Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Lietuva užsieniečių akimis

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    #61
    Iš tikrųjų... gal p. Romas apšviestų, kaip galima "reklamuoti" kokią nors organizmo rūšį (ypač tai liečia transseksualumą). Kokiuos "taškuos", ant kokių lentynų tiekiami tokie genai, gal nuolaidos kokios būna, o gal ir urmu galima "užsitavarinti". Transseksualumo parduotuvė kažkuo turėtų priminti "spermos banką" (tik nepykit, kažkaip juk reikia įsivaizduoti tokią keistą mintį).

    Šiaip jau p. Romo mintis "Tų pastarajame pranešime išvardintų sąvokų reklama..." yra aiškiai šizofreniška. Yra tokia šizofrenijos forma: DAIKTO/DALYKO AIŠKINIMAS (ar tiesiog minėjimas) = DAIKTO/DALYKO REKLAMAI/PROPAGANDAI. Štai tokia vat šizofrenijos forma (beje labai archajiška forma, iš tų laikų, kai dar buvo manoma, jog žodžiu paminėtas daiktas ar gyvis, vien dėl to, kad jį paminėjo, gali išdygti prieš akis; žmonės netgi buvo išradę vadinamuosius eufemizmus, kad tik neminėti "nelabojo" jo vardu). Liūdna
    blaivumas išlaisvina

    Comment


      #62
      Parašė r08n Rodyti pranešimą
      Tas jūsų pasižymėjęs kraštas - tai Greater London (tas, kuris ten nurodytas po nuotrauka)?

      Beje, kas ta homofobija?
      Jei gerai supratau, bandai apeliuoti i mano gyvenamaja vieta. Deja, problema tikrai ne cia... nors tai, kad teko matyti siek tiek pasaulio, ko gero, taip pat padeda blaiviau ir objektyviau pazvelgti i situacija tevyneje.

      Comment


        #63
        Parašė Darius_ Rodyti pranešimą
        Dar kažkas mano, kad Lietuva yra tolerantiška? Kai net temos apie tolerancija yra rakinamos...
        Ar ši tema vadinasi "Lietuva homoseksualistų akimis"?
        Kodėl mes kiekvienoje temoje turime aptarinėti homofobijos problematiką? Sukurk sau temą ir gali ten reikštis kiek nori.

        Comment


          #64
          Parašė John Rodyti pranešimą
          Jei gerai supratau, bandai apeliuoti i mano gyvenamaja vieta.
          Ne, tik pasidomėjau, kas yra ten paminėtas mūsų/jūsų kraštas ir kuo konkrečiai jis pagarsėjęs. Ir dar man smalsu, kodėl taip dažnai, netgi kalbant apie visai nesusijusias temas, būtinai prikišama ta "homofobija" (ir ką konkrečiai jūs tuo žodžiu vadinate). Kodėl ne kokia nors korupcija ar dar kažkas?

          Comment


            #65
            Parašė oranger Rodyti pranešimą
            Ar ši tema vadinasi "Lietuva homoseksualistų akimis"?
            Kodėl mes kiekvienoje temoje turime aptarinėti homofobijos problematiką? Sukurk sau temą ir gali ten reikštis kiek nori.
            Tema egzistavo ir tikrai ne vien homoseksualūs žmonės ten diskutavo, ir ne tik apie homoseksualumą, bet trukdė kažkam tai...


            P.S. Ir nereikia čia man visos kaltės suversti. Ne aš šitą temą čia pradėjau.

            Comment


              #66
              Parašė r08n Rodyti pranešimą
              Ne, tik pasidomėjau, kas yra ten paminėtas mūsų/jūsų kraštas ir kuo konkrečiai jis pagarsėjęs. Ir dar man smalsu, kodėl taip dažnai, netgi kalbant apie visai nesusijusias temas, būtinai prikišama ta "homofobija" (ir ką konkrečiai jūs tuo žodžiu vadinate). Kodėl ne kokia nors korupcija ar dar kažkas?
              Mano krastas - Lietuva. Mes - Lietuvos gyventojai, pilieciai. Tikiuosi, nuo siol bus aiskiau, ka turiu omeny.

              O jei domina UK, cia sios temos eskaluoti nereikia, nes visuomene pakankamai tolerantiska.

              Del homofobijos reiksmes, gali pasieskoti kokio internetinio zodyno ir ten viska issiaiskinti.

              Jei dar kilo klausimu, prasau klausti, mielai atsakysiu.

              Comment


                #67
                Parašė John Rodyti pranešimą
                Mano krastas - Lietuva. Mes - Lietuvos gyventojai, pilieciai. Tikiuosi, nuo siol bus aiskiau, ka turiu omeny.

                O jei domina UK, cia sios temos eskaluoti nereikia, nes visuomene pakankamai tolerantiska.

                Del homofobijos reiksmes, gali pasieskoti kokio internetinio zodyno ir ten viska issiaiskinti.

                Jei dar kilo klausimu, prasau klausti, mielai atsakysiu.
                John neatsakei į ši klausimą "Ir dar man smalsu, kodėl taip dažnai, netgi kalbant apie visai nesusijusias temas, būtinai prikišama ta "homofobija"

                Kadangi jau pradėjom diskusija apie "Lietuva homofobų kraštas", prašyčiau konkrečiais faktais ir argumentais paaiškinti kodėl taip manai ir pateikti tai įrodančius argumentus, galu gale kokia nors statistiką, nes rėkauti ir aiškinti galima ką tik nori, bet jei neturi kaip to įrodyti reiškias tai tik fantazijos ir pačio kažkokios tai problemos.

                P.S. paaiškinimas aš tai jau "kažkur rašiau", pasiieškok giliau, nepadės, nesirengiu kapstytis po visą forumą ieškodamas postu parašytu prieš kokius 2 metus.
                Paskutinis taisė Andrewass; 2009.05.12, 21:50.
                Kairiarankių klubas - Left.lt

                Comment


                  #68
                  Parašė oranger Rodyti pranešimą
                  O ką, buvo kitaip 1992 metais?
                  Ten gi parašyta, kad dabar viskas atrodo kitaip ir daug foto iš dabarties laiku. Labai geras Lietuvai skirtas puslapys, su meilę, man rodos, mūsų šaliai padarytas...
                  Taip, geras. O kas sako kitaip?

                  Comment


                    #69
                    Parašė Andrewass Rodyti pranešimą
                    John neatsakei į ši klausimą "Ir dar man smalsu, kodėl taip dažnai, netgi kalbant apie visai nesusijusias temas, būtinai prikišama ta "homofobija"

                    Kadangi jau pradėjom diskusija apie "Lietuva homofobų kraštas", prašyčiau konkrečiais faktais ir argumentais paaiškinti kodėl taip manai ir pateikti tai įrodančius argumentus, galu gale kokia nors statistiką, nes rėkauti ir aiškinti galima ką tik nori, bet jei neturi kaip to įrodyti reiškias tai tik fantazijos ir pačio kažkokios tai problemos.

                    P.S. paaiškinimas aš tai jau "kažkur rašiau", pasiieškok giliau, nepadės, nesirengiu kapstytis po visą forumą ieškodamas postu parašytu prieš kokius 2 metus.
                    Tai kad tai akivaizdu. Statistikos apie tai, kad musu visuomenes mentalitetas yra suluosintas, ko gero, nieks nerenka ir nepublikuoja. Tai pasidaro labai aisku jau nusileidus bet kuriam is pagrindiniu salies oro uostu... nors aisku, priklauso, is kur skrendi. Jei is Rusijos ar kokios panasios vietos, tai gal ir neblogai atrodo viskas.

                    Homofobija nera siaip atskiras reiskinys. Tai platesne problema - visuomenes mentalitetas, kuris pasireiskia nepamatuotu ir nepagristu pykciu, pagieza, noru pazeminti, noru pasirodyti "geresniam", netolerancija kitokiam... Nesakau, kad tokie esame visi (gal net ir ne dauguma...), bet vis dar esame stuobriskos, kaimietiskos ir piktos padermes visuomene. Tai pasidaro labai akivaizdu pakeliavus po pazangias ir turtingas salis, i kurias patys truks-plys norime buti panasus. Jei bandai tai neigti, tiesiog apgaudineji save.

                    Ir apskritai, manes, taip sakant, nekaso, ka galvoja vienas ar kitas "irodymu" ieskotojas. Man tiesiog gaila, kad mano salis, kurioje gimiau, uzaugau ir kuria myliu, yra luosa ir suvargusi. Vienintele mano viltis, kad kada nors, man dar esant gyvam, bus kitaip.

                    Comment


                      #70
                      Kažkaip gaunasi, kad homofobija pas tave vartojama, kaip apskritai bendras Lietuvos moralės ir išprusimo lygio rodiklis, pagaliau supratau, kad šitą pavadinimą naudoji ne visai pagal jo paskirti. Tai tokiu atveju ir patartina vartoti kitokius apibrėžimus, o ne kaip koks amerikiečiu Redneck šaukti "it's terrorists and al-queda" , panašiai kaip pats vartoji homofobija, atrodo, kad visos Lietuvos problemos tavo nuomone susidaro tik dėl homofobijos Lygtais bijom gėjų ir dėl to Lietuvos ekonomika neauga ))
                      Paskutinis taisė Andrewass; 2009.05.13, 02:03.
                      Kairiarankių klubas - Left.lt

                      Comment


                        #71
                        Parašė Andrewass Rodyti pranešimą
                        Kažkaip gaunasi, kad homofobija pas tave vartojama, kaip apskritai bendras Lietuvos moralės ir išprusimo lygio rodiklis, pagaliau supratau, kad šitą pavadinimą naudoji ne visai pagal jo paskirti. Tai tokiu atveju ir patartina vartoti kitokius apibrėžimus, o ne kaip koks amerikiečiu Redneck šaukti "it's terrorists and al-queda" , panašiai kaip pats vartoji homofobija, atrodo, kad visos Lietuvos problemos tavo nuomone susidaro tik dėl homofobijos Lygtais bijom gėjų ir dėl to Lietuvos ekonomika neauga ))
                        Tuo atveju kalbejau apie homofobija. Kalbu ir apie kitus dalykus. Si pavadinima vartoju pagal paskirti.

                        Comment


                          #72
                          Parašė Andrewass Rodyti pranešimą
                          Kadangi jau pradėjom diskusija apie "Lietuva homofobų kraštas", prašyčiau konkrečiais faktais ir argumentais paaiškinti kodėl taip manai ir pateikti tai įrodančius argumentus, galu gale kokia nors statistiką, nes rėkauti ir aiškinti galima ką tik nori, bet jei neturi kaip to įrodyti reiškias tai tik fantazijos ir pačio kažkokios tai problemos.
                          Kažkada buvo surengta apklausa, kurios rezultatai parodė, kad lietuviai mieliau gyventų šalia nusikaltėlių nei gėjų... Taip pat užtenka atsiversti respublikos puslapį internete. Vistik, kad Lietuva yra netolerantiška (taip pat ir gėjams) manau ir taip aišku. Tokie klausimai gali kilti tik šiais atvejais:
                          1. Pats negyveni Lietuvoje ir apskritai labai mažai apie ją žinai;
                          2. Tokia netolerancija tau yra priimtina ir todėl manai, kad tai normalu.

                          Iš kitos pusės man irgi jau nusibodo visur kišama homofobų, kitokių mažumų tema, o ir tų mažumų siekis gauti išskirtines teises, nei turi visi normalūs žmonės, atrodo kiek šlykštokai.

                          Comment


                            #73
                            Parašė Edd Rodyti pranešimą

                            Iš kitos pusės man irgi jau nusibodo visur kišama homofobų, kitokių mažumų tema, o ir tų mažumų siekis gauti išskirtines teises, nei turi visi normalūs žmonės, atrodo kiek šlykštokai.
                            Gal ta gaida ir baigsime šią homotemą, ką? Nes ne į temą jau 2 lapai prišnekėta beveik

                            Comment


                              #74
                              Oho...kokia ta Lietuva, užsieniečių akimis...Kiek daug šioje temoje užsieniečių nuomonių. Ir visi lietuviškai moka
                              Kopenhaga/Roskildė / Stokholmas I II III IV
                              Dordrechtas/Haarlemas
                              Nesebaras/Plovdivas
                              Kiolnas

                              Comment


                                #75
                                Keli net ir seimui gedos nepadarytu

                                Comment


                                  #76
                                  Gal šitas marazmatikas ir nenusipelnė tiek dėmesio, bet jo skiedalai jau peržengė sveiko proto ribas...
                                  Prašom negerbti - Konstantinos Alisandrakis



                                  Graikų komunistas: Lietuvos okupacijos nebuvo

                                  http://www.delfi.lt/news/daily/lithu...hp?id=22897964
                                  Paskutinis taisė oranger; 2009.07.01, 13:19.

                                  Comment


                                    #77
                                    Labai jau primena vieną veikėją



                                    Tikriausiai didelis jo gerbėjas.
                                    Aš tikrai myliu Lietuvą!

                                    Comment


                                      #78
                                      Parašė oranger Rodyti pranešimą
                                      Gal šitas marazmatikas ir nenusipelnė tiek dėmesio, bet jo skiedalai jau peržengė sveiko proto ribas...
                                      Prašom negerbti - Konstantinos Alisandrakis

                                      Atvaizdas


                                      Graikų komunistas: Lietuvos okupacijos nebuvo

                                      http://www.delfi.lt/news/daily/lithu...hp?id=22897964
                                      Šiaip jau reikėtų tokį tipą demonstratyviai nuvežti prie Lietuvos sienos ir palinkėti gero kelio, kartu primenant, kad jis pas mus persona non grata.

                                      Comment


                                        #79
                                        Pora estiškų pastebėjimų apie Lietuvą ir Kauną

                                        http://palun.blogspot.com/2009/06/kiri-kaunasest.html
                                        ir
                                        http://palun.blogspot.com/2009/06/leedus.html

                                        Comment


                                          #80
                                          Parašė le bronius Rodyti pranešimą
                                          Labai jau primena vieną veikėją
                                          O man labiau primena degradavusį Sokratą

                                          Comment

                                          Working...
                                          X