Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

HDR nuotraukos

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    #21
    p.s. Paskutinėj foto sakyčiau vanduo liko peršviesus... Nesižiūri...

    Comment


      #22
      Parašė 99 Rodyti pranešimą
      ne pas visus vienodai akys plikos
      Mantaz jau papilde mane, tai atsakymas del pliku akiu aiskus. Tiesiog jei nuotraukoje yra judesys, tiesiog daryti tris skirtingus kadrus butu gan ne visai tikslingai, veliau labai daug pastangu reikia jungiant tuos tris kadrus, o svarbiausiai prasmes jokios o ir HDR nuotrauku verte, svelniai tariant skystoka.


      Parašė Hunte-r Rodyti pranešimą
      Aišku aišku, nu bet pas mane yra funkcija su kuria daro 3 kadrus išeilės, normalia ekspozicija, peridelia ir nepakankama, tad iš jų irgi galima HDR daryti, bet jau reiktų tripodo, nes ne taip greit juos nufotkina... Reiktų daryt bandymus kaip geriau iš vieno raw ar iš 3 JPEG daryt, užima panašiai, o 3 rawus fotkint prabanga, gali ir pusantro gigo pritrūkt...
      Sia funkcija turi nemazai foto aparatu, bet ne visada tikslinga butent tai naudoti HDR nuotraukos, kartais sia funkcija daug geriau pasinaudoti tris skirtingi kadrai su skirtingai baltumo balanso nustatymais, jei nesi tikras del WB.


      O del bandymu, kad geriau ar is vieno RAW ar 3 JPEG, priklauso viskas nuo situacijos, kaip jau minejau auksciau, jei kadre yra judesys, bus daugiau vargo rankiniu budu junginejant, nei pati HDR nuotrauka.
      Del atminties talpos, siulau pasirupinti pagal savo galimybes nusipirkti kuo didesne atminties kortele ir viska fotografuoti RAW formatu, tai nera kazkokia prabanga.

      Nauja mano svetaines versija: -
      Atnaujinta senoji svetaines versija - naujas foto albumas Zamość (Lenkija)

      Comment


        #23
        Mantaz jau papilde mane, tai atsakymas del pliku akiu aiskus. Tiesiog jei nuotraukoje yra judesys, tiesiog daryti tris skirtingus kadrus butu gan ne visai tikslingai, veliau labai daug pastangu reikia jungiant tuos tris kadrus, o svarbiausiai prasmes jokios o ir HDR nuotrauku verte, svelniai tariant skystoka.
        Aš žinau, kas tai yra HDR ir su kuo jis valgomas, tik norėjau pastebėti, kad tikriausiai tą žino ne visi, matyt tą pliką akį panaudojau netinkamam kontekste.

        o kas liečia HDR fotografijų vertę, tai čia priklauso nuo pasiekto rezultato, bet šiaip, išties dažniausiai yra perlenkiama lazda ir kadras tiesiog sugadinamas...

        Nors tarkim šis - žavingas:


        copyright: IrenaS
        Miestai ir architektūra - http://www.miestai.net

        Comment


          #24
          Paskutinė nuotrauka - super.

          O ir El_Greco kadras neblogas - grėsmingai rūstus
          beg, borrow and steal

          Comment


            #25
            Parašė 99 Rodyti pranešimą
            o kas liečia HDR fotografijų vertę, tai čia priklauso nuo pasiekto rezultato, bet šiaip, išties dažniausiai yra perlenkiama lazda ir kadras tiesiog sugadinamas...
            Sutinku, apie perlenktus darbus. Sumoje yra HDR nuotrauku vertu demesio ypac kaip fotografuojama patalpoje ir islieka vaizdas uz lango o ne baltas kvadratas. Yra ir kitu situaciju, kuriose tinkamai panaudoti HDR. Daugiausiai vertu demesio darbu maciau rusiskai kalbanciu zmoniu forume. Kaip kurie tikrai gerai turi atmuse ranka ir aki su HDR fotografija.

            Nauja mano svetaines versija: -
            Atnaujinta senoji svetaines versija - naujas foto albumas Zamość (Lenkija)

            Comment


              #26
              Kaip kažkas pasakė: HDR nedaro nuotraukas gražesnes ar geresnes. Ir darant HDR irgi reikia rinkti kompoziciją ir t.t.

              Comment


                #27
                Štai keletas mano HDR'inimų































                Paskutinis taisė Edmis; 2006.11.25, 20:58.

                Comment


                  #28
                  /\ Gražu, ir sveikas prisijungęs
                  Paskutinis taisė Budulis; 2006.11.25, 21:30.
                  beg, borrow and steal

                  Comment


                    #29
                    Yra tikrai gražių

                    Comment


                      #30
                      Joooooo.... Isties yra neblogu darbeliu.
                      "Never argue with an idiots. They will bring you down to their level and beat you with experience"

                      Comment


                        #31
                        Su kranais nebloga, dangus gramatiskas, siektiek vandens nukirpus ir apdirbus puikus kadras butu. Automobilis irgi idomiai atrodo, nors kaip nuotraukai, siektiek persistengta. Interjeras namo puikiai. Ir priespaskutine naktine panorama nebloga.

                        Comment


                          #32
                          Dėkui. Na pradedant žaisti su hdr kažkodėl man norėjosi vis geresni vaizdą išgaut, o taip jos patapo persodrintos ir lyg pieštos ir siurealistiškos

                          Comment


                            #33
                            Edmi, puikios nuotraukos

                            Comment


                              #34
                              Jedi power!

                              Comment


                                #35
                                Ar siuo atveju tau grindinys ir namai backgrounde svarbus buvo? Manau ne, tad kam hdr daryti. Be jokiu imantrybiu kurkas geriau galima buvo perteikti, tiek spalvas, tiek apsvietima, bei pati objekta.

                                Comment


                                  #36
                                  Na ne, turiu ir paprasta foto, sita daug geriau atrodo.
                                  Jedi power!

                                  Comment


                                    #37
                                    Norėjau pasiteirauti,kokiu formatu,Photošope sukūrus HDR vaizdą,reikia jį išsaugoti(yra daug pasirinkimų),nes išsaugojus failas užima apie 2-3Mb,o tai truputį per daug.Be to,su jokia programa negalima jo peržiūrėti.Prašau,padėkit,labai reikia
                                    Paskutinis taisė osiz; 2007.05.08, 19:30.
                                    Mano darbai deviantart'e

                                    Comment


                                      #38
                                      /\ Nuotraukas publikavimui internete visada reikėtų saugoti *.jpg formatu

                                      Comment


                                        #39
                                        Ačiū,Vaidai,dabar žinosiu
                                        Mano darbai deviantart'e

                                        Comment


                                          #40
                                          [/IMG]





                                          Sudominot su savo HDRais, nusprendziau ir as pafloodinti foruma

                                          Comment

                                          Working...
                                          X