Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Rąstiniai namai

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Rąstiniai namai

    Sveiki, na nemačiau šios temos tinklalapyje todėl norėčiau pasidomėti,kaip renkatės (ir pagal ką) rąstinių namų statytojus?
    Attached Files
    14
    Rinkčiausi reklamuojamą per žiniasklaidą.
    0,00%
    0
    Iš skelbimų.
    0,00%
    0
    Rekomenduotą draugų,pažystamų.
    35,71%
    5
    Pagal kokybę ir realiai pamatytus statytus objektus.
    64,29%
    9
    Pagal kainą (nesvarbu,kad prastai stato ar su broku,svarbu pigiausiai) :)
    0,00%
    0

    The poll is expired.

    Paskutinis taisė Mantas; 2007.01.24, 13:11.
    Gražiausias kampelis Zarasų rajone...Dikmoniai ;)

    #2
    Keistai suformuluota apklausa.

    Pirma pagooglinčiau kas tokias paslaugas teikia. Tada paieškočiau atsiliepimų. Tada pažiūrėčiau ką realiai pastatė, o tada jau derėčiausi dėl kainos.

    Namas nuotraukoje atrodo simpatiškai. kiek kainuoja tokio pastatymas su daline apdaila ir be šildymo sistemos ?
    Kaip po dykumą blaškiausi

    Comment


      #3
      Rastinių namų tema visiškai neužsivedus, tad pabandysiu ją išjudint savo kukliu klausimu. Gal kas yra susidūręs su rąstinių namų statyba ir žino firmą (-as), kuria būtų galima pasitikėti? Man tai visiškai naujas laukas, google'as meta įvairių variantų, tačiau esu tikras, kad tai tikrai ne viskas. Turėtų būti mažesnių, mažiau žinomų ir gerai dirbančių firmų. Ačiū.

      Comment


        #4
        Parašė Knope Rodyti pranešimą
        Rastinių namų tema visiškai neužsivedus, tad pabandysiu ją išjudint savo kukliu klausimu. Gal kas yra susidūręs su rąstinių namų statyba ir žino firmą (-as), kuria būtų galima pasitikėti? Man tai visiškai naujas laukas, google'as meta įvairių variantų, tačiau esu tikras, kad tai tikrai ne viskas. Turėtų būti mažesnių, mažiau žinomų ir gerai dirbančių firmų. Ačiū.
        O bent jau žinote kokio namelio norėtumėte? Vientisų rąstų, klijuotų? Gal pirma reikėtų pradėti nuo to? Klijuotų brangesnis, bet turi savų pliusų, nes mediena būna gerai išdžiovinta ir neskilinėja/nesitraukia tiek daug kiek vientisi rąstai. Bet galbūt kitiems vientisi gražesni.
        http://www.efoto.lt/user/29794/nuotraukos

        Comment


          #5
          Taip, žinome. Esame išsirinkę iš tradicinių - "Kaimo statyba - Dzūkija". P. 26.http://gamta.cepkeliai-dzukija.lt/fi...a_Dzukija0.pdf Niekaip nesugebėjau išimti nuotraukos, tai dedu pilną nuorodą. Atleiskit. Dėl rastų tipo - taip detaliai dar nesame galvoję. Manau, kad rinktumėmės pigesnį variantą. Pagrindinis dalykas dėl kurio esame tikri - mums nereikia idealaus, "nuglaistyto" namo.

          Comment


            #6
            Namas nuotraukoje atrodo simpatiškai. kiek kainuoja tokio pastatymas su daline apdaila ir be šildymo sistemos ?


            __________________
            emma

            Comment


              #7
              Aš už rastinius namus. Kalbama, kad jie ir sveikesni ir ekologiški. Manau, kad ir ilgaamžiai, jei tinkamai prižiūrimi

              Comment

              Working...
              X