Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Kauno aukštybinių pastatų specialusis planas

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    As manau, per toli nuo centro. Geresne vieta aukstaugiam, KM pr. uz akropolio link tiltu.
    I love INNUENDO!

    Comment


      Parašė Kirkas Rodyti pranešimą
      išmok rašyt!!!!!!!!!!!!!!!!!!
      Gerb. p. Kirkai, numesk emocijas ir parodyk šiek tiek daugiau mandagumo Žmogus matau neseniai prisijunges

      Comment


        Kirkui labai prasta diena

        Comment


          Parašė aviDer Rodyti pranešimą
          O tu nori pasakyti, kad Kaunas jau pilnai vilnių davijo ?? Nepik, bet Kaune ir toliau mažėja gyventojų skaičius ir investuotojų nedaugiau atsirado kiek prieš metus. Todėl nepyk už mano nuomonę, jai kažkas ne taip tai pagarbiai atsiprašau nenorėjau suteikt nepatogumų.
          AviDer ne taip mane supratai Man užkliuvo pati žodžio forma "dasivis",neturiu tau jokių priekaištų.

          Comment


            Kokie dar aukštybiniai pastatai Kaune? Pilstot iš tuščio į kiaurą... Mieste su debi**** valdžia kas jums čia leis statyt... Nepastatė iki krizo, dabar tuo labiau nieko nebus...

            Comment


              Parašė Chipsas Rodyti pranešimą
              AviDer ne taip mane supratai Man užkliuvo pati žodžio forma "dasivis",neturiu tau jokių priekaištų.
              Supratau, sorry už mano nuomones išreiškimą, rašau ką sužynau apie Kauną.

              Comment


                Tyliai, ramiai patvirtintas specialusis planas:
                http://www.pilotas.lt/index.php/lt/a...urlionio-tilto
                N N N

                Comment


                  Idomu ar pasistumes ledai i prieki?Butu visai idomu jei Kaune iskiltu koks 100m aukscio,grazus pastatas

                  Comment


                    Na, viskas juk elementaru. Bus realus poreikis - iškils, nebus - neiškils Tačiau gerai bent tiek, kad pagaliau aiški miesto strategija.
                    N N N

                    Comment


                      Parašė LBP Rodyti pranešimą
                      Na, viskas juk elementaru. Bus realus poreikis - iškils, nebus - neiškils Tačiau gerai bent tiek, kad pagaliau aiški miesto strategija.
                      Realaus poreikio nėra ir nebus. Ir Vilniuj to poreikio niekada nebuvo. Realus poreikis yra Manhetene, Honkonge ir panašiose vietose. Visur kitur tai tik verslo arba miesto/valstybės noras pasipuikuot, prestižo reikalas ir t.t..

                      Comment

                      Working...
                      X