Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Padėkit

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Padėkit

    Atsiprasau,as esu labai durnas ir dar kvailas,ir nezinau kaip i post'a idet nuotrauka Gal galit padet?Atleiskit uz mano durnuma

    #2
    na ko jau taip savikritiskai hahaha



    o jeigu nori ideti nuotrauka, surandi koki nors online paveiksleli, pavyzdziui sita http//www.ministraspirmininkas.lt/images/foto.jpg ir parasai pries ji



    va sitaip



    isbandyk ir paziurek, kas iseis

    Comment


      #3
      Re: Padekit

      Parašė buozgalvis
      Atsiprasau,as esu labai durnas ir dar kvailas,ir nezinau kaip i post'a idet nuotrauka Gal galit padet?Atleiskit uz mano durnuma
      ir kvailas, ir durnas - sunkus atvejis



      Procedūra tokia:

      1) Nuotrauką reikia patalpint internete, geriausiai kokioje nemokamoje talpykloje (kaip www.photobucket.com - reikia užsiregistruot)



      2) Patalpinęs nuotrauką paprastai gauni URL (nusikopijuok jį) arba jei nėra niekur parašyta, ant nuotraukos spaudi dešinįjį pelės klavišą ir nueini į Properties. Ten nusikopijuoji URL.



      3) Kai rašai pranešimą ir nori įdėt tą nuotrauką, rašai , žodžiu išeina



      Ir viskas
      Mano galerija Flickr'yje

      Comment


        #4
        Labai paprasta: nuotrauka padėk kažkuri internete (pvz. www.photobucket.com), ir darydamas post'ą, įdėk nuotraukos adresą tarp ""



        EDIT: Iškart matosi, kas forumą pastoviai "refreshina"

        Comment


          #5
          Jezus marijosiau,aciu

          Comment


            #6
            I see recommendations & advice from Mantaz and Vaidas worked. Buozgalvis successfully posted a picture in another thread!
            Originally Posted by

            Comment


              #7
              Actually, John was the first to offer help

              Although we all wrote it at the sime time

              Comment

              Working...
              X