Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Graffiti

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Graffiti

    Mačiau,kad yra graffiti nuotraukų vertinimui,tad nusprendžiau ir aš kažką įmesti












    štai ir mokomės,tobulinamės, vertinkit

    #2
    Pala truputi nesupratau... Tu čia piešei?

    Comment


      #3
      Taip,aš

      Comment


        #4
        Tada lieku sužavėtas. Puiki technika Beje kažkada ir pats tuo užsiemiau;D

        Comment


          #5
          Prisidedu prie Gyčio. Tokie dalykai gražina miestą, skirtingai nei visokie šuniški tagai. Tiktai pagarba.

          Comment


            #6
            xux,smagu girdėti ,jei patinka..visgi stilius šiek tiek išsiskiria
            Ačiū

            Comment


              #7
              Sostinės savivaldybė ruošiasi įrengti daugiau kaip 100 miesto stebėjimo kamerų

              Comment


                #8
                Aš vis tikiuosi, kad kažkas kažkada pradės ir su grafičių piešėjais kovoti Vilniuje. Po apšiurusios infrastruktūros ir viešojo transporto, tai mano nuomone trečia pagal aktualumą problema. Na nėra tiek terlionių kitų šalių miestuose ir tas terliojimų problemas kažkaip galima išspręsti. Galėtų turėti kokias mobilias kameras, kurias porai mėnesių įrengtų prie naujai rekonstruotų namų, kurie grafičių priešėjus vilioja kaip baltas lapas. Dar padidint baudas ir pažeidėjus viešint per žiniasklaidą, kad veiktų ir kaip auklėjamoji priemonė. Kiek gi nuostolių yra padaroma, kai naujas fasadas yra užterliojamas tag'ais, tos kameros manau greitai atsipirktų. Kažkodėl niekas nieko tuo klausimu nedaro jau ketvirtį amžiaus, nors problema labai didelė.

                Comment


                  #9
                  Parašė Eidvis Rodyti pranešimą
                  Aš vis tikiuosi, kad kažkas kažkada pradės ir su grafičių piešėjais kovoti Vilniuje. Po apšiurusios infrastruktūros ir viešojo transporto, tai mano nuomone trečia pagal aktualumą problema. Na nėra tiek terlionių kitų šalių miestuose ir tas terliojimų problemas kažkaip galima išspręsti. Galėtų turėti kokias mobilias kameras, kurias porai mėnesių įrengtų prie naujai rekonstruotų namų, kurie grafičių priešėjus vilioja kaip baltas lapas. Dar padidint baudas ir pažeidėjus viešint per žiniasklaidą, kad veiktų ir kaip auklėjamoji priemonė. Kiek gi nuostolių yra padaroma, kai naujas fasadas yra užterliojamas tag'ais, tos kameros manau greitai atsipirktų. Kažkodėl niekas nieko tuo klausimu nedaro jau ketvirtį amžiaus, nors problema labai didelė.
                  Matai, mum atrodo didele, o tie dedes kurie turetu kazka daryt, nemato kaip is problemos sprendimo pasidaryti pinigu. O jei pinigu pasidaryti negalima, reiskia ir daryt nieko nereikia.

                  Comment

                  Working...
                  X