Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Kovas. Kaziuko mugė

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Kovas. Kaziuko mugė

    I Dalis: Kaziuko Mugė


    Šiandien teko važiuot į centrą, ir prisiminiau, kad šį savaitgalį Kaziuko mugė, tad ta proga pasiėmiau ir fotiką
    Tiesa, galvojau, kad dar tik vyksta pasiruošimas mugei, bet, pasirodo, ji jau šurmuliuoja visu smagumu
    Buvo gal kiek per tamsu, tad kai kurios nuotraukos "išplaukę", bet ką padarysi

    Kaip visada, savo foto kelionę pradedu nuo Gedimino prospekto







    "Kolega" su kiek rimtesne aparatūra





    Štai ir šurmulio priežastis:





    Nusprendžiau pasukt link mažiau fotografuojamų gatvelių









    Vokiečių g. žmonių pakankamai nedaug:





    Vaizdas į kitą pusę:





    Šiaip vaizdelis:





    Šv. Kazimiero bažnyčia ir "Helios" klubas:




    Didžioji minia - Rotušės aikštėje:









    Būtų buvę daug įspūdingų vaizdų iš Pilies gatvės, bet buvo jau per tamsu

    Katedros aikštėje:







    Ir pabaigai - ilgoji lietuviška girlianda



    Jei tema pasieks antrą puslapį, įdėsiu keletą šiandien darytų zoom-zoom nuotraukų

    #2
    Labai dėkui, aš ir pats kažkaip "praleidau", kad šį savaitgalį jau kaziukas. Ryt gal reiks nulėkt. Gražios nuotraukos, ypač ši :

    Mano galerija Flickr'yje

    Comment


      #3
      Ačiū Vaidai už foto Aš ir pats norėčiau nulėkt, turbūt teks taip ir padaryt

      Comment


        #4
        Grazios nuotraukos, ypatingai idomios su zmonemis, kai jie nepozuoja, nes nezino kad yra fotografuojami. Apie kaziuko muge butu galima ir ssc tema sukurti tuo labiau, kad dar kiti planuoja fotografuoti.

        Comment


          #5
          Puikios foto, kaip visada
          Prizoomintos nuotraukos su zmonemis tikrai yra jega, laukiu nesulaukiu, kol isigysiu kazka, kas suteiktu galimybe daryti panasias foro

          Comment


            #6
            Aciu uz puikias nuotraukas. Kaip noreciau dabar but Vilniuj

            Comment


              #7


              @chukchi
              kas tave ten laiko, grisk


              Prie ruso man buvo geriau

              Comment


                #8
                Kaziuko mugė

                Aš nesuprantu vieno dalyko - Kaziuko mugė visais laikais buvo Vilniaus ir Vilniaus krašto (ypač lenkų) šventė. Nesuprantu, kodėl ji dabar „eksportuojama“ į kitas Lietuvos vietoves Sakyčiau tai regiono pažiba, kam parodijuoti ją kitose vietovėse ?
                It's just a circle of people talking to themselves who have no f—ing idea what's going on

                Comment


                  #9
                  Parašė alonso


                  @chukchi
                  kas tave ten laiko, grisk
                  Taigi tuoj grisiu, kovo 16 ir busiu 5 menesius iki pat rugpjucio

                  Comment


                    #10
                    Bus proga dar vieną susitikimą surengt

                    Tomas> O kaip vadinosi lenkiškoji mugė? Matyt jei geras dalykas, tai ir platinamas po truputį
                    Mano galerija Flickr'yje

                    Comment


                      #11
                      Bus proga dar vieną susitikimą surengt
                      Butinai

                      Comment


                        #12
                        Kaziuko muges ideja man patinka, tik jos laikas labai netinkamas. Isivaizduokit, kad butu ji rengiama tarkim Liepos vidury, kaip linksma butu . O dabar salta, slapia ir purvina, kazkaip gadina visa vaizda

                        Comment


                          #13
                          Parašė John
                          Kaziuko muges ideja man patinka, tik jos laikas labai netinkamas. Isivaizduokit, kad butu ji rengiama tarkim Liepos vidury, kaip linksma butu . O dabar salta, slapia ir purvina, kazkaip gadina visa vaizda
                          Manau kad kiekvienu metu laiku yra gerai sventes tokio tipo. Na sutinku kad dabar nera labai malonu gerti alu ir t.t. Bet sumoje smagu.
                          Ir nemanau kad reiketu butent nukelti Kaziuko muge i vasara, nes vasara mes turime kitas sventes, tokias kaip Jonines, Juros sventes, tiesa pamirsau pavasari Kaune Kauno dienas ir t.t.

                          Comment


                            #14
                            / pataisykit, jei klystu, bet ar Kaziuko mugės proga nėra būtent pavasario pradžia? Nors, kita vertus, tada ją geriau būtų rengt pirmą balandžio savaitgalį

                            Beje, visiems ačiū už komentarus, o auskariukui ačiū dar ir už nuotraukas

                            o šiaip sutinku su Tomu, Kaziuko mugė nuo seno rengiama Vilniuje, tad galėtų ji ir likti vilnietiška tradicija. Kiti miestai galėtų turėti panašias šventes, tik skirtingu laiku ir pavadinimu - kaip tik būtų proga juos aplankyt

                            Comment


                              #15
                              Jei neklystu tai čia Šv. Kazimiero proga O dėl kito laiko kituose miestuose tai sutinku, nes vienu metu visi lėktų, tarkim, į Vilnių, kitu - į Kauną, o dabar visi išsibarstę, mažesnė konkurencija ir kainos aukštos

                              Buvau ir aš trumpam nulėkęs. Štai keletas kadrų

                              Trakų gatvėje


                              Įeinant į Rotušės aikštę












                              Pilies gatvė bene užimčiausia




                              Mano galerija Flickr'yje

                              Comment


                                #16
                                Mano Kaziuko foto
                                (4 žinutė)

                                http://www.skyscrapercity.com/showthread.php?t=187198

                                Comment


                                  #17
                                  / S&B forumas pastaruoju metu išvis kažkoks numiręs... Įtariu, reikia dėkot "geriesiems" SSC moderatoriams (žinoma, ne apie Mantą kalbu )

                                  Beje, Mantai ir Geex, ačiū už tikrai gražias nuotraukas.

                                  Comment


                                    #18
                                    Greičiau Euroscrapers miršta dėl moderavimo, o S&B ir be to yra beveik numiręs.. Šiaip tai forumiečių ten nėra mažai, tačiau aktyvumas gana menkas..

                                    Jeigu ne lietuviai tai apskritai mažai temų sulauktų atsakymų

                                    Comment


                                      #19
                                      Aciu uz grazias nuotraukas. Uztat oras tai baisokas . O as dar skundziuosi Cikagos orais.

                                      Comment


                                        #20
                                        Jei kam įdomu, keletas prizoomintų vaizdelių:

                                        Prezidentūros herbas ir Lietuvos vėliavos (kai ėjau pro prezidentūrą, į Kaziuko mugę kaip tik važiavo Prezidento kortežas )





                                        Šv. Jonų Bažnyčios varpinė kyšo virš pastatų:





                                        Tas pats bokštas bei VU observatorijos bokštas:





                                        Išpuoštos sienos fragmentas:





                                        Šv. Kazimiero bažnyčios viršus virš Didžiosios gatvės pastatų:





                                        Vaizdeliai Rotušės aikštėje:







                                        NMC žiūrint iš Katedros aikštės:





                                        Varpinės laikrodis:





                                        Šv. Elena (jei neklystu ) laiko šviečiantį kryžių

                                        Comment

                                        Working...
                                        X