Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

[KAU] Kauno VT eismo stebėjimas

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Tarkim pasižiūrėk į vilkikus. Pagaminti iki 2005 metų atiduodami pusvelčiui ir juos perka tik NVS. 2005-2012 perka tik maži vežėjai, kurie neįperka naujesnių, pavažiuoja porą metų ir parduoda. Į NVS. O didieji vežėjai perka naujus ir dirba 2-3 metus. Ir vėl perka naujus. Būtent čia labiausiai matosi, kad dirbt su sena technika neapsimoka, o iš idėjos su ja niekas nedirba. Taip, autobusas ne fūra, naujas kainuoja daug daugiau, bet mano nuomone, verta pirkt tik iki 400 000 - 500 000 ridos, kurią miesto autobusas pasiekia per maždaug 5 metus .

    Comment


      O šiaip, yra toks sušiktas dalykas, kaip viešasis pirkimas. Perka pigiausius, nes tokie įstatymai. O paskui tenka vargti su kolonom resursą išdirbusių išsiskėtusių laužų.

      Comment


        Pirkti galima pagal 2 kriterijus: mažiausia kaina ir ekonomiškai naudingiausias pasiūlymas. Su ekonomiškai naudingiausiu pasiūlymu niekas nesicackina, nes "per sudėtinga" ir per daug teisminių ginčų. Kai kokia nors UAB "Kibirų parduotuvė" apskundžia komisijos sprendimą dėl "mūsų pasiūlymo tinkamai neįvertino".
        Viešojo transporto temų rodyklė >>

        Comment


          Čia labiau lemia nuo direktoriaus sugebėjimo viešųjų pirkimų pinigus įsisavint

          Comment


            Parašė Virtęs pelenais Rodyti pranešimą
            O šiaip, yra toks sušiktas dalykas, kaip viešasis pirkimas. Perka pigiausius, nes tokie įstatymai. O paskui tenka vargti su kolonom resursą išdirbusių išsiskėtusių laužų.
            Klaipėdoj Autobusų parkas perka be viešųjų pirkimų ir nusiperka geriau kelis per metus, bet geros būklės ir nenudrožtus...
            Mano nuotraukas naudoti be mano leidimo DRAUDŽIAMA!!!

            Comment


              MAN #886 suprogramavo švieslente.
              Mano nuotraukas naudoti be mano leidimo DRAUDŽIAMA!!!

              Comment


                Kaip atrodo?

                Comment


                  Parašė Kitas Džiugas Rodyti pranešimą
                  Kaip atrodo?
                  Panašu, kad priekinė suprogramuota ta kur jau buvo, o šone įdėta jau čia, ir jos ten išvis nebuvo. Oranžinė, šriftas gražesnis nei Soliarių ar Ispanų, yra LT raidės.
                  Mano nuotraukas naudoti be mano leidimo DRAUDŽIAMA!!!

                  Comment


                    Vakar vaziuojant 38 autobusu, garazinio nr neisidemejau, i stotele atvykau 17.50, nustebimo garsine informacija autobuse. Atvykus i Griunvaldo stotele vis dar sake, kad ten yra Laikino autobusu stotis. Kaip taip ilgai galima klaidinti zmones....

                    Comment


                      Parašė Karoleo Rodyti pranešimą
                      Vakar vaziuojant 38 autobusu, garazinio nr neisidemejau, i stotele atvykau 17.50, nustebimo garsine informacija autobuse. Atvykus i Griunvaldo stotele vis dar sake, kad ten yra Laikino autobusu stotis. Kaip taip ilgai galima klaidinti zmones....
                      Troleibusuose jau neliko, kiek važiavau.
                      Mano nuotraukas naudoti be mano leidimo DRAUDŽIAMA!!!

                      Comment


                        862 Scania perdažyta taip pat kaip ir 875 .

                        Comment


                          Štai taip atrodo perdažyta scania 862

                          Comment


                            ilgieji MAN jau su įjungtom švieslentėm.

                            Comment


                              Šiandien pirmą kartą sudvejintas troleibusas savo eiga važiuoja Parodos kalnu, Nr. 044 - 4 - ajame maršrute. Nuo kovo 1 - osios "Berkhof" troleibusai priskiriami dirbti pertraukiamais grafikais, bus ir "netradiciniuose" maršrutuose.

                              Comment


                                Parašė Raivo Rodyti pranešimą
                                Šiandien pirmą kartą sudvejintas troleibusas savo eiga važiuoja Parodos kalnu, Nr. 044 - 4 - ajame maršrute. Nuo kovo 1 - osios "Berkhof" troleibusai priskiriami dirbti pertraukiamais grafikais, bus ir "netradiciniuose" maršrutuose.
                                Jau pernai kažkurią dieną Berkhofas važiavo 4-u.

                                Comment


                                  047 debiutavo maršrutuose pernai rugsėjo 2 d. ir iškart 4-u
                                  Viešojo transporto temų rodyklė >>

                                  Comment


                                    Kur remontuotas 043 kompresorius?

                                    Comment


                                      Iš parko ištempta 1087 ir 2211.

                                      Comment


                                        Parašė Virtęs pelenais Rodyti pranešimą
                                        Iš parko ištempta 1087 ir 2211.
                                        Kur jei žinote?
                                        Mano nuotraukas naudoti be mano leidimo DRAUDŽIAMA!!!

                                        Comment


                                          Parašė rytis001 Rodyti pranešimą
                                          Kur jei žinote?
                                          Tikriausiai jau į laužyną.

                                          Comment

                                          Working...
                                          X