Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Klasikiniai automobiliai

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    #21
    ^^ nu ta volksvagena su dziaugsmu pasiimciau ... nors labiau senus fordus megstu : )

    Comment


      #22
      Parašė vaidaslt Rodyti pranešimą
      ^^ nu ta volksvagena su dziaugsmu pasiimciau ... nors labiau senus fordus megstu : )
      As ir ziurejau i ta VW... Buvo minciu gal pasiimt.... Bet... Variklio visai nera, patikrinus regitros duomenu bazeje matosi, kad man uzdetas turtinis apribojimas.... Taigi.... Daugiau vargo butu O reliai pagalvojus, jis jau siek tiek tiuninguotas, taigi originalo is jo nelabai islausi.....
      Linkėjimai,
      Akvilė

      Comment


        #23
        as ford taunus turiu toki kaip mano avatare, irgi arestas uzdetas, bet sakiau numerius pervirinsiu ir bus gerai. tik niekaip laiko nerandu pabaigti kad i gatve butu galima iskelus galva vaziuot : )

        Comment


          #24
          Man labai patiko tas sunkvezimis Mane visada zavejo seni sunkvezimiai. Saunuole akvile
          http://public.fotki.com/GodLiKKe/ apsilankyk!!!

          Comment


            #25
            Parašė GodLiKKe Rodyti pranešimą
            Man labai patiko tas sunkvezimis Mane visada zavejo seni sunkvezimiai. Saunuole akvile
            galiu isduoti paslapti, kur jis stovi gal nebrangiai nupirktum
            Linkėjimai,
            Akvilė

            Comment


              #26
              o cia mano megstamiausias automobilis.......
              Kada nors nusipirksiu toki


              Linkėjimai,
              Akvilė

              Comment


                #27
                Taip pat kaip ir superiniai mersedesai ar superiniai bmw jie labai nelaiko kainu, jau galima pradet taupyt
                Tik nepakantumas teisės pažeidimams ir optimizmo skleidimas atves mūsų valstybę į tiesos kelią :)

                Comment


                  #28
                  Parašė praetor Rodyti pranešimą
                  Taip pat kaip ir superiniai mersedesai ar superiniai bmw jie labai nelaiko kainu, jau galima pradet taupyt
                  visi malonumai brangiai kainuoja
                  Linkėjimai,
                  Akvilė

                  Comment


                    #29
                    Paprasciausiai sitam saite http://www.autoweek.nl/carbasemerkin...&ref=&cache=no galima paziet kiek anksciau kainavo kurios masinos.
                    Elementarus pavyzdys is praktikos: BMW 8, tais laikais, kai ja dar gamino kainavo beprotiskus pinigus, o dabar patsukas ja uz 15000litu gali imt
                    Tik nepakantumas teisės pažeidimams ir optimizmo skleidimas atves mūsų valstybę į tiesos kelią :)

                    Comment


                      #30
                      Automobilio kaina smarkiai krenta automobiluui tik isriedejus is salono. O paskui krenta toliau iki tam tikros ribos. Dabar kartais pavairuoju 1997 metu jaguar XJ. Geras automobilis, megstu ji. Netgi galiu sau leisti ji isigyti. Esme yra ne automobilio kainoje, o jo islaikyme. Vistik lieku prie to, kad automobilis, kad ir koks prabangus butu, turi tarnauti zmogui. Taigi negaliu pirkti automobilio, kuriam sugedus as turesiu menesi nevalgyti
                      Cia mano tokia nuomone
                      Linkėjimai,
                      Akvilė

                      Comment


                        #31
                        Parašė Akvile Rodyti pranešimą
                        Esme yra ne automobilio kainoje, o jo islaikyme. Vistik lieku prie to, kad automobilis, kad ir koks prabangus butu, turi tarnauti zmogui. Taigi negaliu pirkti automobilio, kuriam sugedus as turesiu menesi nevalgyti
                        Cia mano tokia nuomone
                        Visiskai sutinku, galeciau ir as pajemt bmw8, mercedes SEC, CL ar kazka panasaus is serijos didelis, sportiskas ir galingas. Sakykim kuro kaina atmetam net, bet ir be to kiek islaidu iseina.

                        Kai kas sako (Bodo Schafer pvz.), kad islaikymo turi kaina sudaryt 8-10prc pajamu. Tiesa sakant tokiu atveju Lietuvoj masinu matyt butu kaip Phenjane arba tokios bukles kaip Havanoj.
                        Tik nepakantumas teisės pažeidimams ir optimizmo skleidimas atves mūsų valstybę į tiesos kelią :)

                        Comment


                          #32
                          Parašė Hunte-r Rodyti pranešimą
                          Nea, kazkas retesnio...
                          Ten FIATas turbut

                          Comment


                            #33
                            Parašė Hunte-r Rodyti pranešimą
                            Nea, kazkas retesnio...
                            Tai Fiat 500. Pristatytas 1957 m., o 1960 m. pradeta gaminti jo versija “Giardinetta” – universalo tipo.
                            Paskutinis taisė Rolandas.; 2007.04.19, 23:39. Priežastis: Klaida
                            "Never argue with an idiots. They will bring you down to their level and beat you with experience"

                            Comment


                              #34
                              Parašė Underground Rodyti pranešimą
                              Tai Fiat 500. Pristatytas 1957 m., o 1960 m. pradeta gaminti jo versija “Giardinetta” – universalo tipo.
                              Aciu uz info
                              Linkėjimai,
                              Akvilė

                              Comment


                                #35
                                Parašė Akvile Rodyti pranešimą
                                galiu isduoti paslapti, kur jis stovi gal nebrangiai nupirktum
                                Tai pasakysi kur jis stovi??ir kiek mazdaug tas nebrangiai?
                                http://public.fotki.com/GodLiKKe/ apsilankyk!!!

                                Comment


                                  #36
                                  A ka tu su juo darytum?
                                  Tik nepakantumas teisės pažeidimams ir optimizmo skleidimas atves mūsų valstybę į tiesos kelią :)

                                  Comment


                                    #37
                                    Parašė GodLiKKe Rodyti pranešimą
                                    Tai pasakysi kur jis stovi??ir kiek mazdaug tas nebrangiai?
                                    Kaune, technikos gatveje metalo supirktuve yra turiu ir daugiau jo foto.... ir is vidaus ir t.t. jei nori, parasyk emaila ir mestelsiu
                                    Linkėjimai,
                                    Akvilė

                                    Comment


                                      #38
                                      Sunkvezimis tai gali pasitarnaut kaip dekoracija ar kazkas panasaus. Tik butu gerai kad jis vaziuotu O stai ir Shelbi Mustangas. Man jis lb patinka
                                      [/IMG]
                                      http://public.fotki.com/GodLiKKe/ apsilankyk!!!

                                      Comment


                                        #39
                                        Gone in 60 seconds Eleonora.
                                        Tik nepakantumas teisės pažeidimams ir optimizmo skleidimas atves mūsų valstybę į tiesos kelią :)

                                        Comment


                                          #40
                                          Jo sitas geras filmas. Pamenu pries puse metu bandziau parasyti Nikolui Keidziu nu tam kuris pagrindini vaidmeni atliko. Ir gavau atsakyma po 3men. .bet nemanau kad ten jis atrase jauciu koks kitas zmogus
                                          http://public.fotki.com/GodLiKKe/ apsilankyk!!!

                                          Comment

                                          Working...
                                          X