Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Grojaraštis. Tema apie muziką

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    #21
    Nirvana.

    Comment


      #22
      Be Metallicos (ir Povilaičio ) paprastai mano winamp'as groja AC/DC, The Offspring, 3 Doors Down, RHCP, Staind, Marilyn Manson, Guano Apes, The Cult, danų D-A-D - praktiškai vien rokas

      Comment


        #23
        Na o siaip pagal ka renkates muzika? (nekalbu apie clubine ) Man pvz labai svabu vokalas. Daina kur nusigroja, bet gerai dainuoja mielai galiu klausyt, bet jei atvirksciai tai jau sunku, todel pas mane pasitaiko ivairios muzikos. Siaip vyrauja rockas ir metalas (ypack megstu senaji rocka, led zepp, deep purple, ac/dc, black sabbath; grunge - skudurini rocka), taciau galima atrasti ir popsiskesniu, kaip robbie williams ar netgi geresnes sokiu muzikos - prodigy, propellarheads, faboy slim.

        Comment


          #24
          Man tai gera muzika yra ta, kuri uzveza Kai net nepajauti, kai pradedi judet

          Comment


            #25
            neturiu konkretaus megstamo muzikos stiliu, neturiu garbinamos grupes.
            siaip priklauso nuo nuotaikos. rytais uzsimetu kokio hip-hop, rock. kartais ir black metal (norvegai sioje srityje labai pazenge) vakare - ramias, atpalaiduojancias dainas, klasika.

            mano manymu, vienos grupes garbinimas - idiotizmas. kadangi ta pati grupe, kazko naujo sukurti negali, visa laika vyrauja vienas stilius, kas gana greitai man pabosta.


            Prie ruso man buvo geriau

            Comment


              #26
              Na taip specz, metale ir reikia ieškoti gero vokalo
              Mano galerija Flickr'yje

              Comment


                #27
                kodel gi ne? Kaip pvz galiu pasakyti Cradle of filth. Gerai zinoma black metal grupe, aisku man ir muzika jos patinka, bet vokalas labai geras. Danny filth ( atrodo taip ) vokalas ivertintas ekspertu ir pan. igarsino filmus, multikus, vokalas labai stiprus, galingas, uzkreciantis, labai platus diapozonas. Jei norit isitikinti, paklausykit Cradle of filth - lord abortion - nuo 4:40 min iki galo (ten muzika pakankamai nurimsta, tad neisgasdins perdaug)

                Comment


                  #28
                  Ne ne ne, jau metalo, tai niekas neprivers savo noru klausyt (nors nesakau, kad niekada negirdėjau)
                  Mano galerija Flickr'yje

                  Comment


                    #29
                    apie kokio tipo metala kalbate? juodaji?


                    Prie ruso man buvo geriau

                    Comment


                      #30
                      Vienos grupės negarbinu ir išvis patinka įvairūs muzikiniai stiliai.

                      Va šiuo metu barake dažniau skamba house'as (nes kambariokui juodai patinka), o po ranka visada Metallica, Rammstein'ai, keli Hip-Hop'o CD... Taip pat ir lengvesnės muzikos Kaniavos CD bei draugų įrašyti gabaliukai..
                      P.

                      Comment


                        #31
                        klausaus as is esmes visko, nuo classic(nors ir labai retai) iki techno, nuo popso iki progresyvaus metalo.
                        Bet butent siuo metu as daugiau linkes i electro, punk ir ambient bei ju misinius su gitaromis ar be ju(Soulwax, M83, Robots in Disguise, Garbage, Otep).

                        Comment


                          #32
                          Va esme, jog yra elektronine muzika apibudinama kazkokiu visiskai netinkamu naujadaru.
                          Klubas gali buti ir rocko, tai rockas= klubine muzika?

                          Comment


                            #33
                            Parašė Quack
                            Va esme, jog yra elektronine muzika apibudinama kazkokiu visiskai netinkamu naujadaru.
                            Klubas gali buti ir rocko, tai rockas= klubine muzika?
                            Man rods visi suprato apie ka as kalbu Tikrai nesu as ten koks expetas, todel ir nesigincisiu su tavim.

                            Comment


                              #34
                              Mantai, del to ir nurodziau daina bei sekundes kur to metalo kaip ir nera, jog galetumet balso paklausyti

                              Comment


                                #35
                                As nenoriu gincytis, tiesiog jau pries kiek laiko pastebejau atrandamas naujas muzikos rusis tuose susipazinejimo ar kaip ten jie, portaluose, kur buna parasyta kokia kas muzika klauso, tai visur dominuoja Club, o atsiranda dar ir tokiu, kaip Gangster?!?
                                Dar idomu, jog nemazai lietuvisku klubu grojamas radijinis kicas, o zmones neina i tam tikra vakareli, bet eina tiesiog i kluba ir jiems tas pats kas groja. Taip turbut ir gimsta Club muzika

                                Comment


                                  #36
                                  klubine muzika - tai sokiu muzika, paprastai snekant.
                                  Kaip tik muzikines temos atsiradimui pirmadieni bus koncertas vingio parke, Vilniuje - Black Eyed Peas...
                                  Our deepest fear is not that we are inadequate. It is that we are powerful beyond measure. Who are we to be brilliant, gorgeous, talented ? Actually, who are you not to be? As we let our own light shine, we unconsciously give other people permission to do the same.

                                  Comment


                                    #37
                                    O sokiu muzika, tai..

                                    Comment


                                      #38
                                      Greito tempo, elektronine muzika. Arba dar paprasciau tokia pagal kuria sokti pavyksta
                                      Our deepest fear is not that we are inadequate. It is that we are powerful beyond measure. Who are we to be brilliant, gorgeous, talented ? Actually, who are you not to be? As we let our own light shine, we unconsciously give other people permission to do the same.

                                      Comment


                                        #39
                                        o sokiu muzika, tai...tarsi tas bananas keen poste


                                        Prie ruso man buvo geriau

                                        Comment


                                          #40
                                          Parašė keen
                                          Greito tempo, elektronine muzika. Arba dar paprasciau tokia pagal kuria sokti pavyksta
                                          Man rods yra tokiu zmoniu, kurie ir pagal laidotuviu muzika sugebetu keleta judesiu parodyt

                                          Comment

                                          Working...
                                          X