Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Pavasarines rudens spalvos

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Pavasarines rudens spalvos

    Visu pirma sveiki visi

    Si nuotrauka daryta si savaitgali trakuose. (Taip zinau gana kreiva, bet dariau paskubomis )


    #2
    Visada mazink iki max 800x600 Dabar pataisiau.

    Siaip idomi foto, bet gal to "emboss" efekto ir nereikejo deti

    Comment


      #3
      Šiaip būtų įdomu be efekto pamatyt foto

      Beje patiesinti nuotrauką visada gali su PS O šiaip įmesk ir originalą, man visai patinka vaizdelis, tiesa tą tilto liekaną (kairėje, apačioje) reikėtų nukirpti ir tada patiesinti nuotrauką.

      Comment


        #4
        Originala imesti galiu, bet kadangi as cia naujas gal galetumet paaiskinti kaip man ta nuotrauka sumazinti, kad imetus butu ~800x600 ?

        Comment


          #5


          Turi PS (PhotoShopą?). Jame ir reik sumažint, o poto čia įmest Na tiesa tinka ir daug kitų programų, kurios gali mažinti paveikslėlius.

          Comment


            #6
            Stai originalas. Sakykit ka norit modifikuota nuotrauka kur kas mielesne

            Comment


              #7
              Parašė Aug1z
              Visu pirma sveiki visi

              Si nuotrauka daryta si savaitgali trakuose. (Taip zinau gana kreiva, bet dariau paskubomis )

              O kur tu skubi?

              Comment


                #8
                Parašė Aug1z
                Stai originalas. Sakykit ka norit modifikuota nuotrauka kur kas mielesne

                Pirmame variante mano nuomone panaudojai, viena is pigiu efektu, kartais aisku jie pravercia, bet yra bet....


                Beje, permeciau akimis foto, ir pasedejau prie jos 3-5 min.




                p.s.
                Klausimas dar vienas, pats darei sia foto?

                Comment


                  #9
                  Parašė auskariukas
                  Pirmame variante mano nuomone panaudojai, viena is pigiu efektu, kartais aisku jie pravercia, bet yra bet....


                  Beje, permeciau akimis foto, ir pasedejau prie jos 3-5 min.




                  p.s.
                  Klausimas dar vienas, pats darei sia foto?
                  Taip kodel tureciau deti svetima nuotrauka juo labiau, kad ji nieko neypatinga

                  Comment


                    #10
                    Parašė Aug1z
                    Taip kodel tureciau deti svetima nuotrauka juo labiau, kad ji nieko neypatinga

                    Siaip paklausiau ir tiek Beje dar vienas klausimas, tik tau Su kokiu fotiku darei sia nuotrauka?

                    Comment


                      #11
                      Parašė Aug1z
                      Stai originalas. Sakykit ka norit modifikuota nuotrauka kur kas mielesne
                      Turiu su tuo nesutikti... Mano nuomone, originalas atrodo geriau, o po auskariuko pataisymų - išvis super

                      Comment


                        #12
                        Parašė Vaidas
                        Turiu su tuo nesutikti... Mano nuomone, originalas atrodo geriau, o po auskariuko pataisymų - išvis super
                        Tai jau taip, jau "tyras" originalas ziurisi daug mieliau, nei su tuo efektu
                        Beje su kadru galima ir daugiau pazaisti, mano pakeitimai, buvo daugiau ar maziau orentuoti i pirma nuotraka sioje temoje. Siaip gal is ties vertetu nupjauti vandens dali, nors boksto seselis graziai ziurisi vandenyje, bet jo daugoka Siaip aisku visus bandymus palieku nuotraukos autoriui

                        Comment


                          #13
                          va kame ir auskariuko talentas - is prastos nuotraukos sugeba apdirbes sedevra padaryti


                          Prie ruso man buvo geriau

                          Comment


                            #14
                            Parašė alonso
                            va kame ir auskariuko talentas - is prastos nuotraukos sugeba apdirbes sedevra padaryti

                            Jo jo toks cia ir talentas .... Siaip as kaip pats daznai sakau, nuotrauka turi graziai ziuretis naturaliai, o tik veliau smulki kosmetika su kompu o ne atvirksciai

                            Comment


                              #15
                              Man atrodo, kad labai grazu. Ir labai tinka tas pritaikytas photoshop efektas. Liuks !
                              Our deepest fear is not that we are inadequate. It is that we are powerful beyond measure. Who are we to be brilliant, gorgeous, talented ? Actually, who are you not to be? As we let our own light shine, we unconsciously give other people permission to do the same.

                              Comment


                                #16
                                Parašė auskariukas
                                Siaip paklausiau ir tiek Beje dar vienas klausimas, tik tau Su kokiu fotiku darei sia nuotrauka?
                                Dariau su Canon EOS 300D

                                O auskariuk po tavo kosmetiniu pakeitimu man si nuotrauka tikrai labiau patinka nei tas mano photoshop variantas Su PS dar nesu patyres

                                Comment


                                  #17
                                  Parašė Aug1z
                                  Dariau su Canon EOS 300D

                                  O auskariuk po tavo kosmetiniu pakeitimu man si nuotrauka tikrai labiau patinka nei tas mano photoshop variantas Su PS dar nesu patyres

                                  Aisku del fotiko, siaip maciau foto info, nuotrauka daryta su EOS 300D, bet mane nustebino, ne kurie cia tavo pasisakymai, tad paklausiau

                                  O kas liecia PS, kaip jau esu minejas anksciau, nenaudoju as jo... o sioje nuotraukoje, minimaliai kosmetika atliko viena paprasta Canon programele, bei su kita uzmestas remelis ir tiek .....

                                  Comment


                                    #18
                                    Parašė keen
                                    Man atrodo, kad labai grazu. Ir labai tinka tas pritaikytas photoshop efektas. Liuks !

                                    O man atrodo taip :
                                    Ten kur dauguma (bent kazkiek ismano fotografijoje) vertins nuotrauka 8-10 tu duosi 1-2....
                                    O ten kur dauguma (ta pati) vertins 1-5 tu ivertinsi 10...

                                    ........

                                    Comment


                                      #19
                                      Dar viena nuotrauka is Traku, daryta ta pacia diena. Tikiuosi sita patiks labiau

                                      Comment

                                      Working...
                                      X