Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Krepšinis

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    #21
    Parašė Juozas007 Rodyti pranešimą
    Na bet kažkaip tam Eurocup ir Šiauliam nekaip sekėsi, nes manau jų biudžetas neleidžia atitinkamos sudėties Eurocupui nusipirkt. Jei ji būtų idomesnės rungtynes nei Šiaulių triuškinimas tai manau kad ir susirinktų.
    Tokia ta mūsų "krepšinio tauta": visiems tik pergalės įdomios, o ne pats žaidimas...

    Comment


      #22
      Na tikrai įdomu kai įšsityčioja visi iš to žaidimo, kuris tau įdomus nemanau kad ir kitur skiriasi kažkas, jeigu komanda baisiai žaidžia nemanau kad labai daug norinčių tokį žaidimą. Kartais juk eini pažiūrėt kaip retkarčiais ir laimi, o bilietą perki irgi ne šeip sau.. O krepšinio tauta ne todėl kad visiems iš eilės pralaimi kažkaip nelabai sueina šie dalykai

      Comment


        #23
        Parašė Maarko Rodyti pranešimą
        tai kad visai neseniai tas pats sport1 tiesiogiai rodė Juventus - Šiaulių varžybass
        tai čia ir buvo vienos iš mano minėtų 2-3 varžybų per sezoną kurias rodo. bet viena yra lankomumas krepšinio arenoje o kita, kai rodo per TV. nereikia niekur eiti, tiesiog įsijungti televizorių.
        Blogas apie mano gyvenimą bei įspūdžius Kinijoje - kiniskai.blogspot.hk

        Comment


          #24
          LKL yra ganėtinai žemo lygio. Bent jau aš pasigendu įvairesnės/labiau pritraukiančios reklamos.
          Proud to be lithuanian.

          Comment


            #25
            Parašė Juozas007 Rodyti pranešimą
            Na tikrai įdomu kai įšsityčioja visi iš to žaidimo, kuris tau įdomus nemanau kad ir kitur skiriasi kažkas, jeigu komanda baisiai žaidžia nemanau kad labai daug norinčių tokį žaidimą. Kartais juk eini pažiūrėt kaip retkarčiais ir laimi, o bilietą perki irgi ne šeip sau.. O krepšinio tauta ne todėl kad visiems iš eilės pralaimi kažkaip nelabai sueina šie dalykai
            O dabar keli klausimai: kaip dažnai žiūri rungtynes, kuriose nežaidžia lietuviai - tarkim, eilines Eurolygos arba Ispanijos ACB rungtynes? Kaip manai, ką lietuviai žiūri dažniau - Ispanijos krepšinio ar futbolo pirmenybes? Anglijos futbolą ar NBA?

            Jau turbūt kažkada rašiau: užtenka palyginti ažiotažą (bent jau Vilniuje), kuris kyla Pasaulio futbolo čempionato metu, su tuo abejingumu, kuris būna, kai vyksta Pasaulio ar Europos krepšinio čempionatai (su išimtimi - kai žaidžia lietuviai). Nesulyginami dalykai.

            Lietuviams krepšinis rūpi tik dėl to, kad šioje sporto šakoje sulaukiame didelių pergalių. Apie bent kiek gilesnį domėjimąsi krepšiniu, ko gero, nėra ką ir kalbėti.

            Comment


              #26
              Na dėl Ispanų tu teisus nes jų nerodo krepšinio, o dėl NBA ir Anglijos futbolo, tai manau apylygiai, tik dar kad NBA rungtynės Lietuvoje rodomos naktį. Bet visi kažkaip irgi domisi. Na krepšinis visada buvo įdomus, net jei ir nežaistų Lietuva (bet tai būna retai ) nežinau kam neįdomu žiūrėti į geriausių komandų dvikovas krepšinio, nebent ne lietuviui o tokiam kuris nesidomi krepšiniu dažniausiai tokiam ir futbolas retai būna įdomus, būna išimčių. Aišku Vilnius įvairiakultūris todėl jame tik lietuviui dažniausia įdomus krepšinis. Kitam visgi futbolas tikrai yra įdomesnis ''kažinkodėl''
              O kad Lietuva ir lietuviai nesidomi krepšiniu tai nejuokink, ryte atėjęs į darbą, mokyklą, ar į paskaitas visi tik apie tai ir šneka, diskutuoja, ar tai pralaimi ar ne, aišku būna įvairios diskusijos ir įvairus žaidimo supratimas, kad reikia tik laimėti, bet nevisi tokie buki ir kalba apie visą žaidimą, o ne vien tik rezultatą
              Mokykloje kažin kodėl yra krepšinio aikštės, o ne futbolo nežinau iš kur tu mąstai ir grindi taip savo šnekas kad čia jau yra tik dėl to. Dažnas lietuvis manyčiau gan vėlokai kita sporto šaka susidomi nei krepšiniu. Nes jo supratimas ir aistra gan seniai yra įskiepyti

              Comment


                #27
                Krepšinis išlaiko populiariausios sporto šakos Lietuvoje pozicijas. 53 proc. šalies gyventojų krepšinis yra labiausiai dominanti sporto šaka.
                diena.lt

                Comment


                  #28
                  Parašė rat
                  LKL trūksta poros stiprių komandų, pvz. Šiaulių ir Klaipėdos. Ir šiaip palyginti su NBA... nors ką ten lyginti, nėra ką lyginti. Raptors beveik visas šio sezono rungtynes mačiau.
                  Pritariu, po EČ Lietuvoje bus 6 naujos arenos, taigi atėjo puiki galimybė tokioms komandoms kaip Neptūnas, Šiauliai, Alytus, Techasas gerai sustiprėti.
                  Mes siekiame gyventi geriau- suriko valdžia ! Mes tai jau senai matome- atsiduso liaudis.

                  Comment


                    #29
                    Parašė aviDer Rodyti pranešimą
                    Pritariu, po EČ Lietuvoje bus 6 naujos arenos, taigi atėjo puiki galimybė tokioms komandoms kaip Neptūnas, Šiauliai, Alytus, Techasas gerai sustiprėti.
                    Tik Alytui paskutiniosios jau artėja.

                    Comment


                      #30
                      Parašė Mjso Rodyti pranešimą
                      Tik Alytui paskutiniosios jau artėja.
                      Žinau jų problemas, tik man keista, pramonė išplėtota, bet vistiek komanda rėmėjų neranda...
                      Mes siekiame gyventi geriau- suriko valdžia ! Mes tai jau senai matome- atsiduso liaudis.

                      Comment


                        #31
                        Alytus su savo pramone ir nauja arena, o LKL komandops neturės. Keista. Keista, kad jau nebe pirmi metai taip balansuoja ant ribos. Ir niekaip neiššsijudina. Jei Alytus ir išgyvens šiuos metus, sunku tikėtis, jog pakils iš paskutinės vietos, kad reiškia, jog kris i NKL. Nors išgyvenus kitais metais NKL'e su nauja arena gal ir žiūrovų pagausėtų. NKL visai įdomios kovos vyksta, ir domintis savo miesto komanda galėtų tikrai sujudėt. Nes ten komandos apylygės, kovos atkaklesnės...manau ir žmonėm įdomiau būtų, ir komandos silpnesnės pakanktų, ir finansinė našta mažesnė būtų.

                        Comment


                          #32
                          Parašė Kecal Rodyti pranešimą
                          Tokia ta mūsų "krepšinio tauta": visiems tik pergalės įdomios, o ne pats žaidimas...
                          Ne pergalės, o geras žaidimas. Jeigu Ispanijos ar Italijos tiek krepšinio, tiek futbolo čempionatuose žaistų Lietuvos klubų lygio komandos, ten taip pat arenos/stadionai būtų tušti.
                          Flickr

                          Comment


                            #33
                            Parašė aviDer Rodyti pranešimą
                            Pritariu, po EČ Lietuvoje bus 6 naujos arenos, taigi atėjo puiki galimybė tokioms komandoms kaip Neptūnas, Šiauliai, Alytus, Techasas gerai sustiprėti.
                            Teisingai. Tikrai galėtume turėti daugiau komandų ateityje Eurocupe. nes Eurolygai (pasvajokime),net jei kokie Šiauliai ar Neptūnas kadanors turėtų šansą patekti, šių miestų arenos neatitinka minimalių Eurolygos standartų :>
                            Blogas apie mano gyvenimą bei įspūdžius Kinijoje - kiniskai.blogspot.hk

                            Comment


                              #34
                              Parašė Chixx Rodyti pranešimą
                              Teisingai. Tikrai galėtume turėti daugiau komandų ateityje Eurocupe. nes Eurolygai (pasvajokime),net jei kokie Šiauliai ar Neptūnas kadanors turėtų šansą patekti, šių miestų arenos neatitinka minimalių Eurolygos standartų :>
                              Bet reikia kadpačios komandos atitiktų Eurocup žaidimo lygį, kai bus finansuotojų, gal taip ir bus...

                              Comment


                                #35
                                „Šiauliai“ parklupdė „Lietuvos rytą“

                                Kas žiūrėjo rungtynės, tai turbūt galvojo nerealu. Pademonstravo ir charakteri ir labai gražia kovą !! Su pergale Šiaulius !!
                                Mes siekiame gyventi geriau- suriko valdžia ! Mes tai jau senai matome- atsiduso liaudis.

                                Comment


                                  #36
                                  Su pergale Šiaulius!

                                  Panevėžys turi Ekraną - futbolo populiarumas lengvai paaiškinamas. O Šiauliuose vaizdelis atrodo neblogas, bent jau man. Tik blogai, kad stiprių komandų vos dvi...O dėl "tik rinktinę" aš visgi nesutinku.
                                  Žiūrimumas - taip, futbolas tikrai geras. Tačiau ar aš čia vienas, mėgstantis ir tą ir tą? O ką rodo, tą ir žiūriu - kokybiško futbolo gi daugiau negu krepšinio. Dėl kurio čia vis dar einama iš proto. Ir aš niekada nesuprasiu tų, atleiskite - idiotų, kurie yra vienos ar kitos sporto šakos "ekstremistai".
                                  Paskutinis taisė Magician; 2011.01.15, 21:16.

                                  Comment


                                    #37
                                    Parašė Magician Rodyti pranešimą
                                    Su pergale Šiaulius!

                                    Panevėžys turi Ekraną - futbolo populiarumas lengvai paaiškinamas. O Šiauliuose vaizdelis atrodo neblogas, bent jau man. Tik blogai, kad stiprių komandų vos dvi...O dėl "tik rinktinę" aš visgi nesutinku.
                                    Žiūrimumas - taip, futbolas tikrai geras. Tačiau ar aš čia vienas, mėgstantis ir tą ir tą? O ką rodo, tą ir žiūriu - kokybiško futbolo gi daugiau negu krepšinio. Dėl kurio čia vis dar einama iš proto. Ir aš niekada nesuprasiu tų, atleiskite - idiotų, kurie yra vienos ar kitos sporto šakos "ekstremistai".
                                    Na, bent jau aš nesu ekstremistas. Pradėjau nuo krepšinio, futbolą tik gerokai vėliau atradau (pats jo beveik nežaidęs). Tai nereiškia, kad krepšinio visai nebežiūriu - pasaulio čempionatą buvo įdomu stebėti, tiesa, vėliau, prasidėjus sezonui, supratau, kad Ryto ir Žalgirio nuotykiai Eurolygoje (o ir tarpusavio pjautynės) manęs visai nebedomina. (Kaip baisu, aš turbūt jau nebesu lietuvis :O )

                                    Mane labiausiai stebina lietuvių įsivaizdavimas, kad jie labai gerai išmano (privalo išmanyti?) krepšinį - juk daugelis žiūri tik lietuvių rungtynes, maža to, vieną akį tradiciškai panardinę alaus bokale... Po to parašo kokių nesąmonių "krepsinis.net" ar "basketnews.lt" komentaruose - tuo dažniausiai ir apsiriboja "trijų milijonų krepšinio ekspertų" mitas...

                                    Tokio tipo mitologijų kūrimas turi realių pasekmių - sporto šakų finansavimas Lietuvoje labai iškreiptas krepšinio naudai...

                                    Comment


                                      #38
                                      Na Weaveris tai parodė tikrą NBA stilių, tiesiog nuostabiai dėliojo ir siuntė Rytą į neviltį.

                                      http://www.youtube.com/watch?v=QzfvV...layer_embedded
                                      Mes siekiame gyventi geriau- suriko valdžia ! Mes tai jau senai matome- atsiduso liaudis.

                                      Comment


                                        #39
                                        Kauno meras smogė nepilnamečiui per krepšinio rungtynes
                                        Mes siekiame gyventi geriau- suriko valdžia ! Mes tai jau senai matome- atsiduso liaudis.

                                        Comment


                                          #40
                                          Antroje mačo dalyje atsitiesęs „Neptūnas“ parklupdė „Sakalus“
                                          su pergale :]]
                                          Blogas apie mano gyvenimą bei įspūdžius Kinijoje - kiniskai.blogspot.hk

                                          Comment

                                          Working...
                                          X