Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Trinapolio 9 (Žvalgų g.) naujakuriai

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Trinapolio 9 (Žvalgų g.) naujakuriai

    Kvieciu smulkiau aptarti sita kompleksa:


    Egzistuoja sio komplekso gyventoju forumas: http://www.trinapolio9.info/
    bet paskutiniu metu kazko uzlinkes
    Paskutinis taisė x|RAY; 2006.04.12, 18:57.
    Simas

    #2
    Sveikas atvykęs
    Šis kompleksas aptarinėjamas Čia

    Comment


      #3
      pats esu isigijes ten buta, tai kartais norisi padiskutuot butent sio komplekso klausimais...

      p.s. anksciau kai ieskojau pirkti buta, perziurejau kone visa sita foruma ir atvirai pasakius apart keleto foto nuo kelio apie sita kompleksa jokios info nera...tai jei kam idomu bandau uzpildyt sita spraga...
      Paskutinis taisė x|RAY; 2006.04.12, 20:02.
      Simas

      Comment


        #4
        Parašė x|RAY
        pats esu isigijes ten buta, tai kartais reikia aptarti butens sio komplekso klausimus...
        Forumo dalyviai nemano, kad šis projektas nusipelno atskiros temos. Gali pareikšti savo nuomone mano nurodytoje temoje. Vargu ar rasi čia dar įsigijusių butą ten. Aš galiu pasakyti tik tiek, kad iš išorės man tie daugiabučiai atrodo klaikiai.

        Comment


          #5
          Na tegul una ta atskira tema .

          O jeigu tai tai keleta nuotrauku perkelsiu:

          Darytos Bizkit-D:




          Comment


            #6
            Baisiausias pastatas is naujai statomu, kas kuris is forumieciu pasake, tai man tenka tik pritarti jam
            "Never argue with an idiots. They will bring you down to their level and beat you with experience"

            Comment


              #7
              Mano nuomone tokia kaip ir daugelio kitu cia, kad kompleksas baisiai atrodo zodziu griozdas, taciau ta nuomone, benjau mano, gali greitai pasikeist.

              Simai gal gali ideti is arciau o svarbiausia is vidaus foto is sio namo, ar bent pasakyk mums kaip ten viskas .

              Comment


                #8
                Šio komplekso konkursinis projektas atrodė geriau.Dabar fasadai labai supaprastėjo.Pačios idėjos trūkumas-butų langai žiūri į netoliese esančius kito korpuso butų langus.Aukštuminėse korpusų dalyse to išvengta,todėl manau,kad butus pirkti jose yra geriau.

                Comment


                  #9
                  nuotrauku yra gal simtas, pradedant stogu, baigiant pozemine dalim...
                  pvz:

                  Monolitinis jacuzzi



                  redaguoju: tarp tu dveju daugiabuciu per viduri statomas komercinis sporto kompleksas 4 aukstu, su dviem baseinais, cia matomu "jacuzzi".
                  Paskutinis taisė x|RAY; 2006.04.12, 19:15.
                  Simas

                  Comment


                    #10
                    Idek jei gali pora dar, o cia jacuzzi bendras?

                    Comment


                      #11
                      girdejau gandus kad bus griaunama degaline, ir bus statomi dar 4 sesiolikos aukstu daugiabuciai (o gal vienas su 4 laiptinem), ir beje ten toliau matosi valoma aikstele gal kas zinot kaip tem ir ka ruosiamasi statyt, gal kas planeli i emaila man mesteltu arba viesai parodytumet...beje ten kazkur eina pagrindine duju trasa, idomu butu suzinot kurioje vietoje, jauciu kazkur palei kelia...

                      Simas

                      Comment


                        #12
                        O kaip reikalai su parkavimu ten pas jumi?
                        Kaip po dykumą blaškiausi

                        Comment


                          #13
                          sporto klubas, sako bus kartu ir vaiku darzelis

                          Simas

                          Comment


                            #14
                            pasto dezutes idomiai padarytos, imesti is lauko - paimti is vidaus

                            Simas

                            Comment


                              #15
                              Parašė vytauc
                              O kaip reikalai su parkavimu ten pas jumi?
                              4 variantai:
                              1. numeti auto kur papuola salia namo
                              2. perki parkinga 19000 lt +( 10lt i menesi uz valyma ir xxlt uz apsauga)
                              3. perki garaza (~3.45x~5.70)po namu apie 30000lt (bet ju jau nera) arba parduoti arba rezervuoti...
                              4. salia namo uz kokiu 150m yra senesnes statybos pozeminiai garazai
                              standartiniai 17m2 (2.75x6), kaina jei is pirmu ranku 9...15 tukst.lt ir jau isisuko keli perekupai praso 22...25 klt. veliau i metus 120lt (elektra ir t.p.)

                              as pasirinkau 4 varianta
                              Paskutinis taisė x|RAY; 2006.06.10, 22:26.
                              Simas

                              Comment


                                #16
                                Beje problemu ten uztenka:
                                - idiotiska pirkimo sutartis - begale visokiu pirkejo ipareigojimu, naudotis
                                administratoriaus pasiulyto vieno tiekejo paslaugomis: apsauga (40Lt), priesgaistrine, telekomunikacijos, sildymas, elektra ir administravimo mokesciai, valymas, siuksliu isvezimas, domofono mokestis (10lt), laiptines apsvietimo mokestis (apie 25lt) ir t.p. kvepia monopoliu.

                                - daug kas skundziasi nekokybiska daline apdaila - trukineja sienu apdaila, plysiai po langu apacia ir siaip Hrono langais yra nepatenkintu, blogai darinejasi, nesandariai uzsidaro...

                                - labai bloga !!! garso izoliacija tarp butu, ipac lubos/grindys - visgi monolitas

                                - manau bus problema su parkavimu, ir triuksmas nuo kaukianciu signalizaciju

                                - po namu vos keli rusiai, o ir tie uz kosmine kaina...

                                jei trumpai trukumai keliais zodziais: monolitas su monopolisku administravimu...su visais didelio daugiabucio trukumais...

                                privalumai: arciau centro, netoli verkiu parkas, upe, Siemens arena su visais tais vandens pribambasais, gal ateityje bus geresnis susisiekimas su miestu
                                a la tramvajus

                                as mokejau pries pora menesiu 3800 uz metra, dabar praso 4800 ar net 5000...
                                Paskutinis taisė x|RAY; 2006.06.04, 21:11.
                                Simas

                                Comment


                                  #17
                                  Pjuvis

                                  Simas

                                  Comment


                                    #18
                                    Parašė taimis
                                    Mano nuomone tokia kaip ir daugelio kitu cia, kad kompleksas baisiai atrodo zodziu griozdas, taciau ta nuomone, benjau mano, gali greitai pasikeist.

                                    Simai gal gali ideti is arciau o svarbiausia is vidaus foto is sio namo, ar bent pasakyk mums kaip ten viskas .

                                    o tave domina kur su apdaila ar kur statybos?
                                    Simas

                                    Comment


                                      #19
                                      Is skirtingu pusiu pastatas atrodo skirtingai: isorine pastato puse pilkai dazyta skarda, o vidine ta kur ziuri i kiema: labiau medzio imitacija ir stiklas...girdejau pletkus, kad kai fasade daug stiklo tai saule geriau atsispindi i zemutinius priesais stovincio pastato aukstus...

                                      Paskutinis taisė x|RAY; 2006.04.12, 22:16.
                                      Simas

                                      Comment


                                        #20
                                        Parašė x|RAY
                                        o tave domina kur su apdaila ar kur statybos?

                                        Man kur daugiau pabaigta, o dar dabar idomiau tie keturi ar tas vienas sesiolikaaukstis salia esenciam sklype.

                                        Beje aciu uz foto ir info.

                                        Comment

                                        Working...
                                        X