Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

SLR ir DSLR fotoaparatai

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė TH1 Rodyti pranešimą
    gal galetumet parekomenduot dslr iki mazdaug 1600 lt ? Kadais turejau pentax k100d ir mano kukliems poreikiams jo buvo per akis. Ka galima uz tokia kaina kartu su 18-55mm objektyvu nupirkt ?
    Aš imčiau Nikon d3100, pagal kainą geras dslr, ir objektyvas Nikono 18-55 (VR versija) pagal kainą ir kokybę puikus.
    Flickr

    Comment


      Nikon D3100 ir Canon EOS 1100D
      Estijos, Latvijos, Lenkijos, Lietuvos, Nyderlandų, Vokietijos keliai pro automobilio langą
      Naujas video: Niedersachsen, NL - Bremen, 126 km, 29 May 2012

      Comment


        Klausimas: zmones kaip jums dabar atrodo ar apsimoka pirkt Nikon D7000 dabar ? Turiu D50, kuris jau visom prasmem nusidevejas, ir jau LABAI noretusi atsinaujinti. Bet nebegaliu as islaukti, kada atsiras Nikon D7000 atnaujinimas (butent sia kamera nusiziurejau pirkt). Ar verta laukti ir kankintis jei atnaujinimas greiciausiai pasirodys tik spali ir tures 24m pikseliu vietoj dabartiniu 16 ? Ar pikseliai jau taip svarbu ? Taip pat dabartine d7000 kaina 700 svaru kaip naujas D7100 bus ko gero apie 1000 svaru. Ar verta laukti tokio atnaujinimo ? ??


        Beje gal kas norite pirkt D50 del kainos galim susitarti

        Mano Flickr nuotraukos : http://www.flickr.com/photos/ezziukas/sets/

        --------------------------------------------------

        Kiek rovė - neišrovė. Kiek skynė - nenuskynė. Todėl, kad tu - šventovė, todėl, kad tu - Tėvynė !!!

        Comment


          Parašė Ežiukas Rodyti pranešimą
          Klausimas: zmones kaip jums dabar atrodo ar apsimoka pirkt Nikon D7000 dabar ? Turiu D50, kuris jau visom prasmem nusidevejas, ir jau LABAI noretusi atsinaujinti. Bet nebegaliu as islaukti, kada atsiras Nikon D7000 atnaujinimas (butent sia kamera nusiziurejau pirkt). Ar verta laukti ir kankintis jei atnaujinimas greiciausiai pasirodys tik spali ir tures 24m pikseliu vietoj dabartiniu 16 ? Ar pikseliai jau taip svarbu ? Taip pat dabartine d7000 kaina 700 svaru kaip naujas D7100 bus ko gero apie 1000 svaru. Ar verta laukti tokio atnaujinimo ? ??


          Beje gal kas norite pirkt D50 del kainos galim susitarti
          Tikrai drasiai gali pirkti D7000 ir nesukti galvos. Isleistas atnaujinimas tau jokio fotografinio orgazmo nesukels ir dvasinio lyderio iš tavęs nepadarys. D7000 yra gana pazangus fotoaparatas, kuris turi visas esmines funkcijas ir pakankamos raiškos jutiklį + dar kokybiškas filmavimas. Ko gi daugiau begali reikėti? Gal tik asmeninio proto apšvietimo kaip naudingai visą tai išnaudoti.
          Neišmeskite spalvų

          Comment


            Manau, pagrindinis klausimas yra kiek turi kantrybės
            D80, D90, D7000 visi pristatyti rugpjūčio-rugsėjo mėnesiais, taigi D7100 (?) tikriausiai bus pristatytas per artimiausius 2 mėnesius. Net jeigu D7100 atnaujinimai nebus verti didesnės kainos, D7000 kaina tikriausiai šiek tiek nukris paskelbus apie naują modelį. Aš tavo vietoje tikrai palaukčiau, nebent artimiausiu laiku planuoji atostogas kokioje nors įdomioje vietoje

            Comment


              Parašė Vaidas Rodyti pranešimą
              Aš tavo vietoje tikrai palaukčiau, nebent artimiausiu laiku planuoji atostogas kokioje nors įdomioje vietoje
              D50 taip pat manau gali padaryti geras nuotraukas kelionėje, beto ne taip baisu, jei kas pavogs
              Flickr

              Comment


                Parašė Vaidas Rodyti pranešimą
                Manau, pagrindinis klausimas yra kiek turi kantrybės
                D80, D90, D7000 visi pristatyti rugpjūčio-rugsėjo mėnesiais, taigi D7100 (?) tikriausiai bus pristatytas per artimiausius 2 mėnesius. Net jeigu D7100 atnaujinimai nebus verti didesnės kainos, D7000 kaina tikriausiai šiek tiek nukris paskelbus apie naują modelį. Aš tavo vietoje tikrai palaukčiau, nebent artimiausiu laiku planuoji atostogas kokioje nors įdomioje vietoje
                Tame ir reikalas, kad jau kantrybe visiskai isseko Tuo labiau, kad pristatys gal ir rugsejo menesi, bet realiai nusipirkti ji galima bus tik apie Gruodi greiciausiai. Ilgas laiko tarpas laukti, kazko apie ka dar nieko nezinai. Tuo labiau, kad d7000 kaina ir taip ganetinai nukritus : http://www.digitalrev.com/product/ni...era/OTk0NQ_A_A . Nejaugi dar gerokai nukris ?

                Mano Flickr nuotraukos : http://www.flickr.com/photos/ezziukas/sets/

                --------------------------------------------------

                Kiek rovė - neišrovė. Kiek skynė - nenuskynė. Todėl, kad tu - šventovė, todėl, kad tu - Tėvynė !!!

                Comment


                  Parašė Lettered Rodyti pranešimą
                  D50 taip pat manau gali padaryti geras nuotraukas kelionėje, beto ne taip baisu, jei kas pavogs
                  Senelis jau atitarnavo savo, ir apskritai norisi atsinaujinti, kazka naujo isvysti is savo fotoaparato. D50 mano jau meto melynas strijas prie ISO800 ir auksciau ... ir 6m pikseliai irgi netenkina redaguojant nuotraukas

                  Mano Flickr nuotraukos : http://www.flickr.com/photos/ezziukas/sets/

                  --------------------------------------------------

                  Kiek rovė - neišrovė. Kiek skynė - nenuskynė. Todėl, kad tu - šventovė, todėl, kad tu - Tėvynė !!!

                  Comment


                    Parašė Ežiukas Rodyti pranešimą
                    Tame ir reikalas, kad jau kantrybe visiskai isseko Tuo labiau, kad pristatys gal ir rugsejo menesi, bet realiai nusipirkti ji galima bus tik apie Gruodi greiciausiai. Ilgas laiko tarpas laukti, kazko apie ka dar nieko nezinai. Tuo labiau, kad d7000 kaina ir taip ganetinai nukritus : http://www.digitalrev.com/product/ni...era/OTk0NQ_A_A . Nejaugi dar gerokai nukris ?
                    Šito lygio aparatai nesukelia tokio ažiotažo, kaip D800 ar D4, taigi juos nusipirkti galima jau po poros savaičių po pristatymo. Aš pats savo D90 pirkau apie mėnesį po pristatymo, taigi manau, jau rugsėjo pabaigoj arba spalį D7100 bus parduotuvėse.

                    O šiaip DigitalRev kainos nelaikyčiau etalonu, nes jie siunčia iš Honkongo, tačiau Amazon.co.uk D7000 body kainuoja £725 - ne ką daugiau. Sunku pasakyti, ar ji dar gali kristi, bet kol kas visiškai neaišku, kokios bus naujojo aparato specifikacijos. Kaip jau sakiau, manau, verta palaukti

                    Comment


                      Ežiuk, ar pirkai D7000?
                      Nikonas PAGALIAU pristatė D7100, vis tik mano spėjimas dėl 2012 rugsėjo visiškai nepasitvirtino...

                      http://www.dpreview.com/news/2013/02...ow-pass-filter

                      Comment


                        Pirmą kartą pačiupinėjau veidrodinį, berods d90. Tai iš 5 foto tik vieną gerai padariau, o kitos išplaukusios, turbūt dėl rankos drebėjimų? Esmė, kad su muiline taip nebūdavo, tad suprasti, kad veidrodiniai daug jautresni šiuo klausimu? Turbūt kažkokį išlaikymą reikia nustatyt?

                        Comment


                          Taip, pagal matomus eksponometro duomenis reik nustatyti išlaikymą ir diafragmą. Jei rėžimas automatinis, fotikas pats viską padaro, bet jei yra per tamsu, tiesiog įjungia blykstę, kuri ne visados gelbsti.

                          Šiek tiek apie išlaikymą, diafragmą ir jautrumą čia
                          http://www.efoto.lt/user/29794/nuotraukos

                          Comment

                          Working...
                          X