Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Pastatų atnaujinimas Panevėžyje

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    #61
    Atgal į ateitį
    Attached Files

    Comment


      #62
      Čia taip turėjo būti?
      ______________
      The Division Bell

      Comment


        #63
        Čia senos nuotraukos, kažkada buvo tokios svajonės. Berods ar tik ne baseiną viršutiniame aukšte rodo Drobužas Radau atsitiktinai šias nuotraukas, tai mano komentaras gali būti netikslus.

        Comment


          #64
          O dabar kokie planai?

          Baseino, aišku, atsisakė. Taip ir liks toks pilkas viešbutis, išskyrus pirmųjų aukštų, rekonstrukcijas?
          ______________
          The Division Bell

          Comment


            #65
            Skaičiau seniau spaudoje, kad bankai nefinansuoja pilnos viešbučio rekonstrukcijos. Statinių projektavimo biuras yra ruošęs techninį projektą. Dabartinę pirmo aukšto rekonstrukciją atliko PST projektai, berods yra numatyti keli projektavimo etapai.

            Comment


              #66
              Kaip džiaugiuosi, kad šito nepavertė realybe

              Comment


                #67
                Egiuxz:
                Kaip džiaugiuosi, kad šito nepavertė realybe
                o gal kaip tik gaila kad nevirto realybe, nes šis pastatas bet kokioje formoje vistiek stovės. Dabar bent nebūtų sarmata per Europos Krepšinio Čempionatą ir tuo pačiu svečius būtų kur priimti. Tuo labiau kad ir dviračių sporto renginiai nuo to kenčia. Ir gal miesto centras kiek nors gyvybės gautų, atsirastų nors koks judesys ..... ir stimulas verslui

                Comment


                  #68
                  Kad ne ta morkinė spalva ir ryškiai mėlyni langai (kurie realiai, turbūt, tokie net nebūtų), tai atrodytų labai neblogai.

                  Comment


                    #69
                    Parašė Vidma Rodyti pranešimą
                    o gal kaip tik gaila kad nevirto realybe, nes šis pastatas bet kokioje formoje vistiek stovės. Dabar bent nebūtų sarmata per Europos Krepšinio Čempionatą ir tuo pačiu svečius būtų kur priimti. Tuo labiau kad ir dviračių sporto renginiai nuo to kenčia. Ir gal miesto centras kiek nors gyvybės gautų, atsirastų nors koks judesys ..... ir stimulas verslui
                    Aš neturiu nieko prieš viešbučio rekonstravimą, bet šitas projektas, mano nuomone, mažų mažiausiai iš LEGO serijos.

                    Comment


                      #70
                      Egiuxz:
                      Aš neturiu nieko prieš viešbučio rekonstravimą, bet šitas projektas, mano nuomone, mažų mažiausiai iš LEGO serijos.
                      .... perversk pasaulinius architektūros šedevrus ir pamatysi kad didžioji dalis ir yra kaip Tu vadini "LEGO", tai jie ir suteikia gyvumo, žaismingumo, pakelia nuotaiką. Net ir senų pastatų restauravimas pagrinde ir susideda iš spalvų "LEGO". ...... Čia jau skonio reikalas aišku .... aš jo piršti kitiems nenoriu, bet man atrodo kad tai tikrai pagyvintų miesto centrą ....... o gal net ir duotų stimulą atgaivinti ir kitus pastatus, suteikti jiems gyvybę.
                      Nes dabar tas pilkas miesto centras tikrai atbaido žmones .... kad ir kaip besistengtų jį atgaivinti .......... o šiaip fantazijai vietos užtektinai

                      Comment


                        #71
                        labiau primena kažkokį morkų ar obuolių pakelį, gal žaislo parduotuvinį dėklą.
                        DINGĘS MIESTAS - MERKINĖ <<

                        Comment


                          #72
                          Galbūt aš atsilikęs, bet tai, kas pavaizduota šio puslapio baneryje, matau pirmą kartą.

                          Comment


                            #73
                            Parašė Egiuxz Rodyti pranešimą
                            Galbūt aš atsilikęs, bet tai, kas pavaizduota šio puslapio baneryje, matau pirmą kartą.
                            Man irgi naujiena akivaizdu kad jei viskas bus gerai, išvysime būtent tokį viešbutį, beje pastebėjau, kad 1-ame aukšte (http://www.centraspanevezys.lt/pirmo-auksto-planas) įsikurs CanCan Pizza, dar viena priežastis žmonėms užsibūti centre

                            Comment


                              #74
                              Parašė Egiuxz Rodyti pranešimą
                              Galbūt aš atsilikęs, bet tai, kas pavaizduota šio puslapio baneryje, matau pirmą kartą.
                              Gan neblogai atrodo, gražiau, nei tie oranžiniai "Lego".
                              ______________
                              The Division Bell

                              Comment


                                #75
                                vienoje vietoje bus Čili, Kadadu ir CanCan picerijos na tikrai įdomiai atrodys...

                                Comment


                                  #76
                                  Pastatų atnaujinimas Panevėžyje

                                  Kaip reikalai juda su viesbucio statyba Europos krepsinio cempionatui? Turit foto kas?

                                  Comment


                                    #77
                                    Parašė okulaja Rodyti pranešimą
                                    Kaip reikalai juda su viesbucio statyba Europos krepsinio cempionatui? Turit foto kas?
                                    Ar apskritai kokį viešbutį kas stato Europos čempionatui? Pirmą sykį girdžiu. Gal "Romantic" viešbutis truputį persitvarko. Kad daugiau kaip ir nieko negirdėti...
                                    ______________
                                    The Division Bell

                                    Comment


                                      #78
                                      Enigma pasakė visišką tiesą. Okulaja turbūt sumaišė miestus.
                                      LT rinktinė gyvens - http://www.smiltynessodyba.lt/
                                      Grupės komandos - http://www.romantic.lt/
                                      Šiandien pastebėjau, kad Panevėžio viešbutyje ~4 aukšte kažką tvarko, gal įrengs kokį papildomą kambarį.

                                      Comment


                                        #79
                                        Tai su viesbuciais viskas tvarkoje bus, reikalai eina i prieki.As kazkaip del gatviu jaudinuos labiau , duobes,duobes...
                                        Man taip pat ne karta teko eiti pro Romantic,tai ten darbai labiau vidiniai ,nei isoriniai.Susidare toks ispudis po visu sneku ,kad reikes normalaus priestato Romantic viesbuciui,o cia...Nors gal ne viska maciau.

                                        Comment


                                          #80
                                          Reikia įdėmiai žiūrėti.
                                          ______________
                                          The Division Bell

                                          Comment

                                          Working...
                                          X