Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Kvartalo Gargžduose naujakuriai

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    #81
    Parašė Andre Rodyti pranešimą
    Čia tai dar geriau. Man tik reiks pas notarą perrašyti sutartį, nes iš banko imu visus 100%, o ten reikia turto vertinimo, kad būtų įvertinta 10% daugiau nei moku Gemesitai. Vienu žodžiu Gemesita yra truputi prigrybavusi, o notarė prisijungė... Nežinau kaip baigsis. Jei reiks vėl notarei mokėti, tai nesmagu...
    nu mes irgi imam 100% + apdailai,tai sake reiks,kad ivertintu daugiau,kad bankas galetu daugiau pervest,jei per pirma vertinima neduoda kiek nori,tai pasidarai apdailos kiek isgali,ir vel kvieti vertintoja,kad dar pervestu,nu cia man taip Tomas(buves VB Gargzdu skyriaus vadovas) sake,bet kaip cia bus neaisku,labai daug klaustuku,dar ir tas pats Tomas pabego is grgzd..

    Comment


      #82
      pagaliau raktus atidave,pradesim darbus..

      Comment


        #83
        As tai reikalausiu, kad gipso pertvaros būtų sutvitintos. Jos banguoja kaip reikalas. O suklijavus plyteles vonioje jos gali nukristi...
        Darbas žmogų daro garbingu,
        o tinginystė laimingu

        Comment


          #84
          reiks ir man paklibint,pasitikrint

          Comment


            #85
            Andre tu ten jau pakabinamas lubas dedi ?

            Comment


              #86
              Aš tai dar tinginiauju. Viską tempiu po truputį kaip skruzdelė....
              Darbas žmogų daro garbingu,
              o tinginystė laimingu

              Comment


                #87
                as tai laukiu siluma kol pajunks,zadejo ryt,dar reiks palaukt kol sienos pradzius,vienzo siemet jauciu taip nieko ir nepasidarysiu

                Comment


                  #88
                  Pradėjau darbus...
                  Darbas žmogų daro garbingu,
                  o tinginystė laimingu

                  Comment


                    #89
                    Sveiki, noriu paklausti, ar garažai bus su vartais ar tik stovėjimo vieta?

                    Comment


                      #90

                      Kur kaimynai dingę?
                      Paskutinis taisė jovita02; 2007.01.16, 15:17.

                      Comment


                        #91
                        Parašė jovita02 Rodyti pranešimą
                        Sveiki, noriu paklausti, ar garažai bus su vartais ar tik stovėjimo vieta?
                        rusy bus 8 stovejimo vietos,vartai vieni o kieme nzn kaip tilpsim kol nepadare kitu stovejimo aiksteliu,dabar jau sudetinga rast vieta..

                        Comment


                          #92
                          Parašė jovita02 Rodyti pranešimą

                          Kur kaimynai dingę?
                          darbuojames seip gausiau kaimynu susirinke kitame forume

                          Comment


                            #93
                            Parašė ERROR Rodyti pranešimą
                            seip gausiau kaimynu susirinke kitame forume
                            Tai kviesk tas super-mamas čia, į super-berniukų miestų ir architektūros forumą
                            Įžvalgos.lt - FB - G+

                            Comment


                              #94
                              Parašė Ash Rodyti pranešimą
                              Tai kviesk tas super-mamas čia, į super-berniukų miestų ir architektūros forumą
                              ai zmona ten subure jas

                              Comment


                                #95

                                Na ten jos prikalbėjo... Aš nufotkinau didžiausius brokus, parašiau prašymą juos ištaisyti, bo kitaip negaliu pradėt daryt apdailos. Tai pasirašė, kad turėsiu padaryti apdailą per 3 mėnesius nuo brokų priežasčių išsiaiškinimo ir ištaisymo...
                                Viskas dabar.... Be manęs niekur su statybų pridavimu...
                                Darbas žmogų daro garbingu,
                                o tinginystė laimingu

                                Comment


                                  #96
                                  Parašė Andre Rodyti pranešimą

                                  Na ten jos prikalbėjo... Aš nufotkinau didžiausius brokus, parašiau prašymą juos ištaisyti, bo kitaip negaliu pradėt daryt apdailos. Tai pasirašė, kad turėsiu padaryti apdailą per 3 mėnesius nuo brokų priežasčių išsiaiškinimo ir ištaisymo...
                                  Viskas dabar.... Be manęs niekur su statybų pridavimu...
                                  tai baisiai pridare kazko ?
                                  kur trifazis atvestas,sake dezutes kitam name sudetos,reiks ir man prasyt,kad idetu,bo islindes laidas dabar styro is sienos

                                  Comment


                                    #97
                                    Balko nuolydis padarytas į vidų, miegamo sienos kampas drėgnas, prie balkono durų gipsas perdrėkęs, kad net supuvęs, vienoje vietoje drėksta lubos ir aišku išsipūtusios palangės...
                                    Darbas žmogų daro garbingu,
                                    o tinginystė laimingu

                                    Comment


                                      #98
                                      Parašė Andre Rodyti pranešimą
                                      Balko nuolydis padarytas į vidų, miegamo sienos kampas drėgnas, prie balkono durų gipsas perdrėkęs, kad net supuvęs, vienoje vietoje drėksta lubos ir aišku išsipūtusios palangės...
                                      nu neblogai pas mane ir dregnas kampas buvo,nes uz sienos balkonas neiskardintas dar buvo,kaip tos palanges ten issiputusios? pas mane tik pucia per kampus,ramunui rodziau,sake darys kazka,bet as jau 1 kambari beveik baiges,kita ipusejes,tikiuos nieko nesugadins..

                                      Comment


                                        #99
                                        Tau lengva jį į pirmą aukštą užsitempt, o man reikia už ausų i 8...
                                        Pažiūrėk palangių sujungimą prie balkono durų. Prie metalinio palangių sujungimo nuo drėgmės išsipūtusios palangės gali būti. O man prapučiamus kampus irgi reiks dar parodyt...
                                        Darbas žmogų daro garbingu,
                                        o tinginystė laimingu

                                        Comment


                                          Parašė Andre Rodyti pranešimą
                                          Tau lengva jį į pirmą aukštą užsitempt, o man reikia už ausų i 8...
                                          Pažiūrėk palangių sujungimą prie balkono durų. Prie metalinio palangių sujungimo nuo drėgmės išsipūtusios palangės gali būti. O man prapučiamus kampus irgi reiks dar parodyt...
                                          nu reiks paziuret,nelabai as ten galiu suprast,sian uzmeciau aki,nieko itartino nepamaciau,man tik pucia toj vietoj po palange,kvieciau kelis syk,tai sian is balkono uzpute,bet vistiek pucia,ir per langu kampus toliau siauteja vejai,dar skyle radau vienam kambary kur radiatoriaus tie vamzdziukai islenda yra,tai kelis pirstus ikist gali ir pucia neblogai,ramunui sakiau,sako cia nieko padaryt negalimtai nusispjoviau ir pats uztaisysiu
                                          Paskutinis taisė ERROR; 2007.01.18, 23:15.

                                          Comment

                                          Working...
                                          X