Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Neregėta Lietuva

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    #41
    Parašė gytis Rodyti pranešimą
    Tą knyga man kažkokia labai komercinė atrodo
    Ką tame blogo įžvelgi?
    Aš esu lietuvis. Tai yra mano garbė. / A.J. 1919

    Comment


      #42
      Labai norėjau šios knygos- ir turiu. Tik kad ji dar Lietuvoje. Už keleto dienų jau turėsiu ją Vienoje.

      Manau šaunu tokią knygą turėti, svečiams parodyti, pareklamuoti Lietuvą.

      Comment


        #43
        Parašė vizas Rodyti pranešimą
        Ką tame blogo įžvelgi?
        Blogai tas, kad net ir nebūdamas labai geras fotografas, bet turėdamas pakankamai pinigų ir remėjų jis padaro tą knygą kurią "kiekvienas lietuvis turi turėti namuose". Visam šitam projekte svarbu buvo ne fotografas, o pinigai. Ne taip padarytu fotoalbumu turėtumėm didžiuotis

        Comment


          #44
          Sklando gandai, kad originalios nuotraukos "nutekėjo" į internetą.. galit bandyt ieškot.

          Šaltinis: http://www.blogas.lt/kidea/352263/

          Comment


            #45
            taigi linkomanijoj metosi visos foto, kas norit siuskites, bet tureti knyga ir ja vartyti yra visiskai ne tas pats, kas ekrane ziureti foto, o ir be jokiu komentaru. Be to, tai yra elemntarus autoriniu teisiu pazeidimas.

            Comment


              #46
              Parašė gytis Rodyti pranešimą
              Blogai tas, kad net ir nebūdamas labai geras fotografas, bet turėdamas pakankamai pinigų ir remėjų jis padaro tą knygą kurią "kiekvienas lietuvis turi turėti namuose". Visam šitam projekte svarbu buvo ne fotografas, o pinigai. Ne taip padarytu fotoalbumu turėtumėm didžiuotis
              Kai padarysi "Dar labiau neregėtą Lietuvą", pirksime ir tavo albumą.

              Comment


                #47
                Parašė gytis Rodyti pranešimą
                Blogai tas, kad net ir nebūdamas labai geras fotografas, bet turėdamas pakankamai pinigų ir remėjų jis padaro tą knygą kurią "kiekvienas lietuvis turi turėti namuose". Visam šitam projekte svarbu buvo ne fotografas, o pinigai. Ne taip padarytu fotoalbumu turėtumėm didžiuotis
                Čia pagal ką sprendi? Kad per gerą techniką turi?
                Aš esu lietuvis. Tai yra mano garbė. / A.J. 1919

                Comment


                  #48
                  Pataisykit, jei klystu, bet už šitą albumą galima nuvažiuot ~500 km

                  Comment


                    #49
                    Parašė rat Rodyti pranešimą
                    Pataisykit, jei klystu, bet už šitą albumą galima nuvažiuot ~500 km
                    Už kai kuriuos paveikslus ir į kosmosą galima nuskristi.

                    Comment


                      #50
                      Parašė rat Rodyti pranešimą
                      Pataisykit, jei klystu, bet už šitą albumą galima nuvažiuot ~500 km
                      Perki knygą - globalinį atšilimą stabdai!

                      P.S. Tarkim, kad knyga pagaminta iš kokių antrinių žaliavų
                      Aš esu lietuvis. Tai yra mano garbė. / A.J. 1919

                      Comment


                        #51
                        kalbejau su pilotu, kuris veziojo ta fotografa... sake net nepadovanojo savo knygos/albumo uz sudetinga darba... vien del to nepirksiu jos...

                        Comment


                          #52
                          Parašė x21 Rodyti pranešimą
                          kalbejau su pilotu, kuris veziojo ta fotografa... sake net nepadovanojo savo knygos/albumo uz sudetinga darba... vien del to nepirksiu jos...
                          Nesąmoninga priežastis.

                          Comment


                            #53
                            /\ nesamoningas ivertinimas mano priezasties. Daug nuotrauku kokybes priklause butent nuo sraigtasparnio pilotavimo... pilotas idejo i ta projekta nemazai prakaito... o negavo galutinio produkto...

                            Comment


                              #54
                              Cia esme paprastam zmoniskume. Jei jau zmogus turi toki finansavima, viena kita savo albuma galetu ir palikti zmonem prisidejusiem prie jo pasirodymo.

                              Comment


                                #55
                                Pilotas, ir ten ne vienas pilotas buvo, gavo užmokestį už savo darbą. Kodėl knygos nedavė, kokios priežastys mes nežinom tai ir spręst negalim.

                                Comment


                                  #56
                                  Parašė taimis Rodyti pranešimą
                                  Pilotas, ir ten ne vienas pilotas buvo, gavo užmokestį už savo darbą...
                                  Nea... uz ta darba niekas nieko negavo... oro paiegu pilotai gauna pinigus ne uz atliktus darbus, o pagal kitus kriterijus. Oro paiegu pilotai tarnauja, o ne dirba. O tas fotografas, kad sutaupyti bapkes nepasamde komercinio orlaivio su igula, o susitare su oro paiegoms.
                                  Pilotas galejo nesistengti visiskai, mazesnis atlyginimas pas ji uz tai nebutu...

                                  Comment


                                    #57
                                    /\ Koks skirtumas. Albumas nuo to prastesnis nepasidaro... Čia nuo fotografo priklauso kam albumus duoti, pilotų irgi nemažai, ne tik sraigtasparniais skraidė. Nors kai atlyginamos pastangos - visada malonu. Mano pažįstamas tai tris tomus gavo apie Lietuvos piliakalnius, nors iš oro nuotraukų daugumos ten nesudarė

                                    Jei į temą, tai įspūdingai atrodo, tikrai norėčiau įsigyti
                                    *******
                                    Miestai.net Fb

                                    Comment


                                      #58
                                      Turiu visas ir dar daugiau negu albume nuotraukų Pritariu, fotografas ne pats geriausias ir skyrė tam per mažai laiko, reiktų bent keletos metų padaryti tikrai vertas albumo nuotraukas. Na taip, šis žanras lengvas, nes tokios nuotraukos retos ir nunuvalkiotos, tad labai nesunku surasti naujų kampų, o ir šiaip iš kur "bešausi" ten įspūdingas kadras

                                      Comment


                                        #59
                                        Aš tai girdėjau atsiliepimų apie Mariaus Jovaišos darbo stilių. Kaip žinia, jis yra vienos rimtesnių kūrybinių reklamos agentūrų "Euro RSCG MIA" vadovas, tai gali sau leist elgtis maždaug taip - atneša krūvą savo darytų nuotraukų, numeta savo dizaineriams (o ten tikrai nedirba blogi dizaineriai) ir pareiškia - padarykit ką nors, kad gerai atrodytų Tai vat jum ir prašom.

                                        Bet kokiu atveju, tai nesumenkina vaizdų ir albumo kokybės. Tikrai puikus darbas.

                                        Comment


                                          #60
                                          Parašė Valiukas Rodyti pranešimą
                                          Aš tai girdėjau atsiliepimų apie Mariaus Jovaišos darbo stilių. Kaip žinia, jis yra vienos rimtesnių kūrybinių reklamos agentūrų "Euro RSCG MIA" vadovas, tai gali sau leist elgtis maždaug taip - atneša krūvą savo darytų nuotraukų, numeta savo dizaineriams (o ten tikrai nedirba blogi dizaineriai) ir pareiškia - padarykit ką nors, kad gerai atrodytų Tai vat jum ir prašom.

                                          Bet kokiu atveju, tai nesumenkina vaizdų ir albumo kokybės. Tikrai puikus darbas.
                                          Kas kuo moka, tas tuo ir fotografuoja Šiuo atveju pinigais

                                          Comment

                                          Working...
                                          X