Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

[KAU] Buvusių Šančių kareivinių Kaune naujakuriai

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    #21
    kas gal galite suteikti daugiau info apie projekta "Raudonoji Saule", juozapaviciaus pr. kareiviniu rekonstrukcija? As buvau nusiziurejusi buta juozapaviciaus 21A, bet ten 1 kambario buvo belike tik rytineje puseje, o dabar dairausi i "Raudona"saule". BRC atstove sake, kad vasario viduryje jau turetu zinoti kainas

    Comment


      #22
      Parašė gaika Rodyti pranešimą
      kas gal galite suteikti daugiau info apie projekta "Raudonoji Saule", juozapaviciaus pr. kareiviniu rekonstrukcija? As buvau nusiziurejusi buta juozapaviciaus 21A, bet ten 1 kambario buvo belike tik rytineje puseje, o dabar dairausi i "Raudona"saule". BRC atstove sake, kad vasario viduryje jau turetu zinoti kainas
      jie taip jau nuo lapkricio sako,bet atceit rangovo neranda, idomu kaip ten su kitom kareivinem, salia raudonos saules vienose is kareiviniu tai menininku dirbtuves, idomu kaip bus su jom ir tom kitom ar jas rekonstruos ir kada tai darys....

      Comment


        #23
        Esme tame, išviso yra nupirkti 8 pastatai. Dabar jau 2 namai, baigta statyba ir dar 1 rekonstruojamas. Viena turėtų greit pradėt, bet kaip jūs sakot dar ieško rangovų. Viename girdėjau nori Norfą daryti, bet ten didelis klaustukas. o kaip bus su kitais tai jau niekas nežino. bet as manau kad rekonstruos, pavasarį pamatysim

        Comment


          #24
          Siaip kas link tu dailininku dirbtuviu, tai pazystu viena is ten, kaip tik neseniai kalbejau ir nemanau kad kas nors ten rekonstruos viska is pagrindu, kiekvienas ju apsitvarke savo kampa, kai kur ir langu nera, didziausios problemos vasaros pradzioj besikaupianti dregme 1 auksto laiptinese (atsyla ledas is po zemiu, o siaip dabar dujas ivede, tai galima padoriai pasisildyti busta

          Comment


            #25
            tik va as pati niekaip neapsisprendziu, ar pirkti buta jau i pabaiga einancioj rekonstrukcijoj i NTverslo, bet butas i rytine-siaurine puse, ar laukti "Raudonoji saule" projekto... kaip zinoti kiek jis brangesnis bus...

            Comment


              #26
              Parašė gaika Rodyti pranešimą
              tik va as pati niekaip neapsisprendziu, ar pirkti buta jau i pabaiga einancioj rekonstrukcijoj i NTverslo, bet butas i rytine-siaurine puse, ar laukti "Raudonoji saule" projekto... kaip zinoti kiek jis brangesnis bus...
              O cia jau niekas nezino Cia gal kaip nors susije ir su tuo kad nenori konkurencijos. Palauks kol NT verslas isparduos butus ir tada pateiks savo didesne kaina o jus jau neturesit kur dingt cia jau rizika, bet jei turi nusiziurejus buta rekonstruojamae name tai patarciau nelautk nes "Raudonojoj saulej" baigs rekonstrukcija geriausiu atveju uz metu nuo rekonstrukscijos pradzios gal net dar ilgiau

              Comment


                #27
                matai, man dar geriau jeigu po metu, pas mane kaip tik ir pinigu dalis atsiras, o dabar gaunasi kad pilnai 100% is banko turiu imti....o tai sunku... mane neramina tik vienas, ar pakankamai sviesios toje rytineje puseje.... ten ka jie internetiniame puslapyje susirase - neatitinka realybes, sakem su vyru kompasa nusinesim

                Comment


                  #28
                  Parašė gaika Rodyti pranešimą
                  matai, man dar geriau jeigu po metu, pas mane kaip tik ir pinigu dalis atsiras, o dabar gaunasi kad pilnai 100% is banko turiu imti....o tai sunku... mane neramina tik vienas, ar pakankamai sviesios toje rytineje puseje.... ten ka jie internetiniame puslapyje susirase - neatitinka realybes, sakem su vyru kompasa nusinesim
                  Nezinau kaip cia su tom pusem bet as gyvenu paciam pirmajam name ir langai i kiema ( ne i Juozapaviciaus pr.) tai galiu pasidziaugti kad saules tikrai pakankamai gal net ir per daug tie kur i juozapaviciaus puse tai jiem saule uzstoja medziai bet negirdejau, kad labai skustusi. paprasciausias budas nuvaziuok sauleta diena, kad ir siandien ir pati isistikinsi kas ir kaip

                  Comment


                    #29
                    Tai kad jau saule kaip ir nebesviecia

                    Comment


                      #30
                      o mano butas butu i juozapaviciaus puse (bet antras nuo gatves), ir medziu regis nedaug....norejau dar paklausti, o kaip del siltumo? girdejau, kad tai pakankamai silti butai... ar dejai sildomas grindis ar ka kitaip?

                      Comment


                        #31
                        Parašė gaika Rodyti pranešimą
                        o mano butas butu i juozapaviciaus puse (bet antras nuo gatves), ir medziu regis nedaug....norejau dar paklausti, o kaip del siltumo? girdejau, kad tai pakankamai silti butai... ar dejai sildomas grindis ar ka kitaip?
                        Nu del siltumo tai nesiskundziu, bet pas mane autonominis sildymas, grindys sildomos tik vonioje, bet daba gailimes kad nepasidarem virtuveje, bet is kitos puses gal butu jau per daug siaip viskas po kol kas normaliai nesiskundziu yra siokiu tokiu problemu bet ne baisingu labai ir viskas istaisoma ar sutvarkoma, nieka baisaus

                        Comment


                          #32
                          Parašė player Rodyti pranešimą
                          Nu del siltumo tai nesiskundziu, bet pas mane autonominis sildymas, grindys sildomos tik vonioje, bet daba gailimes kad nepasidarem virtuveje, bet is kitos puses gal butu jau per daug siaip viskas po kol kas normaliai nesiskundziu yra siokiu tokiu problemu bet ne baisingu labai ir viskas istaisoma ar sutvarkoma, nieka baisaus

                          o kaip del dregmes, mes siaip irgi ruosiames raudonoj saulej pirkt, ar tikrai ten taip dregna? ir jei ne paslaptis kaip su sildymo kainom

                          Comment


                            #33
                            Parašė aja Rodyti pranešimą
                            o kaip del dregmes, mes siaip irgi ruosiames raudonoj saulej pirkt, ar tikrai ten taip dregna? ir jei ne paslaptis kaip su sildymo kainom
                            o NT verslui bepigu uzsiplest kainas, kai aplinka sutvarkyta, o buvom i raudona saule savaitgali nuvaziave, labai labai ne kas sandeliai aplinkui, ir nerekonstruoti namai vaiduokliai, o kai as vadybininko paklausiau kas su tais sandeliais priesais bus, tai jis sako " bet jie graziai nudazyti" juokinga, manau nelogiska butu kad raudonoj saulej kainos tokios pacios kaip nt versle, nes tada zmones tikrai rinksis ten kur graziau

                            Comment


                              #34
                              Parašė aja Rodyti pranešimą
                              o kaip del dregmes, mes siaip irgi ruosiames raudonoj saulej pirkt, ar tikrai ten taip dregna? ir jei ne paslaptis kaip su sildymo kainom
                              Nu del dregmes tai nieko bloga as gyvenu 4 auskte bet siaip tai jus patys pagalvokit tiek metu stoveje namai nei langu nei duru tai savaime aisku kad ten dremgmes buvo perteklius, vasros pradzio tai net kvapas toks nemalonus laiptineje buvo, bet laikui begant isisvedino pradziuvo viskas dabar kaip prasidejo sildymo sezonas viskas ciki. Baltijos azuolo name tai su dregme daug labai daug probelmu pirmuose aukstuose, nes nebuvo padaryta hidroizolaicija, bet ten jis yra duobeje taip kad ir surenka visa lietaus vandeni, bet kiek zinau jie intensyviai bande ispresti problema kaip pavyko bus matyt pavasari. bet as siuliciau pirkti butus auskciau Sildymo kainos [as mane autonominis sildymas kiek norim tiek ir sildom tai tiek ir mokam

                              Comment


                                #35
                                Aha vadybininko žodžiais ir gėlės žydi už langų - tipo prie to sandėlio... Neaišku kas kitais metais ten žydės, o gal ir sandėlio kiemas bus užgriozdintas transporto priemonės, o ne tuščias ir gražiai iššluotas... neįsivaizduoju kas pirks pirmam aukšte... kai vaizdas atsiveria į monolitinę sieną... Nebent tų butų kainas turės atpirkti kiti aukščiau esantys butai. Bet ir man ydomu kiek jie tes ruošiasi užsikelti kainas. Lauksim žinių

                                Comment


                                  #36
                                  as irgi siandien nuleksiu paziureti tu baisiuju sandeliu....

                                  Comment


                                    #37
                                    Parašė gaika Rodyti pranešimą
                                    as irgi siandien nuleksiu paziureti tu baisiuju sandeliu....
                                    aha, ziurek gal kaimynais busim

                                    Comment


                                      #38
                                      Off topic, Gaika, o tu ir realiame gyvenime Gaika?

                                      Comment


                                        #39
                                        Parašė gie Rodyti pranešimą
                                        Off topic, Gaika, o tu ir realiame gyvenime Gaika?
                                        zinoma, kaip ir ta pele is multiko, megstu remontuoti, ardyti, perdarineti ir perdazineti....zodziu viska, kas nestandartiska

                                        Comment


                                          #40
                                          Ta prasme, ar ir draugai tave vadina gaika? Vieną tokį žinau - projektuotoją...

                                          Comment

                                          Working...
                                          X