Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Neregėta Lietuva

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    #21
    Parašė HAMMER Rodyti pranešimą
    Čia iš to žalio ežero???
    Taip. kas ten buvęs, tai sakė iš ežero neįmanoma išlipti, labai slidu, reikia vos ne ant pilvo iššliaužti .
    gera gyventi gerai

    Comment


      #22
      Parašė Kema Rodyti pranešimą
      Taip. kas ten buvęs, tai sakė iš ežero neįmanoma išlipti, labai slidu, reikia vos ne ant pilvo iššliaužti .
      Kiek įdomu dar panašių vietų Lietuvoje užsislėpusių Bet įdomu, kad abiem atvejais tokiu mažu atstumu 2 ežerai visiškai skirtingais dugnais
      Mano nuotraukos @Fotki.com

      Auto Show Millennium 2007
      Retromobile 2007
      "Kova 1". Driftingo čempionatas
      "Foje" Gali Skambėti Kitaip
      Vilniaus žavesys kauniečio akimis: 1 dalis | 2 dalis
      BaltMotorShow 2007, Vilnius: 1 dalis | 2 dalis
      Kauno Marių Regioninis Parkas

      Comment


        #23
        Parašė HAMMER Rodyti pranešimą
        Kiek įdomu dar panašių vietų Lietuvoje užsislėpusių Bet įdomu, kad abiem atvejais tokiu mažu atstumu 2 ežerai visiškai skirtingais dugnais
        Tas mane ir suklaidino
        gera gyventi gerai

        Comment


          #24
          Įspūdingos nuotraukos

          Comment


            #25
            Parašė enigma
            Lietuva graži, o iš aukštai - ypač.
            Iš aukštai viskas gražu

            Comment


              #26
              Nežinau jau kelintą kartą klausau Laisvės Dainas ir žiūriu šį e-albumą... Nerealu....
              You might surprise yourself.

              Miestai.net FB

              Comment


                #27
                Num vis viena judantys paveiksliukai didesnį įspūdį turi. Aišku nesakau, kad nuotraukos nevertos dėmesio.

                Comment


                  #28
                  Per "Nuo... Iki" pristatinėjo albumą šį, greičiausiai ten daug kas primą k. ir pamatyt. Asmeniškai aš žiūrėjau išsižiojęs ir iškišęs liežuvį, tiesiog stulbinančios nuotraukos.

                  P.S. Dėkui už puslapį.

                  Edit: Peržiūrėjau viską, neturiu žodžių, nieko gražesnio kaip gyvas neesu matęs. Lenkiuosiu iki žemės autoriui.
                  Paskutinis taisė pauliaK; 2008.01.18, 19:30.

                  Comment


                    #29
                    varčiau vakar knygyne. ne, nesuvYniota. kaip tik tokias ant atskiro 'piupitro' deda.
                    įdomu, kad kairys lapas atvarte šiurkštoko popieriaus, o dešinys glotnus...

                    mėgstu reljefų nuotr., to rašto gi šiaip ir nepamatysi, jų albume pakanka. bet kai kurios tai... keistos. raudonų stogų krūvelė. paskui kita, beveik nesiskirianti... neabejoju, kad iš arti, o ne pakibus ore, miestelių ypatumai kur kas labiau išryškėtų.

                    parašai dar kai kurie juokingi pvz., kažkuris ežeras 'mėgstamas burlentininkų ir irkluotojų', o jų ant paviršiaus - lygiai nulis.

                    nenorėčiau, kad į mane čia kas mėtytų akmenis, bet imho, griežtesnė atranka gali tik padėti visą albumą padaryti 'super', o ne kas kelintą nuotr...

                    Comment


                      #30
                      Atrodo, albumas labai patiko ir skyscrapercity.com forumiečiams. Yra gerų atsiliepimų:

                      http://www.skyscrapercity.com/showthread.php?t=582822

                      Comment


                        #31
                        Tikrai ispudingi vaizdai. Aisku, is virsaus viskas atrodo graziau, bet tokios kokybes nuotrauku virsum Lietuvos dar neteko matyti.

                        Comment


                          #32
                          visgi siūlyčiau pripažinti, kad jei nuotraukos atskirai paėmus yra gražios, tai kaip albumas jis kiek nuobodokas. aš apie visuma šneku. asmeniškai man pabodo vartyti
                          Silpnoji lytis stipresnė už stipriają dėl stipriųjų silpnybės silpnajai

                          Comment


                            #33
                            Nutekėjo albumas ir į internetą Linkomanijoje galima jį pilną rasti

                            Comment


                              #34
                              Parašė gytis Rodyti pranešimą
                              Nutekėjo albumas ir į internetą Linkomanijoje galima jį pilną rasti
                              Labai blogai, kai tokie dalykai vyksta, negaliu pakęst.


                              Pats būtinai įsigysiu šią knygą, ir ne per kokį internetą "pavogęs", geriau nepagailėsiu pinigų ir savose rankose turėsiu, tokią knygą kiekvienas lietuvis namuose turėtų turėt
                              Aš esu lietuvis. Tai yra mano garbė. / A.J. 1919

                              Comment


                                #35
                                Parašė vizas Rodyti pranešimą
                                Labai blogai, kai tokie dalykai vyksta, negaliu pakęst.


                                Pats būtinai įsigysiu šią knygą, ir ne per kokį internetą "pavogęs", geriau nepagailėsiu pinigų ir savose rankose turėsiu, tokią knygą kiekvienas lietuvis namuose turėtų turėt
                                O kodėl tas tikras lietuvis turi turėti tą knygą?

                                Comment


                                  #36
                                  Manau tikras lietuvis pirmiausia turėtų stengtis išsaugoti tai kas tose nuotraukose įamžinta, o ne įsigyti knygą
                                  Mano nuotraukos @Fotki.com

                                  Auto Show Millennium 2007
                                  Retromobile 2007
                                  "Kova 1". Driftingo čempionatas
                                  "Foje" Gali Skambėti Kitaip
                                  Vilniaus žavesys kauniečio akimis: 1 dalis | 2 dalis
                                  BaltMotorShow 2007, Vilnius: 1 dalis | 2 dalis
                                  Kauno Marių Regioninis Parkas

                                  Comment


                                    #37
                                    Parašė HAMMER Rodyti pranešimą
                                    Manau tikras lietuvis pirmiausia turėtų stengtis išsaugoti tai kas tose nuotraukose įamžinta, o ne įsigyti knygą
                                    Bent jau džiaugtis tuom. Prie ko čia knyga

                                    Comment


                                      #38
                                      Tą knyga man kažkokia labai komercinė atrodo

                                      Comment


                                        #39
                                        Parašė liutass Rodyti pranešimą
                                        Bent jau džiaugtis tuom. Prie ko čia knyga
                                        Na gerai, pirmiausia stengtis išsaugoti tai, po to džiaugtis tuom, o po to įsigyti knygą
                                        Aš esu lietuvis. Tai yra mano garbė. / A.J. 1919

                                        Comment


                                          #40
                                          O man atvirkščiai, nemanau, kad ji kada nors atsipirks. Tai valstybės garbės reikalas.
                                          Beje, man atrodo, galima buvo sukurti DVD variantą, kuris kainuotų mažiau ir būtų prieinamas didesniam žmonių ratui. Nes tame albume didelę vertės dalį sudaro pats leidinys.

                                          Comment

                                          Working...
                                          X