Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

[KAU] „Būstuvos“ kvartalo Šančiuose naujakuriai

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė schareef Rodyti pranešimą
    o tai jūs gaunat vieną sąskaitą už visą tai? t.y. ir už buto elektrą ir lifto priežiūrą mokat "būstuvai" pagal viana sąskaitą?

    Taip. Is viso yra keturios saskaitos: bustuvos, kauno energijos, kauno vandenu ir interneto.

    Comment


      Klausimas: verkys / kada pastatysit visa bustuvos kvartala? Na kai pirkau buta buvo sakoma per 5 metus. Na pagalvojau, pakentesiu, bet paskui gyvensiu graziame kvartale. Kiek matau dar kokia 10 metu nematysiu nei grazios aplinkos nei vaiku zaidimu aiksteliu
      Atsakymas: Vaikų žaidimų aikštelė ir gerbūvis prie pirmųjų namų bus įrengti jau šiais metais. Dėl Ašmenos gatvės įrengimo miesto Meras žadėjo šiemet pasirūpinti. Jei miestas nepaves gyventi bus pakankamai patogu. 5 metų laikotarpis Būstuvos darbuotojų galėjo būti paminėtas atsižvelgiant į butų pirkimą minėtu laikotarpiu. Asmeniškai aš tokio termino niekada neminėjau todėl, kad visa kvartalo statyba kainuoja apie 200 000 000 Lt. Jei kas nors paskolintų Būstuvai tokią sumą pinigų su minimaliais procentais per likusius 3-4 metus kvartalas būtų pastatytas. Deja tokių galimybių aš nenumačiau, todėl nežadėjau 5 metų laikotarpio.
      www.galvanauskas.lt

      Comment


        gal kas buvote neseniai vykusiaim antrojo namo susirinkime ir galetu papasakoti kas ten buvo kalbeta

        Comment


          jei kam įdomu

          You've got one life! Live it!

          Comment


            Geras faktas, tai ko skundžiasi gyventojai :-o???
            http://www.bustuvoskvartalas.lt/atsi...namuose-28/lt/

            Comment


              Kas ką bekalbėtų, bet baigtas dar vienas statybų etapas. Ir mano akimis žiūrint viskas labai neblogai gavosi https://www.facebook.com/pages/UAB-B...16839891710607
              Paskutinis taisė 99; 2011.10.18, 22:28.

              Comment


                Parašė Tarp kitko Rodyti pranešimą
                Kas ką bekalbėtų, bet baigtas dar vienas statybų etapas. Ir mano akimis žiūrint viskas labai neblogai gavosi [URL="https://www.facebook.com/pages/UAB-B%C5%ABstuva/216839891710607"]
                Pataisyk nuoroda. Nerodo.
                You might surprise yourself.

                Miestai.net FB

                Comment


                  Praeitą savaitę atsirado toks skelbimas. Ok, suprantam, bet aikštelę jau dieną prieš parašytą datą uždarė. Dzin, normaliai išleidinėjo automobilius. Nepykstu.


                  Bet va pamatėm paskui štai tokį pokštą



                  Daro viską, kad kuo mažiau vietų liktų. Kaip pagal tuos STR'us yra? Kiek ten vietų tiksliai turi būti skirta antžeminėje aikštelėje ir kiek ji turi būti nuo namo? Padarė ale tipo viską pagal įstatymus. O jeigu gyventojai nebūtų priešinęsi ir būtų pirkę vietas, tai manau tos geltonos vietos nebūtų atsiradę, o mokamas vietas, būtų padarę visur. Bet va dbr nelabai gaunasi parduoti, tai bando sudaryti dirbtinį parkavimo vietų trūkumą. Jie nesupranta, kad vis tiek daugiau neparduos, nes keletas ar keliolika vaikšto į garažus esančius visai šalia. Kiti tokie kaip aš nekreipia dėmesio į geltonas linijas arba gali mašiną palikti kažkur toli toli tamsoje. Manau Būstuva greičiau bankrutuos, nei tas teismas dėl parkavimo išsispręs...
                  You've got one life! Live it!

                  Comment


                    Kaip tokie dalykai galimi aš neįsivaizduoju, pas mus vidiniame kieme kaip tik daroma, kad bendro naudojimo vietos būtų patogesnės, nupiešiamos linijos parkingo vietų, padaryti automatinai vartai, kad kaimyninių namų automobiliai nestovėtų, pastatytos tvorelės, kuoleliai kur reikia ir t.t. Kas turi po namu nusipirkę garažus, tie jais ir naudojasi. Apskritai, ar visa ta teritorija yra Būstuvos nuosavybė ar gyventojų? Būtuvai priklauso tik tie požeminiai ir antžeminiai parkingai, bet ne visa teritorija.

                    Aiškiai parašyta:
                    Perleidžiant butą ar kitą patalpą daugiabučiame name, kartu turi būti perleidžiama ir nuosavybės teisė į bendrąja nuosavybe esančią žemės sklypo dalį, reikalingą šiam butui ar kitai patalpai daugiabučiame name eksploatuoti, jeigu ši žemės sklypo dalis nuosavybės teise priklauso buto ar kitos patalpos perleidėjui.
                    Taip, kad dėl tokių geltonų linijų turi nuspręsti visi butų savininkai, Būstuvos balas lemia tik tiek, kiek jie patys turi ten būtų neparduotų ar nupirktų pačios įmonės.
                    Paskutinis taisė Lettered; 2012.04.18, 10:52.
                    Flickr

                    Comment


                      Parašė Lettered Rodyti pranešimą
                      Kaip tokie dalykai galimi aš neįsivaizduoju, pas mus vidiniame kieme kaip tik daroma, kad bendro naudojimo vietos būtų patogesnės, nupiešiamos linijos parkingo vietų, padaryti automatinai vartai, kad kaimyninių namų automobiliai nestovėtų, pastatytos tvorelės, kuoleliai kur reikia ir t.t. Kas turi po namu nusipirkę garažus, tie jais ir naudojasi. Apskritai, ar visa ta teritorija yra Būstuvos nuosavybė ar gyventojų? Būtuvai priklauso tik tie požeminiai ir antžeminiai parkingai, bet ne visa teritorija.

                      Aiškiai parašyta:


                      Taip, kad dėl tokių geltonų linijų turi nuspręsti visi butų savininkai, Būstuvos balas lemia tik tiek, kiek jie patys turi ten būtų neparduotų ar nupirktų pačios įmonės.
                      Matai, antžeminis (ar požeminis garažas) ir yra ale statinys, todėl jis visas priklauso Būstuvai, bet o tačiau str'e parašyta, kiek vietų turi būti nuo gyvenamo, namo ir koks koeficientas tenkantis vienam butui, tik neparašyta str'e ar mokamos tos vietos ar ne, bet still jų per mažai iš akies žiūrint...
                      You've got one life! Live it!

                      Comment


                        Parašė fredis Rodyti pranešimą
                        Matai, antžeminis (ar požeminis garažas) ir yra ale statinys, todėl jis visas priklauso Būstuvai, bet o tačiau str'e parašyta, kiek vietų turi būti nuo gyvenamo, namo ir koks koeficientas tenkantis vienam butui, tik neparašyta str'e ar mokamos tos vietos ar ne, bet still jų per mažai iš akies žiūrint...
                        Pagal STR vienam butui viena vieta, su požeminiu gal tiek ir yra. Dėl antžeminio ir požeminio parkingo tai viskas aišku, jie ten gali paišyti ir statyti blokus kaip tik nori, bet visoje teritorijoje jie turi tiesę šeimininkauti, jei ta teritorija priklauso ne jiems, o butų savininkams? Kas yra namo administratorius? Beto ir jis negali savivaliauti be bendrijos daugumos balsų priimto sprendimo.
                        Flickr

                        Comment


                          https://www.facebook.com/bustuva

                          Comment


                            Klausykit, nu bukit zmones, nustokit juokinti aplinkinius... Pasisamdykit komunikacine ar marketingine bendrove ar bent zmogu... Susistvarkykit savo pranesimus, marketingo kanalus. Tikrai juokinga ir nemalonu, galiausiai pagalvokit kokia zinia siunciat apie save potencialiem klientam. Tai gal visgi gana issidirbinet?

                            Comment


                              Kaip žmogui su ribotu mąstymu paaiškinti aerodinamikos dėsnius? Ne statytojas kaltas.

                              Parašė andy Rodyti pranešimą
                              Del traukos jau pastebejau kad trauka zymiai geresne tada kai atidarai lango orlaide. Taciau visa esme, kad pas mane siuo metu nera jokiu groteliu, nera gartraukio. Virtuveje yra dvi skyles ir tualete viena skyle ventiliacijai. Del tualeto kol kas nemaciau jokiu problemu. Kaimynu kvapai neina.
                              Taciau virtuveje kartais pro ventiliacija pucia, ir pucia su kvapais. Ne visai malonu kas antra vakara jausti kaimynu kepintus svogunus. Galvojau kad ta ventiliacija mano bute nesandari. Taciau uzkimsus vamzdzius skudurais, kvapai baigesi. Galvojau gal kaimynas prisijunge prie mano vamzdzio, taciau kartais pro ta vamzdi buna ir gana gera trauka. Jei prisijungtu, tada kanalas arba visai uzsidarytu, arba labai susilpnetu.

                              Vadinasi kvapai itraukiami NUO STOGO! Kaimynas su gartraukiu ispucia kvapus ant stogo, o nuo stogo pripucia pas mane. Kito paaiskinimo sunkiai sugalvoju.

                              Dar nemaza problema ventiliacijos garso izoliacija. Man rodos tikrai nenormalu kad per ventiliacijos vamdzius gana aiskiai girdziu virsuje ir apacioje snekancius zmones, o jei kazkas isijungia gartrauki, tai vakare virtuveje girdisi pastovus birbimas. Jau nekalbu apie tai kad vejuota diena tie vamzdziai nuo vejo barska ir tada nakti net miegamajame girdziu ju barskejima. Idomu butu paziureti kaip tie vamdziai uzsibaigia ant stogo.

                              Vienu zodziu su ventiliacija sitame name yra padarytas nemazas sudas.
                              Įsidėk atbulinį vožtuvą. Oras toks daiktas - jei per vieną skylę trauksi, per kitą pūs. Kai butas sandarus - pūs per kitą oro kanalą. Čia jau gaunasi taip pagal andy - mašinos gamintojas asilas, nes aš su ja įlipau į medį
                              Paskutinis taisė Stebiukas; 2014.10.28, 16:38.

                              Comment

                              Working...
                              X