Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Panevėžys - vėl didmiestis

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    #81
    /\
    Dėkui, puikus straipsniukas. Sunku net patikėti, kad dar visai neseniai buvo taip blogai

    O dabar pakelkim bokalus už šviesią ateitį

    Comment


      #82
      Planai gražūs ir šviesi ateitis piešiama... Norėtusi patikėt.
      ______________
      The Division Bell

      Comment


        #83
        Parašė pauliaK Rodyti pranešimą
        /\
        O dabar pakelkim bokalus už šviesią ateitį
        Pritariu tau ! pakelkim bokalus

        Comment


          #84
          Daug kas pasakytu kad tai nesamone, bet as tikiu. Kazkur maciau (ar tik ne Babilono viso ploto uzstatymo nuotraukoje), kad Kniaudiskiu gatve bus tesiama iki pat Kesko Agro pastato (be to, jo adresas Kniaudiskiu 142). Tai logiska, kad investuotojai ziuri i to rajono pletra. Kniaudiskiu rajonas taps antruoju miesto centru...
          دائما الليتوانيه

          Comment


            #85
            o kodel pilenu kvartalas vadinamas "prestiziniu"?

            Comment


              #86
              Panoramos ir vaizdai iškelti
              į skiltį "Miestai ir architektūra"
              tema: Panevėžio panoramos ir vaizdai adresas: http://www.miestai.net/forumas/showthread.php?t=4974

              Comment


                #87
                enigma o kaip atsirado kniaudiskiai ir molainiai ?

                Comment


                  #88
                  Kniaudiškiai butu eja tolyn jiai ne valdziu kaita ?

                  Comment


                    #89
                    o trylaukstys nes (as tokem gyvenu) ?

                    Comment


                      #90
                      Parašė simas Rodyti pranešimą
                      o trylaukstys nes (as tokem gyvenu) ?
                      Na ir kuriam tu gyveni? Gal Kniaudiskiu 65 ar Projektuotoju 12?
                      دائما الليتوانيه

                      Comment


                        #91
                        Projektuotoju 12

                        Comment


                          #92
                          Parašė enigma
                          Metropolis didės prijungus kaimą

                          http://www.sekunde.lt/content.php?p=read&tid=43517
                          kokie ten ir kaimai,pilni nuosavu gyvenamu namu.Tieg ,kad pakils zemes kaina

                          Comment


                            #93
                            Citata is straipsnio: ...nauji, prabangus daugiaauksciai...
                            Mano asmenine nuomone, Edrijos namai nera prabangus, tik nauji

                            Comment


                              #94
                              Parašė Aiwa Rodyti pranešimą
                              Man asmeniskai Didmistis yra nuo 300 000 Gyventoju, neskaitant priemiesciu. Kai miestas tokio dydzio, galiu teigt, kad jis didmiestis yra...
                              OTTT JUS KAUNIECIAI, MANE STEBINAT VISALAIKA.... SU SAVO ASTRIAIS PASISAKYMAIS.. d LOL
                              o JEIGU MANO NUOMONE DIDMIESTIS BUTU 400000GYV, TADA KAUNAS JAU NEBE DIEDMIESTIS, A?

                              Comment


                                #95
                                Tikrai nelogiška nuomonė..Taip išeitų lietuvoi tik du didmiesčiai, o visi kiti likę tik miesteliai..Taigi žiūrima bendru Lietuvos planu kas yra didmiestis o ne apskritai apie miesto dydį..

                                Comment


                                  #96
                                  Parašė pureass Rodyti pranešimą
                                  OTTT JUS KAUNIECIAI, MANE STEBINAT VISALAIKA.... SU SAVO ASTRIAIS PASISAKYMAIS.. d LOL
                                  o JEIGU MANO NUOMONE DIDMIESTIS BUTU 400000GYV, TADA KAUNAS JAU NEBE DIEDMIESTIS, A?
                                  Jei jau tavo tokia nuomone, tada taip. bet tik tavo nuomone, kaip ir mano pasisakymas mano nuomone

                                  Comment


                                    #97
                                    Pasaulio mastais pati Lietuva kaimas , taigi nereikia čia pustis kad as is Kauno ar Vilniaus

                                    Comment


                                      #98
                                      Parašė Rydik Rodyti pranešimą
                                      Tikrai nelogiška nuomonė..Taip išeitų lietuvoi tik du didmiesčiai, o visi kiti likę tik miesteliai..Taigi žiūrima bendru Lietuvos planu kas yra didmiestis o ne apskritai apie miesto dydį..
                                      Ivairiai galima vertint. Pirma kategorija Vilnius ir Kaunas, po to prisideda Klaipeda, Siauliai ir Panevezys.

                                      Comment


                                        #99
                                        Parašė kaunaz Rodyti pranešimą
                                        Ivairiai galima vertint. Pirma kategorija Vilnius ir Kaunas, po to prisideda Klaipeda, Siauliai ir Panevezys.
                                        nejuokink su savo kaunu, kodėl jis priskirtas prie sostinės?
                                        "Neturtėlis- tai žmogus, manantis, kad idėja jam tinka tik tada, jei yra jo paties".

                                        Comment


                                          Todel, kad pagal gyventoju skaiciu gerokai virsija zemiau pateiktus miestus, kaip klaipeda, Panevezi ir t.t Tad priskirt prie siu miestu nelabai logiska.

                                          Comment

                                          Working...
                                          X