Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

[KAU] Butai Noreikiškėse, Stirnų g.

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Man Paulius siandien sake, kad musu nama jau atiduos remontuotis LIEPOS 18 d. plius minus diena kita...

    tai remontuosimes ane...

    Comment


      Parašė Viktorija Rodyti pranešimą
      Man Paulius siandien sake, kad musu nama jau atiduos remontuotis LIEPOS 18 d. plius minus diena kita...

      tai remontuosimes ane...
      Pas mus keliose vietose labai slapios sienos, tai dar palauksime kad pradziutu... Na o virtuve ir vonia galesim po truputi jau pradeti... Reiks baldininkus atsivesti, o ir plyteles nuziuretas pasiskaiciuot kiek reikia dar gali buti kaip visada , kad teks laukti kol atsives tu norimu...

      Beje del lubu, tai mano vyras kai uzklause, sake, kad tikrai nieko nesiruosia daryti, tai mums klaustukas iskilo negi cia mums visiems taip pasigirdo, kad zadejo daryti
      Paskutinis taisė Gerimantas; 2008.07.01, 21:34.

      Comment


        o Gerimantai kuriame aukste jusu butas? mano 3, tai jie sake kad tikrai uzdesa gipsa, nes negali palikti pleveles ant lubu

        Comment


          Parašė ttomeliss Rodyti pranešimą
          o Gerimantai kuriame aukste jusu butas? mano 3, tai jie sake kad tikrai uzdesa gipsa, nes negali palikti pleveles ant lubu
          Tai va tas ir yra pirmas ir antras aukštas liks be lubų sutvarkymo kiek suprantu, nes trečiam aukšte perdangos plokštės nėra, tai ir darys kažką,o pas mus pirmam daugiau nieko nors žadėjo

          O jūsiškis namas 2 iš mažesniųjų?

          Comment


            Man Nt valdymas patikino kad lubos bus sutvarkytos. Jei Dalikta sake kad nebus, tai jau ju problemos. Bus kaip ir su balkonais, paskui tures padaryt.
            Daline apdaila yra sienos, grindys, lubos.

            Comment


              Parašė gediminas0817 Rodyti pranešimą
              Man Nt valdymas patikino kad lubos bus sutvarkytos. Jei Dalikta sake kad nebus, tai jau ju problemos. Bus kaip ir su balkonais, paskui tures padaryt.
              Daline apdaila yra sienos, grindys, lubos.
              Mes irgi labai gerai atsimenam, kad kaip privalumą rodydamas butus Mantas tikino, va Užliedžiuose netvarkys lubų,o čia bus sutvarkytos... kelsim tada visi šumą

              Comment


                Parašė gediminas0817 Rodyti pranešimą
                Man Nt valdymas patikino kad lubos bus sutvarkytos. Jei Dalikta sake kad nebus, tai jau ju problemos. Bus kaip ir su balkonais, paskui tures padaryt.
                Daline apdaila yra sienos, grindys, lubos.
                Patikslinu "daline apdaila" yra tai kas pas jus prieduose apie daline prie sutarties parasyta. Pats zodis "daline apdaila" nieko nepasako apie lubas. Dazniausiai lubas statytojai palieka plikas - perdangos plokstes. Didzioji dauguma naujakuriu darosi kabinamas lubas.

                Comment


                  Parašė matroskinas9 Rodyti pranešimą
                  Patikslinu "daline apdaila" yra tai kas pas jus prieduose apie daline prie sutarties parasyta. Pats zodis "daline apdaila" nieko nepasako apie lubas. Dazniausiai lubas statytojai palieka plikas - perdangos plokstes. Didzioji dauguma naujakuriu darosi kabinamas lubas.
                  Viska as suprantu, bet kam tada skiesti, kad bus padaryta Nes tada ir kyla visokie nesusipratimai, kai buvai tikras, kad bus,o poto paaiskeja, kad visgi ne

                  Comment


                    As suprantu. Visa NT vystytoju pazadai auksu gristi. O ypac vienos firmos .

                    Kas pas jus parasyta sutartyje? Kaip turi buti lubos padarytos?

                    Comment


                      Parašė matroskinas9 Rodyti pranešimą
                      As suprantu. Visa NT vystytoju pazadai auksu gristi. O ypac vienos firmos .

                      Kas pas jus parasyta sutartyje? Kaip turi buti lubos padarytos?
                      Bandysim dabar skaityti ieskoti ir belstis

                      Comment


                        Parašė Gerimantas Rodyti pranešimą
                        Tai va tas ir yra pirmas ir antras aukštas liks be lubų sutvarkymo kiek suprantu, nes trečiam aukšte perdangos plokštės nėra, tai ir darys kažką,o pas mus pirmam daugiau nieko nors žadėjo

                        O jūsiškis namas 2 iš mažesniųjų?
                        nea , ne 2, 3 nuo kelio.

                        Comment


                          Sveiki, nezinau kaip cia jau kitiems sako, kad butus galima remontuotis. Mums tai is NT valdymo patikino, kad be vasaros pabaigos nebus jokiu remontu.

                          Comment


                            Parašė Eglute Rodyti pranešimą
                            Sveiki, nezinau kaip cia jau kitiems sako, kad butus galima remontuotis. Mums tai is NT valdymo patikino, kad be vasaros pabaigos nebus jokiu remontu.
                            Niu nebus tai nebus, bet nervina, kad čia taip balamutina... Vieniems galima kitiems ne Nežinia kada čia tuos baldininkus vestis, juk virtuvės per pusę mėnesio tikrai nepagamins ech

                            Comment


                              Nu man jie keistuoliai... As skambinau Mantui jis pasake, kad planai kada priduos namus pas Pauliu... tai Pauliui paskambinau Liepos 1d. kaip tik buvo jis su komisija praejas butus.... Musu nama Stirnu 16-18 (antras is mazesniuju) sake remontams atiduos nuo Liepos 18 d.... Tai dar menesiukas remontams ir tikrasis pridavimas ... Pirkimo pardavimo sutarties pasirasymas gausis vasaros pabaigoj... As tai taip supratau..

                              Bet turbut pagyvensim pamatysim...

                              Comment


                                Parašė Viktorija Rodyti pranešimą
                                Nu man jie keistuoliai... As skambinau Mantui jis pasake, kad planai kada priduos namus pas Pauliu... tai Pauliui paskambinau Liepos 1d. kaip tik buvo jis su komisija praejas butus.... Musu nama Stirnu 16-18 (antras is mazesniuju) sake remontams atiduos nuo Liepos 18 d.... Tai dar menesiukas remontams ir tikrasis pridavimas ... Pirkimo pardavimo sutarties pasirasymas gausis vasaros pabaigoj... As tai taip supratau..

                                Bet turbut pagyvensim pamatysim...
                                o aš manau pagal viską visgi reikia užsidėti dar gerą mėnesiuką tada gal ir tikrai turėsim realų terminą, ne kitaip

                                Comment


                                  O tai ka gal naujo apie lubas zinote??? Ir ka darysit su duju vamzdziu kurio bus negalima slepti, o jis po visa buta israizgytas?????

                                  Comment


                                    Parašė Viktorija Rodyti pranešimą
                                    O tai ka gal naujo apie lubas zinote??? Ir ka darysit su duju vamzdziu kurio bus negalima slepti, o jis po visa buta israizgytas?????
                                    Vistiek slėpsiu Arba nudažysiu gražiai ir visiem rodysiu kaip gražiausią namų akcentą Niu aišku nejuokinga
                                    O jau matėt kaip išraizgytas? Gal jau katilai sukabinti?

                                    Comment


                                      Turiu net nuotrauka, kad pas mane tas vamzdis vidury virtuves padarytas.... (boileriu tai dar nera, tik vamzdziu raizgalynes..) tik dabar kai foto.terpes.lt nera nemoku nuotrauku idet...
                                      Kas idomu, kad kiekvienam butui skirtingoj vietoj tie boileriai isvesti..
                                      Man dar labai nepatinka, kad nuo lubu zemyn jis koia 20cm padarytas...(galima skalbinius bus dziaut juokauju aisku) Nors siandien Paulius atsiunte projekta turi buti prie pat lubu.... (Bet sake o jei jus sugalvosit pakabinamas lubas deti .....)

                                      O del lubu tai sake arba des gibskartona, arba tinkuos tik idomu kada...
                                      Paskutinis taisė Viktorija; 2008.07.08, 15:28.

                                      Comment


                                        gal kas nors is jusu daresi kolektorine sistema bute? ar ruosiasi darytis? labai noreciau pasikonsultuoti

                                        Comment


                                          daug kur jau grindys padarytos, velu konsultuotis.

                                          Comment

                                          Working...
                                          X