Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Canon/VS/Nikon/VS/kiti

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    #41
    Parašė vytauc Rodyti pranešimą
    Jau, brolyti, krypsti į beletristikas, neturėdamas ką pasakyti. Viskas prasidėjo nuo to, kad suabejojai mažo DSLR (cituoju "liliputo") perspektyvomis rinkoje, tačiau tu čia nesi joks ekspertas, tikėtina, kad žmonės kurie investuoja milijonus į naujos gamybos paleidimą kiek geriau už tave gaudosi ko reikia reinkai, o ko ne.

    Tavo varymas ant 350D yra išvis nesuprantamas- na man irgi jis nelimpa, ir ergonomika man jo nepatinka, bet tai masiškiausiai parduodamas DSLR pasaulyje ir vadinti jį nevykusiu modeliu gali tik tu.

    O su patinkančia Samsungo marketologija, tai nejuokink. Tokios paprasčiausiai kolkas nėra.
    Pasakyti as vis dar turiu ka, tik matau ar yra prasme kazka sakyti. Bent kol kas jokios. Jei nesupranti tiesioginiu palyginimu ir esmes, man tenka tau pateikti daugiau paprastesnius ir suprantamesnius palyginimus. Bet ir ju tu nelabai supranti arba is viso nesupranti.
    Kas liecia mano nuomone apie 350D ir jam antipatija, turi tam tikru pagrindu ir nemanau kad mano nuomone ir pagrindai turi sutapti su tavo nuomone.
    Samsung marketologija, as niekur nepaminejau kad butent ji man patinka kazkokioje konkrecioje kategorijoje, pasakiau bendrai o jei bendrai tu vadini kad Samsung neturi marketologijos, tai zinai nera ka daugiau ir pridurti, tai labai panasu kaip su pliku uz plauku tampytis


    p.s.
    O cia siaip dar vienas pvz apie kas ka renkasi ir kodel. Kaip visi gerai zinome Omnitel ir Bite GSM pradejo beviek vienu metu. Omnis kiek anksciau uz Bite GSM. Ir tai jau kazkiek naturalu kad jie pradzioje turejo daugiau klientu. Bet apie pacia pradzia.
    Omnis pirmiau state antetas, veliau jas legalizuodamas, ir mokedamas baudas uz nelegaliai pastatytas antenas, tuo paciu metu rinkosi klientus. (klientas to nezino ir jam nelabai idomu, jas svarbiausiai kad jis turi rysi ir tiek). Tuo paciu metu Bite GSM pirmiau gavo leidimus, veliau pasistate ir tik tada pradejo rinkti klientus. Jau po Omnio aisku. Ir tai naturalu kad jei kam reikejo rysio, jis pasirinko jau veikianti Omni. Toliau eime sukuriame nauja paslauga ( o ju daug, kad ir MMS, GPRS ir t.t.) Omnis paleidzia reklamas ir vos veikiancia savo paslauga. Visi galvoja, o koks Omnis kietas, bet beveik niekas negali pasinaudoti sia paslauga, nes tuo metu tie telefonai su tomis paslaugomis brangus ir pacios paslaugos brangios. Tad tik viskas lieka ore. Kaip ir oras pacios tos paslaugos Omnio, kurios dauguma is ju ir dabar "kreivai" veikia. O Bite GSM tuo metu pirmiau ta paslauga testuojama vakaruose, veliau jau po visu testu perkeliama i Lietuva ir paleidziamas 100 proc gerai veikiantis produktas. Bet kaip tulas lietuvis mato, Bite tipo kopijuoja Omni ir tiek.
    Ir taip bego laikas....
    Atejo laikas, zmones pradejo pazinti kas yra kas. Ir pradejo paslaugomis naudotis... ir kazkodel pradejo begti is Omnio i Bite Lietuva.
    Kaip rodo paskutiniai skaiciai i Bite Lietuva is kitu operatoriu atejo daugiausiai, nei isejo.
    Tai gan panasu ir su Canon firma Lietuvoje bei ir su ju modeliu 350D. Kazin kaip bus toliau Nikon vs Canon...

    Nauja mano svetaines versija: -
    Atnaujinta senoji svetaines versija - naujas foto albumas Zamość (Lenkija)

    Comment


      #42
      Parašė samot Rodyti pranešimą
      Pasakyti as vis dar turiu ka, tik matau ar yra prasme kazka sakyti. Bent kol kas jokios. Jei nesupranti tiesioginiu palyginimu ir esmes, man tenka tau pateikti daugiau paprastesnius ir suprantamesnius palyginimus. Bet ir ju tu nelabai supranti arba is viso nesupranti.
      Kas liecia mano nuomone apie 350D ir jam antipatija, turi tam tikru pagrindu ir nemanau kad mano nuomone ir pagrindai turi sutapti su tavo nuomone.
      Samsung marketologija, as niekur nepaminejau kad butent ji man patinka kazkokioje konkrecioje kategorijoje, pasakiau bendrai o jei bendrai tu vadini kad Samsung neturi marketologijos, tai zinai nera ka daugiau ir pridurti, tai labai panasu kaip su pliku uz plauku tampytis


      p.s.
      O cia siaip dar vienas pvz apie kas ka renkasi ir kodel. Kaip visi gerai zinome Omnitel ir Bite GSM pradejo beviek vienu metu. Omnis kiek anksciau uz Bite GSM. Ir tai jau kazkiek naturalu kad jie pradzioje turejo daugiau klientu. Bet apie pacia pradzia.
      Omnis pirmiau state antetas, veliau jas legalizuodamas, ir mokedamas baudas uz nelegaliai pastatytas antenas, tuo paciu metu rinkosi klientus. (klientas to nezino ir jam nelabai idomu, jas svarbiausiai kad jis turi rysi ir tiek). Tuo paciu metu Bite GSM pirmiau gavo leidimus, veliau pasistate ir tik tada pradejo rinkti klientus. Jau po Omnio aisku. Ir tai naturalu kad jei kam reikejo rysio, jis pasirinko jau veikianti Omni. Toliau eime sukuriame nauja paslauga ( o ju daug, kad ir MMS, GPRS ir t.t.) Omnis paleidzia reklamas ir vos veikiancia savo paslauga. Visi galvoja, o koks Omnis kietas, bet beveik niekas negali pasinaudoti sia paslauga, nes tuo metu tie telefonai su tomis paslaugomis brangus ir pacios paslaugos brangios. Tad tik viskas lieka ore. Kaip ir oras pacios tos paslaugos Omnio, kurios dauguma is ju ir dabar "kreivai" veikia. O Bite GSM tuo metu pirmiau ta paslauga testuojama vakaruose, veliau jau po visu testu perkeliama i Lietuva ir paleidziamas 100 proc gerai veikiantis produktas. Bet kaip tulas lietuvis mato, Bite tipo kopijuoja Omni ir tiek.
      Ir taip bego laikas....
      Atejo laikas, zmones pradejo pazinti kas yra kas. Ir pradejo paslaugomis naudotis... ir kazkodel pradejo begti is Omnio i Bite Lietuva.
      Kaip rodo paskutiniai skaiciai i Bite Lietuva is kitu operatoriu atejo daugiausiai, nei isejo.
      Tai gan panasu ir su Canon firma Lietuvoje bei ir su ju modeliu 350D. Kazin kaip bus toliau Nikon vs Canon...
      Daug raidžių apie nieką.

      1. Taip ir nepaaiškinai konkrečiai kuo yra toks blogas 350D ir dėl ko vartotojui jis duos prastesnius rezultatus nei PVZ D50.
      2. Jeigu kalbame apie fotoaparatus is jų rinkodarą, sunku žmogui suprasti, kad tamsta Samot gali turėti omeny visos Samsung korporacijos, o ne tik foto padalinio marketologų darbą.
      3. Antipatija ir atviras niekuo nepagrįstas *ikimas ant produkto yra labai skirtingi dalykai.

      Be kažkokių svaičiojimų ir su tema nesusijusių pavyzdžių (nuo zapo iki omnio- geras fantazijos skrydis) nieko doro taip ir nepasakei. Gali nebeatsakinėti- nieko konkretaus šiuo atveju išgirsti nebesitikiu.
      Kaip po dykumą blaškiausi

      Comment


        #43
        Teko girdėti: "Nikon, eto Canon dlia bėdnych"

        Comment


          #44
          Parašė vytauc Rodyti pranešimą
          Daug raidžių apie nieką.

          1. Taip ir nepaaiškinai konkrečiai kuo yra toks blogas 350D ir dėl ko vartotojui jis duos prastesnius rezultatus nei PVZ D50.
          2. Jeigu kalbame apie fotoaparatus is jų rinkodarą, sunku žmogui suprasti, kad tamsta Samot gali turėti omeny visos Samsung korporacijos, o ne tik foto padalinio marketologų darbą.
          3. Antipatija ir atviras niekuo nepagrįstas *ikimas ant produkto yra labai skirtingi dalykai.

          Be kažkokių svaičiojimų ir su tema nesusijusių pavyzdžių (nuo zapo iki omnio- geras fantazijos skrydis) nieko doro taip ir nepasakei. Gali nebeatsakinėti- nieko konkretaus šiuo atveju išgirsti nebesitikiu.
          Oij oij oij kaip vis skauda sirdi del uzgautu Olio ambiciju. Pokalbalbio pradioje jau buvo aiski diskusijos pabaiga. Nieko naujo is tikro is tavo puses.
          1.As nieko ir neprivalau aiskinti, kuo 350D blogai, lygiai taip pat kaip ir tu neprivalai man aiskinti kuo jis gerai, beto ne tavo ir paaiskinimai butu menkaverciai ir svaiciojimai. O kad nesigilinti i tavo svaiginmus, as tiesiog randu visa mane dominancia informacija, ten kur ji pateikiama daugiau ar maziau oficialiai arba review'uose.
          2.Jei ponuliui zapas irgi prie fotografijos, tai ka cia daugiau ir bepasakysiu. Matau tik viena, kad ir kaip rasysiu, skaitysi ir matysi taip kaip nori, arba kaip "smatriu knygu, vizu figu".
          3. Antipatija ir uzgautos ambicijos, taip pat skirtingi dalykai ir esi ne mazas, turetum tai suprasti.


          O dabar, kaip tau daugiau nieko nebeliko, istrink visas sau netinkancias zinutes, pavaidink siek tiek "valdzia moderatoriu" ir pasilaikyk savo svaigimus sau.
          Tiek siam kartui.

          Nauja mano svetaines versija: -
          Atnaujinta senoji svetaines versija - naujas foto albumas Zamość (Lenkija)

          Comment


            #45
            Parašė samot Rodyti pranešimą
            Oij oij oij kaip vis skauda sirdi del uzgautu Olio ambiciju. Pokalbalbio pradioje jau buvo aiski diskusijos pabaiga. Nieko naujo is tikro is tavo puses.
            1.As nieko ir neprivalau aiskinti, kuo 350D blogai, lygiai taip pat kaip ir tu neprivalai man aiskinti kuo jis gerai, beto ne tavo ir paaiskinimai butu menkaverciai ir svaiciojimai. O kad nesigilinti i tavo svaiginmus, as tiesiog randu visa mane dominancia informacija, ten kur ji pateikiama daugiau ar maziau oficialiai arba review'uose.
            2.Jei ponuliui zapas irgi prie fotografijos, tai ka cia daugiau ir bepasakysiu. Matau tik viena, kad ir kaip rasysiu, skaitysi ir matysi taip kaip nori, arba kaip "smatriu knygu, vizu figu".
            3. Antipatija ir uzgautos ambicijos, taip pat skirtingi dalykai ir esi ne mazas, turetum tai suprasti.


            O dabar, kaip tau daugiau nieko nebeliko, istrink visas sau netinkancias zinutes, pavaidink siek tiek "valdzia moderatoriu" ir pasilaikyk savo svaigimus sau.
            Tiek siam kartui.
            Tu taip nieko ir nepasakei konkretaus- rašai tik tam, kad parašyti. Jei jau visą reikiamą informaciją randi apžvalgose, tai duok kokią nuorodą, kad paskaitytume visi koks 350D yra *ūdas.

            P.S. kai jau nieko negali pridurti- pradedi apeliuoti į moderatoriaus valdžią, nors diskutuodamas su tavim nė karto jos nepanaudojau... Apgailėtina
            Kaip po dykumą blaškiausi

            Comment


              #46
              Parašė vytauc Rodyti pranešimą
              Tu taip nieko ir nepasakei konkretaus- rašai tik tam, kad parašyti. Jei jau visą reikiamą informaciją randi apžvalgose, tai duok kokią nuorodą, kad paskaitytume visi koks 350D yra *ūdas.

              P.S. kai jau nieko negali pridurti- pradedi apeliuoti į moderatoriaus valdžią, nors diskutuodamas su tavim nė karto jos nepanaudojau... Apgailėtina
              Svarbiausiai yra tai, kad tu kazka parasei. Bet gal visgi pasiskaityk ka parasei, nes nematau nei vieno tavo konkretumo kuo geras 350D ar Olimpus.
              Gal is vis suburk Olimpus fanu kluba ir visi galesite ten dejuoti koks Olis geras ir panasiai, nes dabar iki sekancios diskusijos kada as vel paminesiu kad Olis ir liks tik .... vel uzsikabinsi ant mano kabliuko.

              p.s.
              Kas liecia "moderatoriaus valdzia" tai kaip cia pasakius, lyg ir neatsimenu kad John butu sukures sia tema arba kad ir kazkurioje temoje zinutes pradejo "begioti". Tad tik nelialiakink, nes pats kuo toliau, tuo labiau apgailetinai atrodai

              Nauja mano svetaines versija: -
              Atnaujinta senoji svetaines versija - naujas foto albumas Zamość (Lenkija)

              Comment


                #47
                Svarbiausiai yra tai, kad tu kazka parasei. Bet gal visgi pasiskaityk ka parasei, nes nematau nei vieno tavo konkretumo kuo geras 350D ar Olimpus.
                Apie šių brandų gerumą/blogumą aš neteigiau nieko. Tai tu predėjai juos su žemėm maišyti, tad pats ir turėtum pateikti kažkokią savo teiginių argumentaciją. Minėjai, kad pasiskaitei review'sų- laukiam nuorodų.

                p.s.
                Kas liecia "moderatoriaus valdzia" tai kaip cia pasakius, lyg ir neatsimenu kad John butu sukures sia tema arba kad ir kazkurioje temoje zinutes pradejo "begioti". Tad tik nelialiakink, nes pats kuo toliau, tuo labiau apgailetinai atrodai
                Ši tema buvo atskirta, kad neteršti specz'o temos apie konrečią nuotrauką. Nė vienas pranešimas nebuvo ištrintas, ar koreguotas, tad tavo pretenzijos niekinės.
                Kaip po dykumą blaškiausi

                Comment


                  #48
                  Vyrai, vėl pradedat?

                  Comment


                    #49
                    Samot, gal nebejuokink dėl 350D. Vienintelis jo trūkumas prieš D50 tas, kad nepatogiai jaučiasi tavo rankose. Taip taip, tikras pravalas. Iš techninės pusės jis niekuo nenusileidžia Nikon analogams ir turi savų pliusų prieš juos, kaip mažesni triukšmai keliant ISO. Kai iš 300D perėjau į 350, jis irgi man jautėsi smulkokas, bet jau seniai pripratau ir tai nėra problema. Galų gale galima įsigyti battery grip'ą. Tiesiog pripažink, kad esi nusistatęs prieš 350D, arba vardink tuos baisiuosius trūkumus. Dar vienas kriterijus, kodėl renkuosi Canon - objektyvų pasirinkimas.

                    Comment


                      #50
                      Parašė vytauc Rodyti pranešimą
                      Apie šių brandų gerumą/blogumą aš neteigiau nieko. Tai tu predėjai juos su žemėm maišyti, tad pats ir turėtum pateikti kažkokią savo teiginių argumentaciją. Minėjai, kad pasiskaitei review'sų- laukiam nuorodų.



                      Ši tema buvo atskirta, kad neteršti specz'o temos apie konrečią nuotrauką. Nė vienas pranešimas nebuvo ištrintas, ar koreguotas, tad tavo pretenzijos niekinės.

                      1. Eilini karta issisukineji ir bandai apsimesti nekaltu avineliu. Bet jei tau taip patogiau, prasau, buk tu tuo avineliu. Man kas.
                      O jei domiesi fotografija ir matai daugiau nei Olimpus, rasi pats atsiliepimus ir review'us apie norima modeli, o konkreciai siuo atveju apie 350D.
                      O as dar karta kartoju (gal reiketu rusiskai rasyti, nes lietuviskai nesupranti) kad mano nuomone apie 350D nieko nekeicia ir nekeis, kad as imciau ir kazka irodineciau. Ir mano nuomone apie si modeli nebutinai turi sutapti su tavo nuomone. Ar tu tai supranti? Jei kokio zodzio nesupranti, sakyk.
                      2.Sioje temoje gal ir nedingo komentarai, nesigilinu as i tai, nes si tema ir taip ne ateites, kad ji man labai rupetu. Bet tokiu temu kur mistiskai po taves dingo zinutes faktas kaip blynas tikrai yra ne viena.


                      Ir apskritai uzsiciklinai jau ir kartojiesi kaip nuskriaustas vaikas, bei neturi ka daugiau pasakyti. Zema tai ir tiek.

                      Nauja mano svetaines versija: -
                      Atnaujinta senoji svetaines versija - naujas foto albumas Zamość (Lenkija)

                      Comment


                        #51
                        O jei domiesi fotografija ir matai daugiau nei Olimpus, rasi pats atsiliepimus ir review'us apie norima modeli, o konkreciai siuo atveju apie 350D.
                        Ir randu. Ir 350D juose įvardijimas kaip puikus aparatas suteikiantis puikias galimybes.

                        O as dar karta kartoju (gal reiketu rusiskai rasyti, nes lietuviskai nesupranti) kad mano nuomone apie 350D nieko nekeicia ir nekeis, kad as imciau ir kazka irodineciau.
                        Bėda ta, kad tu savo asmeninę nuomonę pateiki kaip paskutinės instancijos teisybę, net nebandydamas jos pagrįsti.

                        2.Sioje temoje gal ir nedingo komentarai, nesigilinu as i tai, nes si tema ir taip ne ateites, kad ji man labai rupetu. Bet tokiu temu kur mistiskai po taves dingo zinutes faktas kaip blynas tikrai yra ne viena.
                        Be svarios priežasties jokios žinutės nėra trinamos. Moderavimo politika yra ne tavo svarbalas, jei turi kažkokių nusiskundimų- skųskis forumo administratoriams.
                        Kaip po dykumą blaškiausi

                        Comment


                          #52
                          Parašė Aug1z Rodyti pranešimą
                          Samot, gal nebejuokink dėl 350D. Vienintelis jo trūkumas prieš D50 tas, kad nepatogiai jaučiasi tavo rankose. Taip taip, tikras pravalas. Iš techninės pusės jis niekuo nenusileidžia Nikon analogams ir turi savų pliusų prieš juos, kaip mažesni triukšmai keliant ISO. Kai iš 300D perėjau į 350, jis irgi man jautėsi smulkokas, bet jau seniai pripratau ir tai nėra problema. Galų gale galima įsigyti battery grip'ą. Tiesiog pripažink, kad esi nusistatęs prieš 350D, arba vardink tuos baisiuosius trūkumus. Dar vienas kriterijus, kodėl renkuosi Canon - objektyvų pasirinkimas.
                          Teigti kad 350D yra visiskas pravalas, butu tikrai neteisybe. Jis taip pat daro nuotraukas ir t.t. Cia tai faktas.
                          Bet konkreciai si modelis, jei man pliusuojant ir minusuojant turi daugiau minusu sumoje. Ir ne vien tik, kad jis nera patogus rankoje, ne vien tik kad jo korpusas tragiskas lyg senas platsmases gabalas, kad jo visa isvaizda ir valdymo isdestymas yra pravalas.
                          Bet sakau nenoriu as nieko izeisti, nes ne toks mano tikslas. Yra zmones kurie ji pasirinko del kainos ar siaip del Canon ir tiek. As jo nepasirinkau.

                          O kas liecia objektyvus, Nikon'as man asmeniskai turi patrauklesnius objektyvus, bet negaliu sakyti Canon'as ju taip pat turi geru.

                          Nauja mano svetaines versija: -
                          Atnaujinta senoji svetaines versija - naujas foto albumas Zamość (Lenkija)

                          Comment


                            #53
                            Parašė vytauc Rodyti pranešimą
                            1.Ir randu. Ir 350D juose įvardijimas kaip puikus aparatas suteikiantis puikias galimybes.



                            2.Bėda ta, kad tu savo asmeninę nuomonę pateiki kaip paskutinės instancijos teisybę, net nebandydamas jos pagrįsti.



                            3.Be svarios priežasties jokios žinutės nėra trinamos. Moderavimo politika yra ne tavo svarbalas, jei turi kažkokių nusiskundimų- skųskis forumo administratoriams.
                            1.Na ir valio, kokios problemos? Idomu kodel tu jo nepasirinkai, geriau rinkaisi kazkokia egzotika Oli vardu?
                            2.Beda tame, kad tu nesupranti kad kazkas taip pat gali tureti savo nuomone.
                            3.Moderavimo politika siame forume man maziausiai rupi, taip pat kaip ir tu ir tavo moderavimo ypatumai. Tad cypavima ir stukalinima, bei asaru pakalnes palieku tau.

                            Nauja mano svetaines versija: -
                            Atnaujinta senoji svetaines versija - naujas foto albumas Zamość (Lenkija)

                            Comment


                              #54
                              Vyrai, su visa derama pagarba Jums ir Jusu abieju super geriems aparatams, gal jau baikim, nes visa tai išvirto į kažkokią asmeniškumų dvikova su negeru atspalviu, kuri, tiesą pasakius, nelabai aktuali. Visa tai galite išsiaškinti ir per private messages, neapkraudami forumo skaitytojų, kurie gal nuoširdžiai tikisi čia rasti normalias obejktyvias recenzijas apie vieną ar kitą modelį. Nu sorry, nebeištvėriau.

                              Rebiata, davajte zhyt druzhna. Make love not war.
                              Jūsų,
                              Analitikas PlėtRa™

                              Komentaro autorius neatsako už nieką išskyrus save - galvokit savo galva, jis nėra Jūsų dvasinis gyvenimo vadovas.

                              Comment


                                #55
                                Parašė samot Rodyti pranešimą
                                Ir ne vien tik, kad jis nera patogus rankoje, ne vien tik kad jo korpusas tragiskas lyg senas platsmases gabalas, kad jo visa isvaizda ir valdymo isdestymas yra pravalas.
                                Viskas aišku. Man jo valdymas labai patogus, į išvaizdą, ala plastmasės gabalas ar ne, nelabai žiūriu, tai tų minusų kaip ir nelieka. Tai gal baik čia su nevykusiu modeliu, naudoju jį jau virš metų su L objektyvu ir jokių nusiskundimų, taip ir sakyk MAN nepatogus jo valdymas ir negraži išvaizda. Jei tau jis nepatogus, tai dar nereiškia, kad tai yra nevykęs modelis, nusileidžiantis D50 ir 70.

                                Comment


                                  #56
                                  Siaip reiketu nepamirsti nuo ko prasidejo si diskusija. O tolimesne jos eiga tiesiog pilna faktu ir linku su patvirinimas Canon 350D gerumu

                                  Parašė John Rodyti pranešimą
                                  Kodel D50? Kodel ne Canon? Canon kur kas geriau.
                                  Parašė Vaidas Rodyti pranešimą
                                  Ir kuo gi jau geriau? Nes daugiau megapixeliu ir pavadinimas prasideda "C", o baigiasi "n"?
                                  Parašė John Rodyti pranešimą
                                  Na taip, daugiau megapixeliu ir pats aparatas mazesnis, todel galima efektyviau panaudoti vieta namuose ant lentynos

                                  Canonai valo ir valdys, nes Canonai yra tiesiog geriau . Va taip.

                                  Parašė John Rodyti pranešimą
                                  As gi sakau, kad Canonas yra geriau. Nikon sux

                                  Viskas tiesiog argumentuota ir prasosi tiesiai i review pasiusti

                                  Nauja mano svetaines versija: -
                                  Atnaujinta senoji svetaines versija - naujas foto albumas Zamość (Lenkija)

                                  Comment


                                    #57
                                    Parašė samot Rodyti pranešimą
                                    Viskas tiesiog argumentuota ir prasosi tiesiai i review pasiusti
                                    Tavo varymas ant 350D lygiai toks pats "argumentuotas", tik daugiau prirašai apie nieką, o visi argumentai pasibaigia maždaug taip "man jis nepatogus, mygtukų išdėstymas sux, atrodo kaip plastmasės gabalas". Bet ką tai turi bendro su pačia fotografija? Nieko.

                                    Comment


                                      #58
                                      Parašė Aug1z Rodyti pranešimą
                                      Viskas aišku. Man jo valdymas labai patogus, į išvaizdą, ala plastmasės gabalas ar ne, nelabai žiūriu, tai tų minusų kaip ir nelieka. Tai gal baik čia su nevykusiu modeliu, naudoju jį jau virš metų su L objektyvu ir jokių nusiskundimų, taip ir sakyk MAN nepatogus jo valdymas ir negraži išvaizda. Jei tau jis nepatogus, tai dar nereiškia, kad tai yra nevykęs modelis, nusileidžiantis D50 ir 70.
                                      As tik dalele paminejau. Is tikro daug informacijos ir atsiliepimu rinkau, pries rinkdamas veidrodine sistema. Kadangi pries tai turejau Canon modeli, taip nuo jos ir pradejau, bet pasikapsciu giliau, ir testuojant ir renkant informacija ne tik Lietuvoje, bet ir uz sienos, Canon modelis 350D istirpo kaip ledo gabaliukas sauleta diena.
                                      O del nevykusio modelio, ne siaip sau uzsiminiau, bet is tikro nelabai norisi ir plestis, nes kuo toliau tuo labiau jauciasi izeistieji ir t.t.

                                      Nauja mano svetaines versija: -
                                      Atnaujinta senoji svetaines versija - naujas foto albumas Zamość (Lenkija)

                                      Comment


                                        #59
                                        Parašė samot Rodyti pranešimą
                                        O del nevykusio modelio, ne siaip sau uzsiminiau, bet is tikro nelabai norisi ir plestis, nes kuo toliau tuo labiau jauciasi izeistieji ir t.t.
                                        Plėskis. Nematau dėl ko įsižeisti, tik norisi argumentų ne iš išvaizdos pusės.

                                        Comment


                                          #60
                                          Parašė Aug1z Rodyti pranešimą
                                          Tavo varymas ant 350D lygiai toks pats "argumentuotas", tik daugiau prirašai apie nieką, o visi argumentai pasibaigia maždaug taip "man jis nepatogus, mygtukų išdėstymas sux, atrodo kaip plastmasės gabalas". Bet ką tai turi bendro su pačia fotografija? Nieko.
                                          Nepamirsk kad ir pats pasakei, kad jis tau nepatogus. O kiek tokiu dar yra. Kurie staiga prisimena apie batery grip'a?
                                          O kas liecia argumentus, jei as dabar is naujo rinkciausi sistema ir sedeciau prie to, tai ir butu galima duoti linkus ir aprasymus. Bet dabar, kam? Kad tau pasakyciau, kad tai nevykes modelis, kad kokiam Jonh irodyciau kad apsikvailino, kad ji pasirinko, kas man is to? Nei tu, nei Jonh, nei kas kitas is sio forumo man nemokes nei cento kad sedeciau ir is naujo rinkciau aprasymus ir informacija. Kam reikia pats susiras ir t.t.

                                          Nauja mano svetaines versija: -
                                          Atnaujinta senoji svetaines versija - naujas foto albumas Zamość (Lenkija)

                                          Comment

                                          Working...
                                          X