Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Nuotraukų talpinimas forume (archyvas iki 2017.05)

Collapse
This topic is closed.
X
Tai svarbi tema.
X
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Paslauga buvo tiekėjų sustabdyta dėl per didelio apkrovimo. Rytoj po pietų meto turėtų atsistatyti.
    Mano galerija Flickr'yje

    Comment




      Nerodo paveiksliukų išvis ;D

      P. S. kaip matau nerodo net iš imageshack.com ....
      Spune-mi dacă-i între noi iubire

      Comment




        Rodo, priklausomai nuo to, ar teisingai įdėjai nuorodą
        Miestai ir architektūra - http://www.miestai.net

        Comment


          Kaip mažinti nuotraukas linuksuose? (Baltix 10)

          Comment


            Parašė Jotvingis Rodyti pranešimą
            Kaip mažinti nuotraukas linuksuose? (Baltix 10)
            Manyčiau, kad tą tikrai galima padaryti GIMP pagalba:



            Arba peržiūrėk šį sąrašą: http://www.akl.lt/programos/?doc=vaizdui.html
            Tikrai turėtum rasti programų, kurios gali tai atlikti.
            Miestai ir architektūra - http://www.miestai.net

            Comment


              Anksčiau man šis forumas patiko, nes buvo matomos įkeltos nuotraukos, jas buvo galima palyginti. Dabar liko tik nuorodos. Esu nepatenkintas.
              Kapitalizmas – sistema atgyvenusi, vedanti į niekur.

              Comment


                As matau fotkes o ne nuorodas i jas, matyt problema tavo puseje.
                Estijos, Latvijos, Lenkijos, Lietuvos, Nyderlandų, Vokietijos keliai pro automobilio langą
                Naujas video: Niedersachsen, NL - Bremen, 126 km, 29 May 2012

                Comment


                  Parašė Combat Rodyti pranešimą
                  Anksčiau man šis forumas patiko, nes buvo matomos įkeltos nuotraukos, jas buvo galima palyginti. Dabar liko tik nuorodos. Esu nepatenkintas.
                  Ne nuo forumo priklauso, matai nuotrauką ar jos nuorodą. Tai priklauso nuo konkretaus komentatoriaus, ar įkėlė vaizdą, ar tik nuorodą.
                  www.nvtka.lt - Nacionalinė viešojo transporto keleivių asociacija. Tapk ir tu jos dalimi!

                  Comment


                    Nu aš nesuprantu vistiek, kodėl mano youtybe vaizdelių nerodo kai įkeliu
                    Tauro apygarda (Stirnos rinktinė)| 立陶宛

                    Comment


                      Parašė Sefas20 Rodyti pranešimą
                      Nu aš nesuprantu vistiek, kodėl mano youtybe vaizdelių nerodo kai įkeliu
                      O anksčiau rodė? Papasakok kaip tuos vaizdelius įkeli. Mano įkeltus rodo.
                      I'm worse at what I do best and for this gift I feel blessed...
                      Parama Siaurojo geležinkelio klubui

                      Comment


                        Dabar nepamenu atrodo kad ir rodė.

                        Ykeliu kaip ir kituose forumuose keliu.

                        nukopijuoju nuoroda ir įkeliu


                        Paskutinis taisė Sefas210; 2010.11.14, 10:56.
                        Tauro apygarda (Stirnos rinktinė)| 立陶宛

                        Comment


                          Reikia kopijuoti ne visą nuorodą, o tik klipo kodą, kuris yra po watch?v= (pvz. http://www.youtube.com/watch?v=pS7_31-WA5)
                          Paskutinis taisė Vaidas; 2010.11.14, 10:59.

                          Comment


                            Nesuprantu kodel i foto.terpe neisikelia sumazintos nuotraukos.Originalaus dydzio isikelia,o sumazinus iki reikiamo dydzio ne.Gal ka ne taip darau,nors ir anksciau taip pat keliau ir viskas buvo gerai.

                            Comment


                              /\ ar sumažintos to pačio failu formato?
                              Estijos, Latvijos, Lenkijos, Lietuvos, Nyderlandų, Vokietijos keliai pro automobilio langą
                              Naujas video: Niedersachsen, NL - Bremen, 126 km, 29 May 2012

                              Comment


                                Taip to pacio.Jau isikele.Taip ir nesupratau kame buvo problema.

                                Comment


                                  www.photobucket.com turi naują dizainą.
                                  Apimtis, atrodo, nepasikeitė. Tiesa, atrodo, kad bendrai greičiau veikia.
                                  Nustatymai (pvz., kad rodytų tik reikalingus kodus) nukišti kažin kur - teko ilgai naršyti.

                                  Padarytas "nutobulinimas", kaip ir su Google vaizdų paieška - nerodomi pavadinimai.
                                  Prieš įkeliant nuotrauką reikia laukti, kol iššoks langelis su pavadinimų kodais

                                  Gal kas nors žino, ką daryti, kad visada matytųsi kodai?

                                  Prieš įrašant prašo įvesti visokią papildomą informaciją kurios nereikia - tik gaištamas laikas. Kaip tą nereikalingą opciją išjungti, vėl kažkur nukišta.
                                  Įrašymas į norimą albumą jau negalimas - viską varo į vieną kibirą, paskui reikia sukiloti po albumus.
                                  pagrindinai albumo nustatymai, kurie buvo viršuje, dabar paslėpti kažin kur - ilgai teko ieškoti, kol radau.

                                  F***cket, o ne Photobucket.
                                  Paskutinis taisė Romas; 2010.11.18, 20:32.

                                  Comment


                                    Bergamo

                                    http://foto.terpe.lt/inkelti/20110119/i18_026 Bergamo.JPG
                                    Paskutinis taisė Romas; 2011.01.23, 21:06. Priežastis: Per didelė nuotrauka

                                    Comment


                                      Oi kokia didelė foto gavosi. Gal kas patartų kaip sumažint? Įdėčiau jų daugiau.

                                      Comment



                                        Naudokis Image Resizer

                                        Comment


                                          arba irfanview. O jei nedaug nuotrauku tai is bedos po viena gali ir su MS Paint mazint (atsidarai foto, spaudi ctrl+W ir suvedi tarkim po 40%)

                                          Comment

                                          Working...
                                          X