Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

[KAU] "Senukų" plėtra Pramonės pr.

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    #41
    Parašė Luigi Rodyti pranešimą
    Gal kur kitur tokiom temom išsidiskutuokit, o čia apie statybas rašykit?
    Toks terminas ne per trumpas, juk prekybinės salės praktiškai visą tą plotą ir užims, bus tik nedidelė antresolinė perdanga ofisinei daliai.
    Normaliai dirbant tikrai nespėtų. Žinant Senius, tai lakstys, spaus YIT, o jie atgal juos dėl medžiagų tiekimo. Bet jau sutartis yra vadinasi lauku ir bus padaryta. Versis per galvas, kad prieš Kalėdinį vajų atidaryti Įdomu ar tuos sandėlius kažkaip įterps į projektą ar visiškai išmontuos.
    You've got one life! Live it!

    Comment


      #42
      Parašė nepolitikas Rodyti pranešimą
      keista, kad farmacininkai dėl to pergyvena...
      O kuo aš kitoks nei tu? Nepagaunu tavo minties.

      Parašė caaprius Rodyti pranešimą
      o pardavėjai ne žmonės? taip atrodo, kad dirbti iki 24 val. yra norma. man įdomu, kada patys gudručiai baigia darbus, kad nespėja iki 22 ar 23 val. apsipirkti?
      Prie ko čia tie pardavėjai. Jei dirba ilgiau, tai ir algos didesnės. Be to, aš ir pats 4 dienas per savaitę dirbu iki 23.30 arba 24h. Ir nesiskundžiu, kad esu išnaudojamas, nes dirbu iki vidurnakčio. Visgi reikia išvis džiaugtis, kad darbą turiu.
      Ir kada man nusipirkti normalaus maisto po darbo? Degalinėje? Tokiam miestui kaip Kaunas neturėti nę vienos parduotuvės, dirbančios BENT iki 24h, yra nepriimtina. Visgi valdžia galėtų pagalvoti apie alkoholio pardavimą iki vidurnakčio, gal bent šitaip priverstų prekybininkus prailginti darbo laiką.
      دائما الليتوانيه

      Comment


        #43
        Parašė arsiakas Rodyti pranešimą
        Prie ko čia tie pardavėjai. Jei dirba ilgiau, tai ir algos didesnės.
        Kad algos dėl to mažai kur didesnės
        Parašė arsiakas Rodyti pranešimą
        O kuo aš kitoks nei tu? Nepagaunu tavo minties.

        Be to, aš ir pats 4 dienas per savaitę dirbu iki 23.30 arba 24h. Ir nesiskundžiu, kad esu išnaudojamas, nes dirbu iki vidurnakčio. Visgi reikia išvis džiaugtis, kad darbą turiu.
        Ir kada man nusipirkti normalaus maisto po darbo? Degalinėje? Tokiam miestui kaip Kaunas neturėti nę vienos parduotuvės, dirbančios BENT iki 24h, yra nepriimtina. Visgi valdžia galėtų pagalvoti apie alkoholio pardavimą iki vidurnakčio, gal bent šitaip priverstų prekybininkus prailginti darbo laiką.
        O taip! Tai tu negerbi savo, kaip žmogaus, teisių... Augantis juodadarbis Arba tiesiog - studentas

        Šiaip tai jei ir būtų prekiaujamas alkoholis iki 24 h, tai prekybininkai vis tiek dėl to darbo laiko neprailgintų, nes tiesiog prekyba, apskritai, smarkiai kritusi.
        www.nvtka.lt - Nacionalinė viešojo transporto keleivių asociacija. Tapk ir tu jos dalimi!

        Comment


          #44
          Parašė amiko Rodyti pranešimą
          O taip! Tai tu negerbi savo, kaip žmogaus, teisių... Augantis juodadarbis Arba tiesiog - studentas

          Šiaip tai jei ir būtų prekiaujamas alkoholis iki 24 h, tai prekybininkai vis tiek dėl to darbo laiko neprailgintų, nes tiesiog prekyba, apskritai, smarkiai kritusi.
          Kodėl galvoji, kad aš negerbiu savo teisių ir esu juodadarbis? Jei parašyta ant durų, kad dirba nuo 10h iki 23h, tai tiek žmonės ir dirba. Ir tarp kitko, daugiau pinigų už tai gaunu.
          Dar man pasakyk, kokios žmogaus teisės? Negalima dirbti po 22h? Ką tada kalbėt apie naktinę pamainą?

          O aš manau, kad leidus alkoholį pardavinėti iki 24h, tikrai bent kelios parduotuvės prailgintų darbo laiką.

          Sorry už offtopic, grįžtam prie "Prismos" statybų.
          دائما الليتوانيه

          Comment


            #45
            Parašė arsiakas Rodyti pranešimą
            O kuo aš kitoks nei tu? Nepagaunu tavo minties.
            kaltas, nepridėjau , o farmacija juk visagalė (alkoholių ir kitokių priemonių gamybos srityje)
            pirtis tautybės neturi (lietuviui geriausia garinė pirtis!)

            Comment


              #46
              Grįžtant prie temos, vakar mačiau jau YIT kūrėsi. Buvo atvežamos buitinės patalpos.

              Comment


                #47
                „Banginis“ išdygs Kaune

                http://www.verslosavaite.lt/index.ph...mln.-litu.html

                Comment


                  #48


                  Kaune pradedamas statyti 30 mln. Lt vertės prekybos didcentris

                  Kaune Pramonės prospekte pradedamas statyti naujas prekybos centras "Banginis". Jo valdytoja "BalticRED" teigia, kad 30 mln. Lt vertės prekybos parkas, tuo pačiu pavadinimu veikiantis Vilniuje ir uostamiestyje, atverti duris turėtų šių metų gruodį.

                  Valdytojai pasakoja, kad Kauno "Banginis" labai nesiskirs nuo esančių Vilniuje ir Klaipėdoje, kadangi visi jie statomi pagal bendrą koncepciją, kai prekybos centre dominuoja keli stambūs nepriklausomi operatoriai.

                  Didžiausią prekybos plotą užims minėtoje vietoje jau veikianti parduotuvė "Senukai". Šalia "Senukų" statomas "Prisma" didcentris bei kitos mažesnės parduotuvės sudarys naująjį prekybos parką. Šiuo metu vienintelė "Prisma" veikia Vilniaus prekybos centre "Ozas".

                  Į naujojo prekybos parko statybą planuojama investuoti 30 mln. Lt, statybos užsakovas – UAB "SSPC Pramonė". Generalinis rangovu paskirta AB "YIT Kausta".

                  Pastatas bus 13.000 kv.m. ploto, šalia ketinama įrengti 600 vietų automobilių stovėjimo aikštelę. Statybos bus vykdomos dviem etapais: pirmuoju etapu bus statoma "Prisma" bei kitų jame įsikursiančių mažesnių parduotuvių patalpos. Taip pat planuojama rekonstruoti Pramonės prospekto ir Draugystės gatvės sankryžą, platinti šių gatvių atkarpas, įrengti šaligatvius ir apželdinti aplinką, teigiama pranešime.

                  Antruoju etapu planuojama suformuoti prekybos parką, sujungiant pastatą su jau veikiančia parduotuve "Senukai" ir rekonstruojant bendrą teritorijos infrastruktūrą. Šiuo metu prasidėjo parengimo ir griovimo darbai, planuojama statybų pradžia – gegužės.

                  "Baltic Red Management" valdo Kauno prekybos centrą "Mega", Vilniaus ir Klaipėdos "Banginius", uostamiesčio "Hypermarket Rimi" bei kitus objektus.

                  Nuoroda

                  Comment


                    #49
                    Čia kaip suprantu yra vizualizacija po antro etapo. Įdomu ar sutartį pasirašė iškart abiems etapams, nes radau tokią vizualizaciją, kaip turėtų atrodyti po pirmo etapo:
                    http://www.ipix.lt/images/65530955.jpg
                    Who is Zaiza?

                    Comment


                      #50
                      O man įdomu, kaip bus su transporto srautais toje vietoje? Jau dabar dažnai geriau dideliu lankstu apvažiuoti tą Pramonės pr. atkarpą tarp šešto forto ir pramonės-taikos žiedų. Tai kas bus, kai dar ir šitas monstras atsiras?

                      Comment


                        #51
                        Kauno dienoje rase, kad i ta sankryza ir siaip transporto sistema aplink Bangini bus investuota pora milijonu. Zinant, kad Senukai net tilta prie Megos pasistate del geresnio transporto, manau tai tikrai realu.

                        Comment


                          #52
                          Na Rakauskas tai ne maxima, kuri viską nori kuo pigiau ir su kuo mažesnėm investicijom. Vien tik tai kad samdoma YIT jau reiškia kad jam labiau reikalinga kokybė. Nes YIT kaina tikrai nebūna mažiausia. Bet gauni kokybę. Jau autostradoj Rakauskas sandėlius statyti atidavė mitnijai (turbūt pigiai pasiūlė) o paskui teismuose bylinėjosi berods..

                          Comment


                            #53
                            Parašė GediminasJa Rodyti pranešimą
                            Na Rakauskas tai ne maxima, kuri viską nori kuo pigiau ir su kuo mažesnėm investicijom. Vien tik tai kad samdoma YIT jau reiškia kad jam labiau reikalinga kokybė. Nes YIT kaina tikrai nebūna mažiausia. Bet gauni kokybę. Jau autostradoj Rakauskas sandėlius statyti atidavė mitnijai (turbūt pigiai pasiūlė) o paskui teismuose bylinėjosi berods..
                            girdėjau lyg tai rakauskas jau nebesirūpina "senukais" ir jų plėtra, dabar pagrindinė jo veikla "žinių radijas" ir sielovados valandėlės minėtos stoties eteryje
                            pirtis tautybės neturi (lietuviui geriausia garinė pirtis!)

                            Comment


                              #54
                              Parašė nepolitikas Rodyti pranešimą
                              girdėjau lyg tai rakauskas jau nebesirūpina "senukais" ir jų plėtra, dabar pagrindinė jo veikla "žinių radijas" ir sielovados valandėlės minėtos stoties eteryje
                              Taigi yra vyresnis ir jaunesnis. Vyresnis užsiima tuo kuo nori, rašo savo idėjas ir mintis O jaunesnysis valdo viską.
                              You've got one life! Live it!

                              Comment


                                #55
                                prie senojo tvarkos buvo daugiau ir įmonės gaudavo normalias nuolaidas, o jaunasis (neteko susidurti asmeniškai), kol kas juda iš inercijos.
                                pirtis tautybės neturi (lietuviui geriausia garinė pirtis!)

                                Comment


                                  #56


                                  Kad neprapultų vaizdas prieš darbus
                                  AerialMedia.LT
                                  žvilgsnis į pasaulį kitu kampu...

                                  Comment


                                    #57
                                    Greitai griauna





                                    You've got one life! Live it!

                                    Comment


                                      #58
                                      Manau greitai ir statys nes laiko šiam projektui skirta nedaug.
                                      Kol kas čia dirba tik YIT subrangovai.

                                      Comment


                                        #59
                                        Nors naujosios šviesoforų taisyklės dar neįsigaliojo, tačiau Pramonės pr. - Draugystės g. sankryžoje numatyta įrengti transporto šviesoforus su krypties rodyklėmis virš kiekvienos eismo juostos vietoje šviesoforų su papildomomis sekcijomis (Kauno savivaldybės informacija).

                                        Paskutinis taisė dsanto; 2011.04.30, 09:32.

                                        Comment


                                          #60
                                          /\ tai vadinasi galingai ta sankryža atrodys ateity

                                          Comment

                                          Working...
                                          X