Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Mano kolekcija

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Mano kolekcija

    Miestiečiai, siuskit savo kolekcijų foto.
    Pakomentuosim.
    MAno akmenu kolekcija rasite adresu:
    http://svaras200.gamedev.lt
    skiltyje foto
    12
    Taip
    75,00%
    9
    Ne
    25,00%
    3

    The poll is expired.


    #2
    Hm, labai jau savotiška tema. Kolekcionuot, tai renku visas nuotraukas, kurias fotografuoju, tai kaži ar man pavyktų jas visas čia sutalpinti
    Mano galerija Flickr'yje

    Comment


      #3
      Mantai, kodel, visai idomi tema. manau kolekcionuojamos ne vien nuotraukos


      Prie ruso man buvo geriau

      Comment


        #4
        Na tai ši tema Fotografijos forume, vadinasi tai jau įpareigoja
        Mano galerija Flickr'yje

        Comment


          #5
          Gal nepatikslinau temos. As galbejau apie daiktus, realius kaip pvz. pinigai, akmenys, senoviniai daktai ir t.t.
          Noreciau, kad kas nors atsiustu savo kolekciju nuotraukas, bet pora. Butu labai idomu. Ir beje, pakomentuokit mano kolekcijos nuotraukas.

          Comment


            #6
            Man tai tas "vabalas" ir "kriaukle" patiko.Turi matau ir gintaro prisirinkes. pirkai ar visgi pats prie juros surinkai.
            Ir nuotraukoje jie neatrodys tokie ispudingi kaip tikroveje.
            na nebent trimati vaizda che.

            Comment


              #7
              Siaip visi akmenys yra surinkti, vieni Lietuvoje, kiti uzsienyje, bet ne pirkti.
              Siaip yra poros akmenu aprasymas, kur as juos radau.
              Fotografavau pats, gintarai mano. Nieko pirkto. Cia mano nedidele kolekcijos dalis, As tas nuotraukas zadejau det i konkursa, bet neisejo. Kazkada jie man reiske labai daug, dabar paaugau...Bet vis tiek idomu.

              Comment


                #8
                Kazkada rinkau pasto zenklus. Keli is mano kolekcijos (dabar prisiminiau, kad tokia yra ):


                Comment


                  #9
                  Svaras, nuotrauku konkursas skirtas teminems nuotraukoms, t.y. miestas, architektura, urbanistika ir pan, o ne akmenims.
                  Cia kad zinotum. Beje taviskiu pora eksponatu visai idomiu yra. Pats kazkada kolekcionavau alaus kamstukus

                  Comment


                    #10
                    Specz, zinok, kad dar yra ir geografijos konkursai, t.y geologijos. Geologija- tai akmenys. Ir i ta konkursa man siule siusti mokytoja geografijos.
                    Siaip faina, kad patiko mano akmenu nuotraukos, o kamstelius ir pasto zenklus kolekcionuoti irgi idomu

                    Comment


                      #11
                      Na nepaminejai kas per konkursas. Mes turim nuotrauku konkursa taip pat, kaip tikriausiai pastebejai. Tai perspejau, kad nebutu nesusipratimu.

                      Comment


                        #12
                        Aaaa..., supratau. Aisku.

                        Comment

                        Working...
                        X