Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

[KAU] Vienybės aikštės rekonstrukcija

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Pildosi ką aš sakiau

    Comment


      http://kauno.diena.lt/naujienos/kaun...iesiems-805935
      Tikiuosi pastato architektūra bus pagal šias vizualizacijas.


      Comment


        "Aikštėje bus daug šviesių spalvų, daug baltos spalvos. Pastato fasadas išliks tokios pat architektūros, tik bus atnaujintas", – vardijo L.Šepetys.
        Vizualizacijose langai daug didesni, nei dabartiniai. Turbut nudazys baltai ir viskas.
        Studentas

        Comment


          Parašė sv-x-as Rodyti pranešimą
          Vizualizacijose langai daug didesni, nei dabartiniai. Turbut nudazys baltai ir viskas.
          nebūtinai, pastato konstrukcia leidžia nuimti visą seną fasadą.
          *censored*

          Comment


            Parašė PukiS Rodyti pranešimą
            nebūtinai, pastato konstrukcia leidžia nuimti visą seną fasadą.
            Ant tvoros dar kitokios vizualizacijos yra. Lyg kažkur rašė, kad tą Punvinskio gatvės pastatą griaus, bet neatsimenu kur tai rašyta. Žodžiu labai kol kas viskas neaišku.

            Comment


              Parašė Malach Rodyti pranešimą
              Lyg kažkur rašė, kad tą Punvinskio gatvės pastatą griaus, bet neatsimenu kur tai rašyta. Žodžiu labai kol kas viskas neaišku.
              Tikrai griaus.

              Comment


                Manau aikštę tvarkys kokiais 2018-2019m,tad galit nesidžiaugt,nes pirma turi parkinga įrengt.

                Comment


                  Vienybės aikštėj kol kas niekas nevyksta ( 2017.04.11)



                  Keliauju per Lietuvą

                  Comment


                    Missoni, ant tvoros nebuvo jokios informacijos apie projekta? Gal kokiu vizualizaciju ar kitko galejo ten buti?

                    O siaip aciu uz nuotraukas ir ideta darba, labai informatyvu ir idomu.
                    Paskutinis taisė subfor; 2017.04.11, 18:48.

                    Comment


                      Parašė subfor Rodyti pranešimą
                      Missoni, ant tvoros nebuvo jokios informacijos apie projekta? Gal kokiu vizualizaciju ar kitko galejo ten buti?

                      O siaip aciu uz nuotraukas ir ideta darba, labai informatyvu ir idomu.
                      Gal ir buvo, ėjau toliau. Kada prie progos paieškosiu, juolab, kad nelabai toli gyvenu
                      Keliauju per Lietuvą

                      Comment


                        Vizualizacijų lyg ir nėra, tik nurodomas puslapis blc2.lt

                        Comment


                          Šiaip vienam tvoros gale yra ir panašu, kad labai panaši į tą kuri egzistuoja blc2.lt

                          Comment


                            Renkasi rangovą... Greitai turėtų prasidėt veiksmas.

                            Comment


                              Parašė TheCoach Rodyti pranešimą
                              Šiaip vienam tvoros gale yra ir panašu, kad labai panaši į tą kuri egzistuoja blc2.lt
                              Tam gale į Donelaičio gatvę yra mažiausiai 3 vizualizacijos: 3D Lux (ar panašios) vizija (panaši ar ta pati kaip blc2.lt), A. Kančo 2 skirtingos vizijos.

                              Comment


                                Na, apėjau visą 360 laipsnių kampu. Viena boba aprėkė, kad fotografuoju jos nuosavybę, nes kiemuose radau tarpukario šedevriukų. Reikėjo aiškinti, kas aš ne vagis, o, kai pasakiau, kad nesu vagis, paaiškėjo, kad nuotraukas aš greičiausiai perduosiu vagims. Pasisiūliau nuotraukas ištrint. Tai antras kartas Kaune, kai tokie uolūs piliečiai saugo turtą. Kadaise su žmona ėjome į Aleksoto žydų kapines ( veikiančias iki šiol). Ten padariau keletą foto su carinių sandėlių vaizdais. Išlindo toks kažkokios UAB uolus tipelis, ir pareiškė, kad pajudinau nuosavybę. Apeliavo į viską, bet nugrybavo į lankas ir išsiskyrėm. Daugiau toj vietoj nebuvau, bijau patrioto...

                                Iš kitos pusės (ten, kur viskas uoliai saugoma)







                                Paradinėj pusėj daug informacijos. Tik ji skirta nežinantiems...







                                Paskutinis taisė Missoni; 2017.04.13, 14:35. Priežastis: klaida
                                Keliauju per Lietuvą

                                Comment


                                  Parašė Missoni Rodyti pranešimą
                                  Na, apėjau visą 360 laipsnių kampu. Viena boba aprėkė, kad fotografuoju jos nuosavybę, nes kiemuose radau tarpukario šedevriukų. Reikėjo aiškinti, kas aš ne vagis, o, kai pasakiau, kad nesu vagis, paaiškėjo, kad nuotraukas aš greičiausiai perduosiu vagims. Pasisiūliau nuotraukas ištrint. Tai antras kartas Kaune, kai tokie uolūs piliečiai saugo turtą.
                                  Ten ilgus metus VDU studentai šniūrais nuolat per tą vidinį kvartalo "kiemą" eidavo į Donelaičio 60 auditorijas. Spėju, kad nemaža dalimi būtent dėl to per tuos kelis metus atsiradusi santykinės ramybė taip griežtai ginama

                                  Comment


                                    Parašė Cezaris Rodyti pranešimą
                                    Ten ilgus metus VDU studentai šniūrais nuolat per tą vidinį kvartalo "kiemą" eidavo į Donelaičio 60 auditorijas. Spėju, kad nemaža dalimi būtent dėl to per tuos kelis metus atsiradusi santykinės ramybė taip griežtai ginama
                                    O tai dabar jie neina? Aš, kol praėjau tuos keliasdešimt metrų, prasilenkiau gal su kokiom 5 mašinom. Jei žmonių sumažėjo, tai nereiškia, kad eismas nevyksta
                                    Keliauju per Lietuvą

                                    Comment


                                      Parašė Missoni Rodyti pranešimą
                                      O tai dabar jie neina? Aš, kol praėjau tuos keliasdešimt metrų, prasilenkiau gal su kokiom 5 mašinom. Jei žmonių sumažėjo, tai nereiškia, kad eismas nevyksta
                                      Nebeina, gi Donelaičio 60 yra tame rekonstruojamame pastate, nebent pro ten eina į Putvinskio fakultetą, bet dažniau eina tais laiptais prie BLC.

                                      Comment


                                        Parašė Malach Rodyti pranešimą
                                        Nebeina, gi Donelaičio 60 yra tame rekonstruojamame pastate, nebent pro ten eina į Putvinskio fakultetą, bet dažniau eina tais laiptais prie BLC.
                                        Na, nežinau ar taip labai jau pažeidžiau kažkieno nuosavybę... Gyvenu pačiame centre, pro mano butą praeina šimtai, gal kažkas nufotkina mano būsto kampą...Ukmergėje turiu nuosavą namą, ten negyvenu, bet lankausi nuolat. Tai gal šiandien vagis ar jo draugas nufotkino tą mano namą, ką dabar daryti?
                                        Keliauju per Lietuvą

                                        Comment


                                          o tai ofisai iškraustyti ar ten buvo tik ūbig darbuotojai?

                                          Comment

                                          Working...
                                          X