Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Filmų rekomendacijos

Collapse
Tai svarbi tema.
X
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    #61
    blitz, tai ne hollywoodas, filmas kurtas pagal legenda, kuri turbut ir yra panasi i ekranizacija, reikia truputi kitaip ziureti i tokius movius

    nors gal tai skonio dalykas



    beje, tai traileris skirtas USA (suprask - bukiems ziurovams), ir Tarantino ten visai ne prie ko (ziurovams privilioti i JAV cinemas)

    Comment


      #62
      atrodo, kad as vienas cia dar ziuriu filmus



      neseniai maciau Zatoichi, kuris pasirodys LT kiek veliau si men. Labai geras filmas, keistokas ir idomus filmo stilius, kazkas panasaus i kill bill tikru japonisku stiliumi

      Comment


        #63
        Paziurekit David'o Lynch'o Lost Highway, super filmas.

        David Lynch vienas megstamiausiu mano rezisieriu.

        Twin Peaks, Blue Velvet, Lost Highway - visi sedevrai. Kiti jo darbai buvo gana skysti, pvz Mullholland Drive buvo apskritai nesusipratimas kazkoks, bet vien del siu triju kuriniu, Lynch'as nusipelno buti minimas tarp geriausiu pasaulio rezisieriu!
        You have your way. I have my way. As for the right way, the correct way, and the only way, it does not exist.

        Comment


          #64
          Blitz, turi omeny rezisierius Lynchas?

          Jo, Lynch'as yra kietas directorius, kazkada parsipumpavau Lost Highway, pradejau ziuret, o pasirodo dubliuotas prancuziskai, susinervijau ir istryniau

          nors jei netingesiu, gal perziuresiu. Beje Mulholland Drive visai neblogas buvo.



          Siuo metu ziuriu visus is eiles Zhang Yimou filmus, kuriuos tik galiu rasti, atrodo tai pats kieciausias Kinijos directorius, nuostabus jo filmai!

          Comment


            #65
            Jo sorry, istaisiau



            Mulholland drive nepatiko man. Skystas labai ir mintis gana neidomi, nors aisku visi Lyncho darbus interpretuoja kaip kas nori
            You have your way. I have my way. As for the right way, the correct way, and the only way, it does not exist.

            Comment


              #66
              vakar žiūrėjau filmą Intacto, gan savotiškas ispanų filmas

              labiau gal patiko pati idėja...
              Miestai ir architektūra - http://www.miestai.net

              Comment


                #67
                Rekomenduoju paziureti Kinijos rezisieriaus Yimou Zhang filmus, imho, tai be konkurencijos geriausias pasaulye gyvenantis rezisierius siuo metu!



                per paskutini men. paziurejau beveik visus jo filmus, likau absoliuciai suzavetas



                butinai rekomenduoju, visus pamatyti daugiau negu verta



                Red Sorghum (1987)

                Raise the Red Lantern (1991) - turbut geriausias mano matytas movie

                Lifetimes (1994) - Kinijoje uzdraude, nes menkina komunistu revoliucija

                Keep Cool (1997)

                Not One Less (1999)

                The Road Home (1999)

                Happy Times (2001)

                Hero (2002) - rodytas K/t pernai, gal kas mate

                Comment


                  #68
                  galima paklausti is kur gavote tuos filmus, Jonai?



                  You have your way. I have my way. As for the right way, the correct way, and the only way, it does not exist.

                  Comment


                    #69
                    Parašė blitz
                    galima paklausti is kur gavote tuos filmus, Jonai?





                    o kaip manai is kur? pasirodo pe2pe imanoma rasti ir nekomercini "foreign" kina, kas mane siek tiek net nustebino

                    Comment


                      #70
                      o man net komercinio "neforeign" kino normaliai nesiuncia e-asilas ir netgi e-mulas
                      You have your way. I have my way. As for the right way, the correct way, and the only way, it does not exist.

                      Comment


                        #71
                        bltiz, jeigu turi normalu IP viskas turi buti ok, gali buti del firewallo, arba tiesiog kantrybes reikia, nes esant ~50 source failu 700MB parsitempsi ne greiciau kaip per kokias 3 dienas, ir tik jeigu pc bus ijungtas 24/7, kitu atveju uzsiknisi su mulu, nes jis megsta spartu rysi ir buti visalaik online, nors ivaldes visus jo "prikolus" (tam gali prireikti 2-3 savaiciu kasdienio naudojimo) parsitempsi bet ka, ko niekur kitur nerasi

                        Comment


                          #72
                          Vakar pažiūrėjau Scarface.
                          Jei nežinot, tai - vienas geresnių Al Pacino filmų, ir man, kaip dideliam jo fanui, labai patiko
                          Tai istorija apie kubietį emigrantą, atvykstantį į Miami ir pamažu tampantį narkotikų verslo "bosu".
                          Filmą labai rekomenduoju tiems, kam patiko "Grand theft Auto: Vice City". Visas žaidimas labai daug paremtas filmu, soundtrackas visiškai tas pats ir t.t.

                          9/10

                          Comment


                            #73
                            Vaidai thanks uz rekomendacija, imdb sis filmas gan aukstai ivertintas, o kadangi esu didelis GTA fanas, todel butinai paziuresiu

                            beje, kalbant apie GTA, man jis sukele nemazai asociaciju su kazkada labai geru serialu Miami Vice.

                            Comment


                              #74
                              Vice City ir yra visiškai paremtas būtent šiais dviem filmais

                              Comment


                                #75
                                Vakar jau kelintą kartą per TV rodė "Extreme Measures". Nors dažnai mano nuomonė sutampa su IMDb reitingu, šiuo atveju aš manau kad filmas yra labai nuvertintas (IMDb gavo tiik 5,9 balo).
                                Labai įdomus ir įtraukiantis siužetas ir pabaiga, verčianti susimąstyti...
                                Aš pats duočiau 8/10 balų.

                                Comment


                                  #76
                                  Nelabai seniai ziurejau geriausio gyvenancio rezisieriaus - Zhang Yimou - geriausia filma - Raise The Red Lantern. Galiu pasakyti, kad tai geriausias mano matytas filmas, ivertinu 11/10, nes geresnio filmo turbut nebepamatysiu.
                                  Pasakojimas apie 1920 Kinija, mergina isteka uz turciaus jau turincio 3 zmonas. Viskas vyksta didziuliame dvare. Kiekviena zmona gyvena atskirame name ir kasnakt seimininkas turi pasirinkti viena, su kuria tanakt miegos - prie jos namo iskeliami raudoni zibintai (is cia ir pavadinimas), tuo paciu pasirinktoji zmona pelnys kitu aplinkiniu pagarba. Tarp visu zmonu del to kyla baisi konkurencija, rezgami mirtini planai. Aisku viskas baigiasi labai tragiskai (kaip ir beveik visi kiti sito rezisieriaus filmai). Is esmes tai filmas, apie tai, kaip buvo traktuojamos moterys 1920'aisiais Kinijoje. Svarbiausia filmo stilius, kuris zinomas kaip "artsy" t.y. ilgi istempti "beprasmiski" kadrai ir daug tylos bei estetikos.
                                  Vaidina Gong Li, kuri tuo metu dar nebuvo labai gerai zinoma aktore



                                  Imdb 8.1

                                  Comment


                                    #77
                                    Čia per video žiūrėjai?
                                    Mano galerija Flickr'yje

                                    Comment


                                      #78
                                      Ziurejau kaip ir visus kitus per PC is p2p

                                      beje, nezinau, bet speju, kad Q.Tarantino savo filme Pulp Fiction viena dialoga sukure butent pasiziurejes sita filma (kur kalbama apie "foot massage" )

                                      Comment


                                        #79
                                        Parašė John
                                        Nelabai seniai ziurejau geriausio gyvenancio rezisieriaus - Zhang Yimou - geriausia filma - Raise The Red Lantern. Galiu pasakyti, kad tai geriausias mano matytas filmas, ivertinu 11/10, nes geresnio filmo turbut nebepamatysiu.
                                        Pasakojimas apie 1920 Kinija, mergina isteka uz turciaus jau turincio 3 zmonas. Viskas vyksta didziuliame dvare. Kiekviena zmona gyvena atskirame name ir kasnakt seimininkas turi pasirinkti viena, su kuria tanakt miegos - prie jos namo iskeliami raudoni zibintai (is cia ir pavadinimas), tuo paciu pasirinktoji zmona pelnys kitu aplinkiniu pagarba. Tarp visu zmonu del to kyla baisi konkurencija, rezgami mirtini planai. Aisku viskas baigiasi labai tragiskai (kaip ir beveik visi kiti sito rezisieriaus filmai). Is esmes tai filmas, apie tai, kaip buvo traktuojamos moterys 1920'aisiais Kinijoje. Svarbiausia filmo stilius, kuris zinomas kaip "artsy" t.y. ilgi istempti "beprasmiski" kadrai ir daug tylos bei estetikos.
                                        Vaidina Gong Li, kuri tuo metu dar nebuvo labai gerai zinoma aktore



                                        Imdb 8.1
                                        Shita kazkada seniai per tv rode.

                                        Comment


                                          #80
                                          Labai patiko ir geri:

                                          "The girl next door"

                                          "Troy"

                                          "Gladiator"

                                          Pradziai uzteks
                                          %)

                                          Comment

                                          Working...
                                          X