Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

FK Žalgiris Vilnius

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    #61

    1990 m., buvusių žvaigždžių jau beveik nėra

    1990 m. antroje sezono pusėje keli žalgiriečiai jau buvo kituose klubuose... Maskvos Lokomotyvas buvo tarpinė stotelė pakeliui į tikro užsienio klubus, nes 1990-1991 metais Lietuvos futbolas buvo dar nepripažintas tarptautinėse arenose, todėl žaidėjams, kad išvykti žaisti į užsienį, reikėjo pažaisti buv. SSRS klubuose

    Arminas Narbekovas

    Valdas Ivanauskas
    Paskutinis taisė HSV; 2009.09.18, 10:02.

    Comment


      #62
      pažymėjimas

      Ši nuotrauka yra temoje "Futbolas", bet čia ji tinka labiau.

      Comment


        #63
        Parašė bronius Rodyti pranešimą
        pažymėjimas

        Ši nuotrauka yra temoje "Futbolas", bet čia ji tinka labiau.
        Papasakok daugiau apie tą pažymėjimą, kokių jis suteikdavo privilegijų?

        Comment


          #64
          Ne visiškai į temą, bet panašiai:


          Comment


            #65

            Comment


              #66
              Parašė HSV Rodyti pranešimą
              Papasakok daugiau apie tą pažymėjimą, kokių jis suteikdavo privilegijų?
              - Va šito tai atmintis nebetraukia.. Atsimenu, kad klubo iniciatorius buvo a.a. aktorius Henrikas Kurauskas, pažymėjimas kainavo kelias kapeikas, o susirinkimai vykdavo Vilniaus Profsąjungų rūmuose. Ar buvo mėnesinis ar metinis mokestis irgi nebepamenu.. Gal bilietai kainavo pigiau? Nebeatsakysiu..

              Comment


                #67
                Sveiki,
                Neseniai, viename is futbolo forumu (http://roonba.20.forumer.com/viewtop...r=asc&start=15), kur buvo diskutuojama apie Libijos rinktine, kilo klausimu apie ju runtynes pries Lietuva 1966 metais. Kazkas atkreipe demesi i tai, kad musu rintineje zaide vien Vilniaus "Zalgirio" zaidejai. Paaiskinau, kad tuometinis "Zalgiris" buvo reprezentacine Lietuvos komanda (praktiskai Lietuvos nacionaline rinktine). Dar i musu rinktines sarasa yra itrauktos ir runtynes pries Kinija 1956 m. Ieskodamas daugiau, papuoliau cia ir radau tikrai nemazai informacijos apie "Zalgirio" istorija. Senuose (deja, kazkur uzsimetusiuose) sporto zinynuose esu skaites, kad musu reprezentacine komanda zaide is daugiau runtyniu pries nacionalines komandas (vienu is ju nuotraka, is runtyniu pries Indija 1967m. kurias, jai neklystu, laimejome 3-0, radau cia). Buciau labai dekingas, jai kas galetu papildyti si Lietuvos reprezentacines komandos tarptautiniu rungtyniu sarasa.

                Comment


                  #68
                  Apie praėjusį labdaringą vakarą Žalgiriui remti:

                  http://www.lrytas.lt/videonews/?id=12533530971252590847
                  http://vilniaus.diena.lt/naujienos/m...saugoti-239034

                  Sakyčiau tikrai nemažai žurnalistų ir žmonių buvo šiame renginyje. Pasipiarino komanda neblogai
                  Aš neliūdnas - aš blaivus

                  Comment


                    #69
                    Parašė V.A.L. Rodyti pranešimą
                    Sveiki,
                    Neseniai, viename is futbolo forumu (http://roonba.20.forumer.com/viewtop...r=asc&start=15), kur buvo diskutuojama apie Libijos rinktine, kilo klausimu apie ju runtynes pries Lietuva 1966 metais. Kazkas atkreipe demesi i tai, kad musu rintineje zaide vien Vilniaus "Zalgirio" zaidejai. Paaiskinau, kad tuometinis "Zalgiris" buvo reprezentacine Lietuvos komanda (praktiskai Lietuvos nacionaline rinktine). Dar i musu rinktines sarasa yra itrauktos ir runtynes pries Kinija 1956 m. Ieskodamas daugiau, papuoliau cia ir radau tikrai nemazai informacijos apie "Zalgirio" istorija. Senuose (deja, kazkur uzsimetusiuose) sporto zinynuose esu skaites, kad musu reprezentacine komanda zaide is daugiau runtyniu pries nacionalines komandas (vienu is ju nuotraka, is runtyniu pries Indija 1967m. kurias, jai neklystu, laimejome 3-0, radau cia). Buciau labai dekingas, jai kas galetu papildyti si Lietuvos reprezentacines komandos tarptautiniu rungtyniu sarasa.
                    Pamenu, kad 1989 metų pabaigoje Žalgiris žaidė draugiškas rungtynes su Trinidadu ir Tobagu, tai velgi retorinis klausimas - ką atstovavo Žalgiris? Greičiausiai, žaidė kaip klubas, nors iš kitos pusės - kaip tuometinė Lietuvos rinktinė...

                    Comment


                      #70

                      Maccabi - Žalgiris

                      Comment


                        #71
                        čia kaip suprantu rungtynės Tel-Avive 2001-2002 metų UEFA cup, kur gavom 6-0 ??
                        Aš neliūdnas - aš blaivus

                        Comment


                          #72

                          2009 m.
                          Aš neliūdnas - aš blaivus

                          Comment


                            #73
                            nu bet foto prieš saulę daryti tai irgi geniali mintis...

                            Comment


                              #74

                              Comment


                                #75
                                Vėl pasirodžius pranešimams apie sutartas varžybas ir pašalinus "Dinaburg" iš Latvijos čempionato, aš kažkodėl iš karto prisimenu skandalingą "Žalgirio" mačą Atėnuose 2005-07-16.
                                http://www.eurofootball.lt/index.php?page=news&id=3488
                                http://www.sekunde.lt/content.php?p=read&tid=18341

                                Šeštadienį Vilniaus "Žalgirio" stadione vyksiančias Europos futbolo klubų "Intertoto" taurės varžybų trečiojo etapo atsakomąsias rungtynes tarp Vilniaus "Žalgirio" ir Atėnų "Egaleo" ekipų lažybų kontoros laiko įtartinomis ir išbraukė jas iš savo pasiūlos. Tai padarė ne tik Lietuvos, bet ir kitų šalių bukmekeriai.
                                Bukmeikerių įtarimai kilo jau po pirmųjų rungtynių praėjusį savaitgalį Graikijoje, kai Lietuvos klubas sensacingai 3:1 nugalėjo "Egaleo" ekipą, kuriai atstovavo dubleriai, nors klubo vadovai žadėjo žaisti pagrindine sudėtimi. Be to, už "Žalgirio" pergalę įvairiose kontorose buvo pastatytos didžiulės sumos.
                                Prieš atsakomąsias rungtynes pradėjus statyti dideles sumas už graikų pergalę, bukmekeriai nusprendė išbraukti šį mačą iš pasiūlos. Kai kurie iš jų spėja, kad vilniečiai gali atiduoti pergalę "Egaleo" ekipai, tačiau "Žalgirio" klubo vadovybė kategoriškai neigia bet kokius įtarimus..
                                Baltijos televizijos žinios penktadienį paskelbė turinčios vaizdo įrašus, kuriuose "Žalgirio" žaidėjai pripažįsta, jog prieš pirmąsias rungtynes su "Egaleo" jau žinoję apie būsimą pergalę.
                                Jei paaiškėtų, jog Vilniaus "Žalgiris" yra įsipainiojęs į machinacijas dėl sutartų rungtynių, komandai grėstų griežtos Europos futbolo sąjungos (UEFA) sankcijos.
                                Aš neliūdnas - aš blaivus

                                Comment


                                  #76

                                  Žalgiris - Lokomotiv Maskva, draugiškos

                                  Comment


                                    #77

                                    Žalgiris 2006 m.
                                    Aš neliūdnas - aš blaivus

                                    Comment


                                      #79

                                      1982-11-20 LTV studijoje
                                      Paskutinis taisė HSV; 2009.10.06, 13:07.

                                      Comment


                                        #80
                                        Tiems, kas skaitote rusiškai, turėtų būti įdomus wikipedia aprašymas rusų kalba apie Benjaminą Zelkevičių ir jo, kaip trenerio, pašalinimą bei sugrįžimą į komandą 1983-1985 metais
                                        http://ru.wikipedia.org/wiki/%D0%97%...B2%D0%B8%D1%87

                                        Comment

                                        Working...
                                        X