Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Nelaimingi atsitikimai viešajame transporte

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Atlaisvino visą eismą Spaudos Rūmų sankryžoje. Pradeda važiuoti autobusai ir troleibusai nuo Spaudos Rūmų stotelės!
    My Flickr
    My Trainpix

    Comment


      Kai kurie troleibusai dqr stovi su nuleistais srovės ėmikliais.
      My Flickr
      My Trainpix

      Comment


        Parašė Peizazas
        Jau paleido eismą Laisvės pr. Link mados
        Tai trulikai dar stovi, matyt laidus atgal nesudėjo.

        Comment


          Troleibusai negali važiuoti, nes visoje sankryžoje išjungta įtampa. Ties avarijos vieta yra "nukirpti" troleibusų laidai.

          O važiuoti autobusams per estakadą, kol dar tai buvo leidžiama policijos, neleido autobusų parko dispečeriai, o ne SĮSP. Jie tikrai neužsiima viešojo transporto eismo valdymu.
          Viešojo transporto temų rodyklė >>

          Comment


            Troleibusai jau pradeda kelti "ūsus" ir rengiasi važiuoti.

            Troleibusai pradeda važiuoti.
            My Flickr
            My Trainpix

            Comment


              Parašė Arelis Rodyti pranešimą
              Todėl kad užkimštas eismas.
              Iš Zuoko Facebook:

              Jurgita Ju: o rytoj jau vaziuos 16 troleibusas?
              Meras Zuokas: Dėl troleibusų kol kas nieko negalime patikslinti iki galo, nes jų kontaktinį tinklą reikėjo išmontuoti.

              Comment


                Atkelti pranešimai iš Vilniaus VT ir Vilniaus VT stebėjimo temų. Bus patogiau viską aptarinėti vienoje vietoje
                Viešojo transporto temų rodyklė >>

                Comment


                  Parašė KitoksBrolis

                  Iš Zuoko Facebook:
                  Kodėl teko išmontuot? Juk avarija nebuvo su troleibusais susijusi.
                  My Flickr
                  My Trainpix

                  Comment


                    kas čia?
                    Mano nuotraukas naudoti be mano leidimo DRAUDŽIAMA!!!

                    Comment


                      Čia jau pradėjo važiuoti troleibusai. Dabar jau tokios spūsties nėra.
                      My Flickr
                      My Trainpix

                      Comment


                        Parašė Arelis Rodyti pranešimą
                        Kodėl teko išmontuot? Juk avarija nebuvo su troleibusais susijusi.
                        Nes kranui trugdė.

                        Comment


                          Viską pats mačiau savo akimis: 12:31 praleidau 54-ą, važiavusį iš Pilaitės (Įsruties st.) link Stoties. Ir nuo to laiko nebuvo jokio transporto iš Pilaitės link Žvėryno. Tai visą atkarpą teko kulniuoti pėsčiomis. Pakeliui eidamas sutikau 75-ą (273 Mercedesą), kuris buvo visiškai pilnas, paskui nukreiptas Viršuliškių skersgatviu link Justiniškių gatvės. Bandė per Pilaitės pr. avarijos vietą apvažiuoti du 2G maršruto autobusai (059 ir 875), tačiau jie ten stovėjo iki kol buvo paleistas eismas. Pačiam priekyje stovėjęs 881, kai paleistas eismas, buvo nukreiptas iki Pedagoginio žiedo ir grįžo atgal į Pilaitę. Apie 15 valandą jau buvo paleistas eismas link Viršuliškių/Žvėryno, po kelių minučių per viaduką paleido eismą (taip pat dalis autobusų važiavo viaduku).
                          Daugiau mano nuotraukų >>
                          Mano rajonas ir apylinkės >>

                          Comment


                            Parašė Arelis Rodyti pranešimą
                            Kodėl teko išmontuot? Juk avarija nebuvo su troleibusais susijusi.
                            Tikriausiai trukdė krano strėlei, kuris atkelinėjo cisterną.

                            Comment


                              Nieko ypatingo. Štai Klaipėdoje 3 dienoms visas miestas perskeltas pusiau. Ačiū Jūros šventei.

                              http://www.ve.lt/naujienos/juros-sve...inoti-1216977/
                              N N N

                              Comment


                                Parašė ssnaiperis Rodyti pranešimą
                                Viską pats mačiau savo akimis: 12:31 praleidau 54-ą, važiavusį iš Pilaitės (Įsruties st.) link Stoties. Ir nuo to laiko nebuvo jokio transporto iš Pilaitės link Žvėryno. Tai visą atkarpą teko kulniuoti pėsčiomis. Pakeliui eidamas sutikau 75-ą (273 Mercedesą), kuris buvo visiškai pilnas, paskui nukreiptas Viršuliškių skersgatviu link Justiniškių gatvės. Bandė per Pilaitės pr. avarijos vietą apvažiuoti du 2G maršruto autobusai (059 ir 875), tačiau jie ten stovėjo iki kol buvo paleistas eismas. Pačiam priekyje stovėjęs 881, kai paleistas eismas, buvo nukreiptas iki Pedagoginio žiedo ir grįžo atgal į Pilaitę. Apie 15 valandą jau buvo paleistas eismas link Viršuliškių/Žvėryno, po kelių minučių per viaduką paleido eismą (taip pat dalis autobusų važiavo viaduku).
                                Pačios avarijos metu buvau keliolikos metrų atstumu nuo tos cisternos. Man, kaip ir kitiems aplinkui buvusiems, pasisekė, kad cisterna nesprogo.

                                Comment


                                  Parašė Mettal Rodyti pranešimą
                                  O važiuoti autobusams per estakadą, kol dar tai buvo leidžiama policijos, neleido autobusų parko dispečeriai, o ne SĮSP. Jie tikrai neužsiima viešojo transporto eismo valdymu.
                                  Puikiai iliustruoja koks lankstus ir dinamiškas mūsų VT organizavimas. Ar autobusų parko dispečeriai turi kažkokią galimybę varijuoti maršrutų trasomis esant ypatingoms aplinkybėms? Nes dabar atrodo jog tiesiog einama lengviausiu keliu: kažkas nutiko - nieko nedarom ir laukiam.
                                  Pagal šiandienos situacija panašu, kad pvz. jeigu dėl kokių priežasčių staiga porai dienų uždarytų kokį tiltą ar viaduką (netikėtai ir neplanuotai), tai transportas tiesiog imtų ir nevažiuotų. O juk tokiai transporto rūšiai kaip autobusai nėra jokių problemų pakeisti trasą ir apvažiuoti kliūtį.

                                  Comment


                                    Parašė 0570043 Rodyti pranešimą
                                    Pačios avarijos metu buvau keliolikos metrų atstumu nuo tos cisternos. Man, kaip ir kitiems aplinkui buvusiems, pasisekė, kad cisterna nesprogo.
                                    Tai po kurio laiko irgi buvau kelioliką metrų nuo cisternos, nukreipė mane per kiemus iki Laisvės prospekto
                                    Daugiau mano nuotraukų >>
                                    Mano rajonas ir apylinkės >>

                                    Comment


                                      Parašė Mettal Rodyti pranešimą
                                      O važiuoti autobusams per estakadą, kol dar tai buvo leidžiama policijos, neleido autobusų parko dispečeriai, o ne SĮSP. Jie tikrai neužsiima viešojo transporto eismo valdymu.
                                      Koks tikslas neleisti? Juk geriau pravažiuotų praleisdami Sietyno stotelę, bet bent jau iš viso važiuotų.

                                      Beje, mano dukra maždaug 12:30 važiavo su 7 autobusu nuo Spaudos Rūmų iki Akropolio. Sakė tik jis atvažiavo, nei 2G, nei troleibusų nebuvo. Įdomu, ar jis pravažiavo estakada, ar važiuodamas iš Šiaurės miestelio apsisuko kur nors?

                                      Comment


                                        Galėjo apsisukti Spaudos Rūmų sankryžoje, nes mačiau du 7 maršruto autobusus kurie taip padarė.
                                        Paskutinis taisė Arelis; 2014.07.26, 09:27.
                                        My Flickr
                                        My Trainpix

                                        Comment


                                          Kodėl 2G, 7, 55 maršrutų autobusai nebuvo nukreipti Laisvės pr., Justiniškių g., Šešuolių g., aplinkkelis, L. Asanavičiutės g. (iki stotelės Karoliniškių poliklinika) ir toliau Laisvės prospektu?

                                          Comment

                                          Working...
                                          X