Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Daukšiagirės dvaras, Prienų r.

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Daukšiagirės dvaras, Prienų r.

    Į dvaro kiemą nesibroviau, nors pusvalandį bendravau su dvaro savininkų šeima, gyvenančia oficinoje, kurioje ir ekskursiją surengė. Fotografavau "per tvorą", todėl smulkių detalių nefiksavau.









    Gyvenamasis pastatas su ūkiniu priestatu:

    Paskutinis taisė digital; 2023.08.08, 17:25. Priežastis: atkurtos nuotraukos
    www.dvylikakedziu.lt

    #2
    Tai romantizmo stiliaus rūmai, pastatyti XIX a. pabaigoje. Neseniai visiškai restauruoti.

    Tas "raudonplytis" - buvusi spirito varykla. Ten gyvena šeimininkai ir įrengtos labai jau šiuolaikškos banketinės salės.

    Yra ir daugiau pastatų, bet jie velniškai ne "dvarininkiški". Labai tvarkingas parkas ir tvenkiniai.
    Paskutinis taisė Beniux; 2009.03.03, 21:09.
    www.dvylikakedziu.lt

    Comment


      #3
      O kurioj čia vietoj randasi šis dvaras Prienų raj.?

      Comment


        #4
        Teko prieš kokius 10 metų lipti pro langą ir šiek tiek viduje paslampinėti O kitam gale gyveno daug šeimų... Viskas buvo baisiai apleista, perdangos išgriuvę... Aplinka irgi buvo labai apleista, vieni šabakštynai... Viskas būtų neblogai, jei ne ta šlykšti skardinė tvora...

        Comment


          #5
          Ar šis dvaras ne Pakuonyje randasi? Prieš metus baliavojau sodyboje, prieš kurią stūksojo labai panašus objektas Ir naktį atrodė laaabai įspūdingai
          Mano nuotraukos @Fotki.com

          Auto Show Millennium 2007
          Retromobile 2007
          "Kova 1". Driftingo čempionatas
          "Foje" Gali Skambėti Kitaip
          Vilniaus žavesys kauniečio akimis: 1 dalis | 2 dalis
          BaltMotorShow 2007, Vilnius: 1 dalis | 2 dalis
          Kauno Marių Regioninis Parkas

          Comment


            #6
            Dvaro tikslią vietą pažymėjau žemėlapyje. Jis yra pusantro kilometro į rytus nuo Pakuonio.
            Na, man šis dvaras - eilinė šių dienų girdykla. Viduje būnant net tos "senovės" niekaip nepajusi: modernus kičas.
            www.dvylikakedziu.lt

            Comment


              #7
              Ir pagrindinio atrestauruoto pastato skardinis stogas kažkaip "nelimpa"...
              Aš esu lietuvis. Tai yra mano garbė. / A.J. 1919

              Comment


                #8
                /\ "Atrestauruotas" reiškia - grąžintas į priešremontinę būklę.
                Atsiprašau už nukrypimą nuo temos.

                Comment

                Working...
                X