Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Alus Lietuvoje ir svetur

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    #61
    Per pastaruosius tris metus barake išdegustavau virš 120-ies įvairių alaus pavyzdžių Pirkdvau (perku) specialiai dar negerto po butelį.
    GE. Tbilisis / თბილისი | GE. Batumis / ბათუმი | GE. Aukštutinė Svanetija / ზემო სვანეთი

    Comment


      #62
      Beje, nezinau, ar kas nors tai pastebejo, taciau as pastebejau, kad ant alaus Lietuvoje (na bent jau Svyturio, del kitu nepamenu, bet speju, kad irgi tas pats) neberasoma alaus sudetis (anksciau budavo rasoma tiksli sudetis). Pasidare idomu, kodel? Ar tiesiog sugalvojo, kad niekam tai neidomu, ar pradejo deti visokius pasalinius ingredientus, tokius kaip karamele, CO2, visokius ekstraktus ir t.t. (ka paprastai deda i pigesnes mainstreamines alaus rusis UK, kuriuos geria vietos paaugliai)? Gal kas apskritai turi ziniu, kaip su ingredientu naturalumu Lietuvos alaus daryklose?

      Comment


        #63
        Parašė John Rodyti pranešimą
        Beje, nezinau, ar kas nors tai pastebejo, taciau as pastebejau, kad ant alaus Lietuvoje (na bent jau Svyturio, del kitu nepamenu, bet speju, kad irgi tas pats) neberasoma alaus sudetis (anksciau budavo rasoma tiksli sudetis). Pasidare idomu, kodel? Ar tiesiog sugalvojo, kad niekam tai neidomu, ar pradejo deti visokius pasalinius ingredientus, tokius kaip karamele, CO2, visokius ekstraktus ir t.t. (ka paprastai deda i pigesnes mainstreamines alaus rusis UK, kuriuos geria vietos paaugliai)? Gal kas apskritai turi ziniu, kaip su ingredientu naturalumu Lietuvos alaus daryklose?
        Na bent jau skonio atžvilgiu tai tikrai skirtumo nepastebėjau kelių metų begyje savo geriamiausiose rūšyse Bet man įdomu kas pagrinde lemia tokius didelius skirtumus alaus skonyje. Tėvas vaikystėj pasakodavo kaip alus gaminamas, bet vis per vieną ausį įeidavo, per kitą išeidavo. Kadangi jis gymęs ir iki instituto augęs Biržuose, kurie iki šiol garsėja savo alumi tai beveik nuo a iki z žinojo apie alaus gamybą Dabar tarkim Utenos mėlynas ir Gubernijos Žalgiris man skiriasi kaipdiena ir naktis. Skoniai visiškai nesulyginami ir įdomu kas šiuos skirtumus pagrinde įtakoja. Man asmeniškai Gubernijos Žalgiris yra vienas neskaniausių lietuviškų alų. Vienintelės šiltos sąsajos su juo - pavadinimas
        Mano nuotraukos @Fotki.com

        Auto Show Millennium 2007
        Retromobile 2007
        "Kova 1". Driftingo čempionatas
        "Foje" Gali Skambėti Kitaip
        Vilniaus žavesys kauniečio akimis: 1 dalis | 2 dalis
        BaltMotorShow 2007, Vilnius: 1 dalis | 2 dalis
        Kauno Marių Regioninis Parkas

        Comment


          #64
          Ohoho, kokie mes išrankūs Man visas skanus alus, beveik, neskaitant tų pigesnių nei 1,50 lt. Labai mėgstu Švyturio Baltą bet ne daugiau kaip 2 butelius iš pradžių o jei dar su citrina mmm... Nors ir prie bet kokio alaus man citrina tinka... O atskirčiau tik šviesų nuo tamsaus, daugiau jie man vienodi...

          Comment


            #65
            Dėl sudėties tai praktiškai ant visų rūšių parašoma tas pats - vanduo, salyklas ir pan... Kas dėl Utenoj verdamo Carlsberg - jis tikrai skanus. Dar siūlyčiau pabandyti Gubernijos Stella, tikrai neeilinio skonio alus Šeip dažnai Maximoj nusiperku kokio nematyto alaus bet dažnai tenka nusivylt, vis neprisiruošiu John minėto Urquell nusipirkt, daba pirmas alus bus kurį pirksiu

            Comment


              #66
              Filosofinis klausimas:

              ar tas High Gravity bizalas kurį verda skandinavų kontroliuojamos didžiausios Lietuvos alaus daryklos gali apskritai būti vadinamas "lietuvišku alumi"?
              It's just a circle of people talking to themselves who have no f—ing idea what's going on

              Comment


                #67
                Parašė Hunte-r Rodyti pranešimą
                Ohoho, kokie mes išrankūs Man visas skanus alus, beveik, neskaitant tų pigesnių nei 1,50 lt. Labai mėgstu Švyturio Baltą bet ne daugiau kaip 2 butelius iš pradžių o jei dar su citrina mmm... Nors ir prie bet kokio alaus man citrina tinka... O atskirčiau tik šviesų nuo tamsaus, daugiau jie man vienodi...

                Paragauk, original light plius, tas pats horn light, tik kitam butely ir nekainuoja lito bei esti tik IKI tinkle.
                Tik nepakantumas teisės pažeidimams ir optimizmo skleidimas atves mūsų valstybę į tiesos kelią :)

                Comment


                  #68
                  Filosofinis klausimas irgi:
                  kam kvestionuoti lietuvisko alaus sudeti, autentiskuma jei importuotasis atkeliauja is ten is kur neva technologijos i musu gamyklas. Tai kur gi tas skirtumas?
                  Tik nepakantumas teisės pažeidimams ir optimizmo skleidimas atves mūsų valstybę į tiesos kelią :)

                  Comment


                    #69
                    Beje, kokia nesąmonė, kad alaus kainą rašo be butelio dabar... Išidirbinėjimas...

                    Comment


                      #70
                      Man filosofiniai klausimai nekyla, nes alaus negeriu, užtenka "Coca-Cola"
                      Lietuva jau . Bet dar .

                      Comment


                        #71
                        Parašė pauliaK Rodyti pranešimą
                        O kas tai nustatė? Dažniausiai geriu Heinekeną arba Carlsbergą, jeigu lietuvišką tai tada Švyturio Ekstra Draught. Visų tų Utenos, Kalnapilio - ačiū, bet tikrai nereikia.Nemaža dalis mano draugų taip pat renkasi importinį alų, nėra kažkokio prisirišimo prie lietuviško...
                        Nustaciau as pats taip, kaip ir nustatei tu.
                        Ar nebus tas atvejis, kad alaus pasirinkima lemia jo aukstesne kaina ir del to menama geresne jo kokybe?
                        Arba: pabandyki stai buteli zigulinio ir buteli heinekeno.
                        Tik nepakantumas teisės pažeidimams ir optimizmo skleidimas atves mūsų valstybę į tiesos kelią :)

                        Comment


                          #72
                          Parašė Hunte-r Rodyti pranešimą
                          Beje, kokia nesąmonė, kad alaus kainą rašo be butelio dabar... Išidirbinėjimas...

                          Del reformos tosios kaina butelio pridavimo uztat pakilo nuo 20 iki 25 ct.
                          Tik nepakantumas teisės pažeidimams ir optimizmo skleidimas atves mūsų valstybę į tiesos kelią :)

                          Comment


                            #73
                            Parašė Karolis Rodyti pranešimą
                            Man filosofiniai klausimai nekyla, nes alaus negeriu, užtenka "Coca-Cola"
                            Patikėk, ALUS sveikiau...

                            Comment


                              #74
                              Parašė Hunte-r Rodyti pranešimą
                              Patikėk, ALUS sveikiau...
                              Nesvarbu. Esu nusistatęs prieš alų, man jis=narkotikai O "Coca-Cola" irgi retai mėgaujuosi.
                              Lietuva jau . Bet dar .

                              Comment


                                #75
                                Angliarūgštės prisotintas "lietuviškas" alus taip pat nėra sveikas gerti.
                                It's just a circle of people talking to themselves who have no f—ing idea what's going on

                                Comment


                                  #76
                                  Parašė Hunte-r Rodyti pranešimą
                                  Patikėk, ALUS sveikiau...
                                  Taip, kuo daugiau gersi alaus, tuo busi sveikesnis

                                  Siaip alus nera blogai, o kenkia nebent alkoholis, esantis jo sudetyje. 0.5L karts nuo karto gal ir neblogai (na juk yra ten ir vitmino B ir kitu naudingu medziagu), bet jeigu pilsi litrais kas diena, manau, nieko gero is to nebus

                                  Comment


                                    #77
                                    Parašė Tomas Rodyti pranešimą
                                    Angliarūgštės prisotintas "lietuviškas" alus taip pat nėra sveikas gerti.
                                    Man ir knieti suzinoti, kaip ten su, pvz., Svyturio sudetimi? Ar dedamas i ji papildomas CO2 ar viskas naturaliai? Heinekenas, Pilsner Urquell ar Budvar'as situ ingredientu neturi ir tai labai aiskiai parasyta ant kiekvieno butelio ar skardines, kuomet ant kitu (Carlsberg'o, Fosters ir kitu labiau "mainstreaminiu" alu UK) sudetyje parasyta "carbon dioxide" t.y. "burbuliukai"...

                                    Comment


                                      #78
                                      Parašė John Rodyti pranešimą
                                      Man ir knieti suzinoti, kaip ten su, pvz., Svyturio sudetimi? Ar dedamas i ji papildomas CO2 ar viskas naturaliai? Heinekenas, Pilsner Urquell ar Budvar'as situ ingredientu neturi ir tai labai aiskiai parasyta ant kiekvieno butelio ar skardines, kuomet ant kitu (Carlsberg'o, Fosters ir kitu labiau "mainstreaminiu" alu UK) sudetyje parasyta "carbon dioxide" t.y. "burbuliukai"...
                                      Manau, kad taip. Aišku niekas atvirai to neskelbia (matyt nėra griežto reikalavimo), nes tai gėdingas veiksmas.

                                      Tuo tarpu pvz. "Kauno alaus" darykla netgi pabrėžia, kad jų alus nėra papildomai "gazuojamas"
                                      It's just a circle of people talking to themselves who have no f—ing idea what's going on

                                      Comment


                                        #79
                                        Parašė Tomas Rodyti pranešimą
                                        Manau, kad taip. Aišku niekas atvirai to neskelbia (matyt nėra griežto reikalavimo), nes tai gėdingas veiksmas.

                                        Tuo tarpu pvz. "Kauno alaus" darykla netgi pabrėžia, kad jų alus nėra papildomai "gazuojamas"
                                        Reikalavimas turetu buti, nes dabar tiesiog nezinau, koks alus is ko pagamintas (paprastai butent pagal tai renkuosi, ka gerti, o ko ne). Tik nelabai suprantu, kodel vieni gali pagaminti alu be jokios sintetikos, o kiti be to neapsieina?

                                        Comment


                                          #80
                                          Parašė John Rodyti pranešimą
                                          Reikalavimas turetu buti, nes dabar tiesiog nezinau, koks alus is ko pagamintas (paprastai butent pagal tai renkuosi, ka gerti, o ko ne). Tik nelabai suprantu, kodel vieni gali pagaminti alu be jokios sintetikos, o kiti be to neapsieina?
                                          Manau pagrindinė priežastis yra laikas. Juk kuo trumpiau laikai tuo pigiau, tad ir prisotina angliarūgšte

                                          Comment

                                          Working...
                                          X