Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Eurovizija 2012. Baku

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Lietuva labai rėmė gruzinus konflikto su Rusija metu, todėl čia jie taip mums dekoja kasmet duodami aukščiausius balus
    You might surprise yourself.

    Miestai.net FB

    Comment


      Klausimas Silber. Estija gavo daug balsų iš Šiaurės šalių. Kadangi Eurovizija pusiau politinis konkursas, tai čia galima suprasti kaip Estijos de facto priėmimą į Nordic šalis ar estų tose šalyse nemažai?
      考纳斯, 立陶宛

      Comment


        Parašė Vilnietizz Rodyti pranešimą
        Šįkart nebuvo sensacijų- laimėjo dainininkė, kurią daugelis ir laikė favoritu. Beje, ar 372 taškai nėra absoliutus visų laikų Eurovizijos rekordas?
        Rybakas daugiau gavo berods.

        Laimėjo ne pati geriausia daina, o tiesiog režisūra ir prodiusavimas.
        Švedei iki Bjork kaip iki mėnulio Po metų-kitų jos niekas ir neprisimins...

        Comment


          D.Montvydo komentaras po finalo:

          „Aš džiaugiuosi mūsų kelione, įgyta patirtimi, naujomis pažintimis, laiku scenoje. Finalo metu galvojau apie šiuos dalykus, o ne apie tai, kuri šalis laimės. Stebint Švedijos atlikėją man bėga šiurpuliukai. Galiu pasidžiaugti ja. Loreen iš tiesų laimėjo pelnytai, ji buvo to verta. Pati daina ir pasirodymas puikūs. Baltai pavydžiu jai komandos, su kuria ji dirbo – tai pasaulinio lygio profesionalai, kurie pasirūpina kiekviena detale. Svajoju apie galimybę dirbti su pasauline įrašų kompanija“, – po finalinių „Eurovizijos“ akordų portalui 15min.lt sakė D.Montvydas

          Skaitykite daugiau: http://www.15min.lt/naujiena/euroviz...#ixzz1w1d9fKLv

          Comment


            Žiūrėtų JK rimtai į šį konkursą, tai kiekvienais metais būtų pirma. Pasiūstų kokią Adele, Coldplay, Snow Patrol, Sugababes ir kitus savo grandus, tai be konkurencijos laimėtų.
            Nepatinka dirbti už mažai? Dirbk už daug.

            Comment


              Parašė rufas...tr Rodyti pranešimą
              Su balsavimu gal ir ne kažin kokios sensacijos - nebent tai, kad latviai davė rekordiškai mažai. Daugiausia balsavo arba kaimynai, arba emigrantais nusėti kraštai, plius nepaaiškinamas jokia kaiminyste Gruzijos įvertinimas () Malonu ir kaimyniška iš baltarusijos pusės - aštuoni. Sensacingiausi 5 taškai nuo Bulgarijos bei 4 nuo Maltos - ką mes ten pamiršom? Bulgarai davė daugiau negu latviai. Būtų gražu iš mūsų pusės kitąmet bulgarams bent kelis taškelius atseikėti.
              Nesupratau latvių, visgi dar to nebuvo, kad būtų skyrę tiek mažai balų, juolab, kad mūsų daina nebuvo prasta. Gėda.

              O iš gruzinų tai tik tiek ir tikėjausi balų, jau 3-4 metai iš eilės mes apsikeičiame po 12 balų. Atkreipkit dėmesį, kad pusfinalyje būtent lietuviai ir davė gruzinams 12 balų, dėl ko jie liko bent nepaskutiniai. Graži partnerystė.
              دائما الليتوانيه

              Comment


                Parašė oranger Rodyti pranešimą
                Rybakas daugiau gavo berods.
                Rybakas surinko 387 taškus, Loreen - 372. Ji antroje vietoje.

                Parašė oranger Rodyti pranešimą
                Laimėjo ne pati geriausia daina, o tiesiog režisūra ir prodiusavimas.
                Švedei iki Bjork kaip iki mėnulio Po metų-kitų jos niekas ir neprisimins...
                Išankstinis nusistatymas. Taip, konkursui skirta daina buvo labiau pop stiliaus, tačiau visvien gerai sugalvota, kaip mistiškai perteikti mintį. Loreen yra įdomi, ryški ir paslaptinga asmenybė, kuri moka dainuoti ir būti pastebėta. Galime kritikuoti kiek norime, o ji neliko nepastebėta ir toliau tęs karjerą.

                Comment


                  Kiek kartų Eurovizijos konkurse nugalejo kiekviena dalyvaujanti valstybė:


                  http://en.wikipedia.org/wiki/Fileurovision_winners_map.svg"]Šaltinis

                  Comment


                    Parašė surskis18 Rodyti pranešimą
                    Klausimas Silber. Estija gavo daug balsų iš Šiaurės šalių. Kadangi Eurovizija pusiau politinis konkursas, tai čia galima suprasti kaip Estijos de facto priėmimą į Nordic šalis ar estų tose šalyse nemažai?
                    O gal tiesiog daina patiko?
                    Nes tai, kad baltarusiai davė Lietuvai tiek daug, gal rodo, kad batka ruošiasi Lietuvos anšliusui?

                    Comment


                      Diskusijos čia... Švedija laimėjo tik dėl gero vizualinio atlikimo idėjos. Jeigu ji būtų ir pusfinalyje pasirodžius taip, kaip vakar jau antrą kartą sudainavus po pergalės, tai būtų tikrai nekas. Operatoriams jau buvo dzin
                      Kodėl "Apylanka"? Todėl, kad "Darbai"...

                      Comment


                        Drįsčiau teigti, jog kartais šis konkursas mane stebina savo neprognozuotu vyksmu. Iš viso šio konkurso kiek kažkada klausiau per visokius "labus rytus"(nes eurovizijos tikrai nežiūrėjau) man giliausią įspūdį paliko islandai, tikrai kokybiška kontekstinė daina palyginus su daugeliu favoričių dainų, tačiau jie užėmė santykinai žema vietą (spėju dėl to, kad kaimynų neturi ). Man keistoka, kai renkamasi iš geriausios afišos, o ne geriausio kūrinio. Bet kokiu atveju sveikinu Montvydą užėmus beveik viduriuką tarp geriausių.
                        Lažinuos- 2017 metais Lietuvos gyventojų skaičius didės.

                        Comment


                          Man gerai Eurovizijos lygį ilustruoja tai, kad Azerbaidžanas niekada žemiau 5 vietios nekrenta ))

                          Comment


                            Šiemet Azarbaidžano daina sakyčiau įdomi teksto prasme, atidžiau paklausykit ar susiraskit ir interpretuokit Eurovizijos kontekste
                            Kodėl "Apylanka"? Todėl, kad "Darbai"...

                            Comment


                              Mano tai reziumė toks, kad Donatas būtų turėjęs daugiau šansų, jeigu ne tokia stipri konkurencija šiemet. Tikrai nepamenu tiek daug gerų kūrinių Eurovizijos finale. Praktiškai nei vienos neatmetu, išskyrus "babuškų". Įdomiausias finalas man "so far"...
                              Aš tikrai myliu Lietuvą!

                              Comment


                                Na gaila, kad Eurovizija baigėsi. Man tikrai patiko visas tas šurmulys ir t.t. Tas laukimas.. o dabar vėl reikės laukti. Sensacingai Norvegija užėmė paskutinę vietą (beje, jie paskutinę vietą užima jau 5 kartą istorijoje), o pusfinalyje Tooji (Norvegija) surinko lygiai tiek pat taškų (45) su Bulgarija ir pirmą kartą nuo pusfinalių įvedimo buvo lygiosios dėl paskutinio kelialapio į finalą. Kadangi Tooji gavau daugiau dvyliktukų tai jis ir pateko, o ne Bulgarija..

                                Kitais metais mąstau bandyti patekti į eurovizijos savanorius. Kadangi studijuosiu visai netoli (Danijoje) tai būtų labai nerealu patekti į savanorių gretas;o
                                Blogas apie mano gyvenimą bei įspūdžius Kinijoje - kiniskai.blogspot.hk

                                Comment


                                  Man tai išvis nesuprantama kaip ta švedė laimėt galėjo. Juolab kažkokia vos ne biški atsilikus pasirodė kai dalino taškus Bet, sveikinam Lietuvą, ir duodam Latvijai -3000 respekto pointų .

                                  Comment


                                    Na taip Baltijos šalių vienybės šiemet nebuvo.
                                    ---- NAUJOJI VILNIA facebook'e ----

                                    Comment


                                      Suomijos balų pranešėjas- tikra šių metų Eurovizijos sensacija

                                      Marsrutai.lt -viešojo transporto tvarkaraščiai
                                      Marsrutai.lt tinklaraštis!
                                      SVARBU! Pokyčiai Vilniaus viešajame transporte nuo liepos 1 dienos!

                                      Comment


                                        Parašė SPX Rodyti pranešimą
                                        Diskusijos čia... Švedija laimėjo tik dėl gero vizualinio atlikimo idėjos. Jeigu ji būtų ir pusfinalyje pasirodžius taip, kaip vakar jau antrą kartą sudainavus po pergalės, tai būtų tikrai nekas. Operatoriams jau buvo dzin
                                        Tai ką aš ir sakau: laimėjo idėja "vaizdo klipas tiesioginiame eteryje". Didžiausias nuopelnas ir atitenka jos pasirodymo režisieriui (ne operatoriams )

                                        Comment


                                          Parašė Maxas Rodyti pranešimą
                                          Na taip Baltijos šalių vienybės šiemet nebuvo.
                                          Pykstam ant balkanų, kad vieni už kitus balsuoja, bet patys norime gauti balsu iš visokių braliukų, Gruzijų ir Airijų... Nepatiko, tai ir nebalsavo

                                          Comment

                                          Working...
                                          X