Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

[KAU] Daugiabučių namų renovacija

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    [KAU] Daugiabučių namų renovacija

    Komentuokit, įkelkit nuotraukas iš šiuo metu Kaune renovuojamų daugiabučių.

    #2
    lemta žūti šiai temai, nes yra kita tema

    Comment


      #3
      Parašė daktaras Rodyti pranešimą
      lemta žūti šiai temai, nes yra kita tema
      Na dar ir dėl to kad Kaune labai mažai renovuojamų daugiabučių..

      Comment


        #4
        Mano tikslas yra parodyti gyventojams, kaip atrodo tie namai. Galbūt jie paims pavyzdį.
        Būčiau labai dėkingas dėl nuotraukų

        Comment


          #5
          Parašė karolis371 Rodyti pranešimą
          Mano tikslas yra parodyti gyventojams, kaip atrodo tie namai. Galbūt jie paims pavyzdį.
          Būčiau labai dėkingas dėl nuotraukų
          Keistai čia... atžygiuoji ir sakai "dėkit foto, komentuokit..." "mano tikslas parodyt gyventojams..." tai bent jau ką nors pradžiai ir pats mestelėk, pakomentuok, sudomink žmones...

          Comment


            #6
            Parašė karolis371 Rodyti pranešimą
            Mano tikslas yra parodyti gyventojams, kaip atrodo tie namai. Galbūt jie paims pavyzdį.
            Būčiau labai dėkingas dėl nuotraukų
            Fotoaparatą į rankas ir marš fotografuot!

            Comment


              #7
              Sveiki. Gal kas gyvena prie Žukausko g. kur renovuojamas daugiabutis žalia spalva ir turit nuotraukų?

              Comment


                #8
                Topoliu g. 2 namo renovacijos pradzia, pirmu pastoliu pastatymas

                Paskutinis taisė antitotalitarizmus; 2010.10.07, 20:09.

                Comment


                  #9
                  aciu uz nuotraukas

                  Comment


                    #10
                    Sveiki, taigi po žiemos šiek tiek pasikeitė šis namas, tai truputį pafotkinau.






                    Renovacija bus baigta maždaug liepos viduryje. Gal tada pridėsiu dar kelias nuotraukas...

                    Kainos čia:

                    Comment


                      #11
                      Ten toj vienoj foto cia tik man atrodo ar istikro tie balkonai kreivi?

                      Comment


                        #12
                        Parašė Krokas Rodyti pranešimą
                        Ten toj vienoj foto cia tik man atrodo ar istikro tie balkonai kreivi?
                        Pagal mano akis, tai kreivi 2 ir 3 nuotraukuose. Gal pakabino tiek akmens vatos, kad konstrukcijos jau nebelaiko?

                        Comment


                          #13
                          Parašė Krokas Rodyti pranešimą
                          Ten toj vienoj foto cia tik man atrodo ar istikro tie balkonai kreivi?
                          Čia dėl pačios nuotraukos, nes visose matomas kažkoks vaizdo iškreivinimas ties viduriu.

                          Comment


                            #14
                            nesijaudinkit sienos tiesios.

                            Comment


                              #15
                              Nepasakyčiau, kad atnaujinimai į gražiąją pusę. Tas raudonų/baltų plytų derinys dar visai neblogai žiūrėjos, o skarda(kaip ant prekybos centrų) ir ryškios spalvos man kažkaip nepalieka didelio įspūdžio.

                              Comment


                                #16
                                Įdomu sąmatą buvo pamatyti. Gal jau žinot kiek maždaug sumažėjo šildymo sąskaitos? Per kiek metų turėtų atsipirkti?

                                Comment


                                  #17
                                  Man taip pat nera nieko baisiau nei fasadai apkalti skarda, grozio paciam pastatui renovacija irgi nesuteike, bet bent gyventojam geriau bus gyvent

                                  Comment


                                    #18
                                    buvau agitaciniame pristatyme, kurį surengė kauno savivaldybė. šiuo metu kaune planuojama renovuoti ne atskirus namus, o kvartaliukus.
                                    tokį kvartaliuką sudaro ~ 10 namų pakabintų ant vieno šilumos tiekimo vamzdžio.
                                    1.visi kvartalo namai turi sudaryti bendrijas (savivaldybė finansuoja dokumentų parengimą)
                                    2.pirmiausia apšiltinami namai
                                    3.pagal pagerėjusias šilumos sunaudojimo sąlygas paskaičiuojamas ir keičiamas vamzdynas ir įvadai (šiluma, vandentiekis, dujotiekis)
                                    4.sutvarkoma kvartalo infrastruktūra (automobilių stovėjimo aikštelės, žaidimų aikštelės, želdiniai)
                                    mano galva planas geras ir turėtų veikti, bet tam reikia:
                                    atimti šildymo lengvatas iš pensininkų ir padidinti tikslinę valstybės dotaciją
                                    pirtis tautybės neturi (lietuviui geriausia garinė pirtis!)

                                    Comment


                                      #19
                                      labai noretusi, jog pradetu nuo muravos kampo, sveciam pageretu miesto vaizdas bent

                                      Comment


                                        #20
                                        Įliesiu dozę skepticizm: šitas kvartalų renovacijos projektas Kaune pradėtas prieš metrus, pernai balandžio 20 dieną. Ir kol kas nė vienas kvartalas nepareiškė noro renovuotis...

                                        Ko gero be šito

                                        Parašė nepolitikas Rodyti pranešimą
                                        mano galva planas geras ir turėtų veikti, bet tam reikia:
                                        atimti šildymo lengvatas iš pensininkų ir padidinti tikslinę valstybės dotaciją
                                        nieko nebus.

                                        P.S. Kažkaip prisiminiau š.m. metų sausį per vieną lietuvišką TV kanalą matytą pensininkę iš Kauno : "Kur ta mūsų valdžia žiūri, ką tas Kubilius sau galvoja ... Tokios kainos už šildymą... Tegul atpigina, mes juk negalim išsimokėti, šildymas bent dvigubai pigesnis turėtų būti. Jei valdžia neatpigins šildymo, tai reikės iš viso nemokėti " ...

                                        Comment

                                        Working...
                                        X