas sutvarkyta ir niekas niekur bebėga-Neįtikėtina!
                  Aš pagalvojau gal ponia Sandra nedrįsta visko pati pamatyti.
                  Gerai kad vieną dalyką pasakė: ji niekur nedings ir kad mes niekur negingsim. Taip negalime gi visko šitaip priimti-ir nepaliksim. Namas yra bendras ir jei drėgs pamatai negerai bus.
                  Sandra privalo garantuoti kokybę, o mes turime teisę kokybės reikalauti.
                  Sveiki, domimes butu siame name, bet pasiskaicius si foruma, truputeli baisu pasidare. Ar brokas vis dar neistaisytas?

                  Comment


                    Domimės butais šiame name. Kur galima sužinoti, ar kas nors parduoda. Galbūt kas galėtų pirmininko nr. privačia žinute atsiųsti. Ačiū.

                    Comment


                      pirkciau garaza arba parkinga +37067364730

                      Comment

                      Working...
                      X