Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Eurobasket 2015

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    IMHO reikėjo uždrausti Lekavičiui mesti į krepšį nes jo pataikymas max20%, kaip įžaidėjas dar gal ir OK plius kamuolių vagis kartais.
    Nepirk iš Decathlon, Philips, Nestle, KraftHeinz, Viada, Vičiūnų, Volfas Eng, Procter & Gamble / Gillette
    Toblerone, Milka, Dirol, Halls (Mondelez International), Hellmann's, Heineken, Mars, PepsiCo
    [url]https://youtu.be/9u_6BFmkOuQ?t=3868[/url]

    Comment


      Kodel Kazklauskas nenaudojo Gailiaus - man mistika. Bet ka padarysi, gerai, kad bent Fernandezui skaudejo

      Comment


        Parašė Arunasx Rodyti pranešimą
        IMHO reikėjo uždrausti Lekavičiui mesti į krepšį nes jo pataikymas max20%, kaip įžaidėjas dar gal ir OK plius kamuolių vagis kartais.
        linkiu jam viso ko geriausia, bet izaidejas pavojingas tada kai gali ne tik perduoti kamuoli, bet ir pats imesti, o jei dar ir prasiverzti tai cia jau beveik parkeris. jei Lekavicius to pasieks tai puiku, bet sakykim siemet tame irbuvo didziausia Kazlausko klaida kad eme Lekaviciu, o ne Geceviciu, kuris speju i rinktine nepapuola grynai del asmeninio kivirco su treneriu. stai butume laimeje taskus prie tritaskio, o izaidejo pozicijoje nieko nebutume prarade

        Comment


          Futbole Fernandezui jau būtų tiek parodytą kortelių už vaidybą kad tam jau tiesiog nebesinorėtų vaidint. Suvaidino taip, kad lyg čia būtų buvus rimta trauma, o po finalo lakstė lyg niekur nieko.
          You might surprise yourself.

          Miestai.net FB

          Comment


            Parašė Galis Rodyti pranešimą
            linkiu jam viso ko geriausia, bet izaidejas pavojingas tada kai gali ne tik perduoti kamuoli, bet ir pats imesti, o jei dar ir prasiverzti tai cia jau beveik parkeris. jei Lekavicius to pasieks tai puiku, bet sakykim siemet tame irbuvo didziausia Kazlausko klaida kad eme Lekaviciu, o ne Geceviciu, kuris speju i rinktine nepapuola grynai del asmeninio kivirco su treneriu. stai butume laimeje taskus prie tritaskio, o izaidejo pozicijoje nieko nebutume prarade
            Gecevicius zaidzia atakuojancio gynejo pozicijoje. Ar verta ji imt i rinktine kaip izaideja - abejoju. Adas Juskevicius butu, ko gero, teisingesnis sprendimas. As liksiu prie savo nuomones, kad Gailius galejo buti raktas i pergale siose rungtynese. Maciulis jau su serbais silpniau sulose - cia jau zenklas buvo, kad pagrindine smogiamoji jega issikvepia ir reikalinga visai kitokia taktika itraukiant i zaidima atsarginiu zaideju potenciala.

            Comment


              Gailius starte galejo but slaptas ginklas. Jo pasirodymo labai tikejaus, bet deja... kavaliauskas tikrai gerai pasirode, gaila, kad jis jau amziuj, bet jei butu 4m jaunesnis, tai sakyciau, kad turim labai labai tvirta centra ateiciai

              Comment


                Parašė spirit Rodyti pranešimą
                Futbole Fernandezui jau būtų tiek parodytą kortelių už vaidybą kad tam jau tiesiog nebesinorėtų vaidint. Suvaidino taip, kad lyg čia būtų buvus rimta trauma, o po finalo lakstė lyg niekur nieko.
                Na šįkart vaidybos ten ko gero nebuvo. Ar kad jį komandos personalas iš arenos išvedė irgi buvo vaidybos elementas?

                Comment


                  Parašė OptimusPrime Rodyti pranešimą
                  Gecevicius zaidzia atakuojancio gynejo pozicijoje. Ar verta ji imt i rinktine kaip izaideja - abejoju. Adas Juskevicius butu, ko gero, teisingesnis sprendimas. As liksiu prie savo nuomones, kad Gailius galejo buti raktas i pergale siose rungtynese. Maciulis jau su serbais silpniau sulose - cia jau zenklas buvo, kad pagrindine smogiamoji jega issikvepia ir reikalinga visai kitokia taktika itraukiant i zaidima atsarginiu zaideju potenciala.
                  ta prasme maciulio naudingumas nebe ~50 todel jis jau seda? nenorekit kad serbai neatkreiptu demesio i Maciulio gynyba, kai jo tokia forma, naturalu kad labiau uzdengtas buvo. del geceviciaus juk paaiskinau, kad nieko nebutume prarade izaidejo pozicijoje, nes Kalnieti vistiek Seibutis keite, o ne Lekavicius. o stai prie tritaskio butume tureje stipru ginkla. bet cia labiau mastant apie olimpiada.

                  Comment


                    Personalas taip pat galėjo pasimaut ant tos vaidybos.
                    You might surprise yourself.

                    Miestai.net FB

                    Comment


                      Jis visad vaidina butu jam kazkas rimto, tai nebutu sokinejes ir issidirbinejes po visko

                      Comment


                        Parašė Galis Rodyti pranešimą
                        del geceviciaus juk paaiskinau, kad nieko nebutume prarade izaidejo pozicijoje, nes Kalnieti vistiek Seibutis keite, o ne Lekavicius. o stai prie tritaskio butume tureje stipru ginkla.
                        Nesupratau is karto. Taip cia teisingas pastebejimas.

                        Parašė Galis Rodyti pranešimą
                        ta prasme maciulio naudingumas nebe ~50 todel jis jau seda? nenorekit kad serbai neatkreiptu demesio i Maciulio gynyba, kai jo tokia forma, naturalu kad labiau uzdengtas buvo.
                        Be abejo serbai atkreipe demesi i Maciuli ir ruosesi jo neutralizavimui. Kaip, beje, nesunkiai galima buvo nuspeti, kad ta pati padarys ir ispanai...

                        Comment


                          Parašė spirit Rodyti pranešimą
                          Man yra visiškai dzin kokie deriniai yra pas kitas komandas. Mūsų komanda turi žmonių kurie moka ir gali agresyviai pult. Tik kad juos irgi dažnai išgaudydavo varžovų gynėjai. Todėl sakyt kad mūsų deriniai yra lievi negalima.

                          Ok, galim iš viso nesigint. Ar mums nuo to taps lengviau laimėt? Tikrai ne.
                          Kai jums dzin ant kokio nors krepšinio elemento, matosi kaip skaitote žaidimą.

                          Mes turime puolančius žaidėjus, bet jie sėdi. Seibutis neturi tiek laiko žaisti SG, neturi tiek kartų mest iš toli. Per 3 metus Lietuvoje turėjote suprasti, kad jo, kaip ir, beje, Pociaus pliusas puolime ne tritaškių lietus, o aštrūs prasiveržimai. Seibučio taiklumas iš toli šiame čempionate vos 13 procentų. Pirmi jo du tritaškiai buvo kaip tik šiandien. Tai gal dabar pradėsime jį vadinti snaiperiu? Net pusėtini "Lietuvos Ryto" treneriai šitą suprato ir SG laikė Gecevičių, o SF - Seibutį.

                          Kai mes turime PF stygių, o Sabonis nežaidžia, nes jaunas, laisvai galima laviruoti žaidėjais:
                          PG: Kalnietis, Lekavičius
                          SG: Milaknis, Gailius
                          SF: Seibutis, Kuzminskas
                          PF: Mačiulis, Jankūnas, Sabonis
                          C: Valančiūnas, Kavaliauskas, Javtokas.


                          Parašė Galis Rodyti pranešimą
                          Gasolio neuzdenge prancuzai su savo atletiskumu, o jus svaigstat kaip ji blokuojam ir kamuolys nukrenta mums i rankas. :-) beer talking ?
                          Dar kartą perskaitykite ką parašiau. Šiame čempionate Gasolis stumdomas į C, nors yra PF. Tačiau tai jam netrukdo atakuoti iš jo mėgstamo "PF'iško" kampo. Kai prie jo prišoktų mažesnis Mačiulis, kuris gerai žaidžia "apačioje", o dar šalia stovėtų C, būtų visai kitoks dvigubinimas. Dabar gi po krepšiu jį dengia kas netingi.
                          Tuo labiau, kad nekalbu vien apie finalą, o kalbu išvis apie visą čempionatą.

                          KARTOJU: Nieko neturiu prieš žaidėjus, tiesiog konservatyvus trenerio požiūris į žaidimą "kastravo" mūsų puolimą.

                          Comment


                            Aš krepšiniu mėgaujuos, o ne jį analizuoju. Analizuot yra trenerio darbas, o ne mano.
                            You might surprise yourself.

                            Miestai.net FB

                            Comment


                              Parašė spirit Rodyti pranešimą
                              Aš krepšiniu mėgaujuos, o ne jį analizuoju. Analizuot yra trenerio darbas, o ne mano.
                              Tai ir nereikia užčiaupti tuos, kurie į krepšinį žiūri ne vien iš fano pusės.

                              Comment


                                Ką tu čia nusišneki? Kur aš ką bandžiau užčiaupt? Parodyk man mano komentarą kur aš būčiau parašęs "užsičiaupk" ar pan.
                                You might surprise yourself.

                                Miestai.net FB

                                Comment


                                  Parašė spirit Rodyti pranešimą
                                  Ką tu čia nusišneki? Kur aš ką bandžiau užčiaupt? Parodyk man mano komentarą kur aš būčiau parašęs "užsičiaupk" ar pan.
                                  Sarkastiški smile'ai irgi daug ką reiškia, bet šis mano komentaras skirtas ne tik jums, ne tik šiam forumui, bet ir visiems 3 mln ekspertų, kurie nepratę, kad jų nuomonei nepritariama. Tačiau čia jau grynas offtopic ir net ne pep talk išeina.

                                  Comment


                                    Gal tu mažiau gerk jei tau kažkokie smailai liepia užsičiaupt
                                    You might surprise yourself.

                                    Miestai.net FB

                                    Comment


                                      Comment

                                      Working...
                                      X