Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Internetas Kaune

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Internetas Kaune

    Sveiki visi,
    reikia jusu pagalbos, ypac tu kas gyvena/dirba Kaune.
    Planuoju isivest Kaune interneta i savo buta, bet nezinau koki?
    Kokie provaideriai Kaune yra? Kaip juos surasti?
    Labai vertingi butu jusu asmeniniai vertinimai, nes ka jie raso/kalba, toli grazu ne visas paveiksliukas.
    Kas turi patirti, labai prasyciau pasidalynti.
    Dekui uz betkokia informacija.

    #2
    Turiu mikrovisatą, moku 60 Lt/mėn. Nesiskundžiu... Stabilus ir greičiausias internetas Kaune...

    Comment


      #3
      Turiu Teo Zebra ir nesiskundžiu aišku, į metus pasitaiko apie 10-15 interneto sutrikimų ar dingimų, bet esu patenkintas, nes ryšio nesklandumai pašalinami greitai ir efektyviai. O ir internetas palyginti nėra brangus. Interneto kaina ir kokybė labai priklauso nuo to, kokiame mikrorajone gyveni. Ir ar tavo namas turi tos įmonės interneto aktyvumą.
      www.nvtka.lt - Nacionalinė viešojo transporto keleivių asociacija. Tapk ir tu jos dalimi!

      Comment


        #4
        Aš naudojuosi TEO "Optimaliu internetu" 49Lt/mėn. Šiaip turiu problemų, nes ryšys trūkinėja - kartais dažniau, kartais rečiau. Kai jau buvo užknisęs šitas reikalas, užregistravau gedimą. Jie pasitikrino pas save, nieko nerado, atsiuntė savo meistrą, jis pamatavo interneto ryšio stiprumą ir nustatė, kad ryšys labai silpnas.

        Pas mus čia seni laidai išvedžioti namie, tai liepė juos pakeist, nes jie "nepritaikyti DSL", be to, pamatė, kad prijungtas dar telefonas be dažnių skirstytuvo, tai liepė ir jį atjungt. Už šią konsultaciją teko sumokėti 30 Lt. Įvykdžiau visus nurodymus - atjungiau telefoną, nusipirkau naują laidą, bet efekto lyg ir nėra. Nežinau - gal su kabeliu nuo jų dėžės iki mūsų namų kas blogai? Šiaip ar taip dar kartą juos kviest ir 30 Lt mokėt aš dar nepasiryžau.

        Šiaip greitis siunčiantis iš TEO FTP ar duomenų keityklos stabilus ~ 100-120 Kb/s. Kartais tik nervuoja, kad labai riboja greitį į užsienį vakarais ir savaitgaliais. Būna Youtube video negali normaliai pažiūrėt.

        So, jei nebūtų tų trūkinėjimų ir neribotų greičio į užsienį, būtų pats puikiausias internetas.

        Apie kitus provider'ius nežinau, nes Aleksote gyvenu - nėra kitų alternatyvų (kaip aš sakau, arba TEO arba nieko ).
        BlogasSeulas 2009Honkongas 2012Bankokas 2012

        Comment


          #5
          Turiu KIS. Neabejotinai vienas geriausių, jei ne geriausias internetas Kaune 50lt/mėn. Jokių sutrikimų, tfu tfu tfu, sparta tiek dieną, tiek vakare nepriekaištinga.

          http://www.kis.lt/indexframe.php?m=24256166ce
          Mano nuotraukos @Fotki.com

          Auto Show Millennium 2007
          Retromobile 2007
          "Kova 1". Driftingo čempionatas
          "Foje" Gali Skambėti Kitaip
          Vilniaus žavesys kauniečio akimis: 1 dalis | 2 dalis
          BaltMotorShow 2007, Vilnius: 1 dalis | 2 dalis
          Kauno Marių Regioninis Parkas

          Comment


            #6
            Parašė Berliner Rodyti pranešimą
            Aš naudojuosi TEO "Optimaliu internetu" 49Lt/mėn. Šiaip turiu problemų, nes ryšys trūkinėja - kartais dažniau, kartais rečiau.
            Aš anksčiau naudojaus Teo už 179lt/mėn. Keikiau kaip nežinau ką... Nė dienos be gedimo vienu metu buvo
            Mano nuotraukos @Fotki.com

            Auto Show Millennium 2007
            Retromobile 2007
            "Kova 1". Driftingo čempionatas
            "Foje" Gali Skambėti Kitaip
            Vilniaus žavesys kauniečio akimis: 1 dalis | 2 dalis
            BaltMotorShow 2007, Vilnius: 1 dalis | 2 dalis
            Kauno Marių Regioninis Parkas

            Comment


              #7
              visu atsiprasau, uzmirsau pasakyti, kad domina senamiestis, aisku Zebra ten bus, bet kazko nenoriu prasidet su TEO, gal ir be reikalo...

              Comment


                #8
                Parašė HAMMER Rodyti pranešimą
                Turiu KIS. Neabejotinai vienas geriausių, jei ne geriausias internetas Kaune 50lt/mėn. Jokių sutrikimų, tfu tfu tfu, sparta tiek dieną, tiek vakare nepriekaištinga.

                http://www.kis.lt/indexframe.php?m=24256166ce
                Joa, įspūdingas planas. Tik labai jau maža aprėptis tinklo...
                BlogasSeulas 2009Honkongas 2012Bankokas 2012

                Comment


                  #9
                  Parašė Berliner Rodyti pranešimą
                  Apie kitus provider'ius nežinau, nes Aleksote gyvenu - nėra kitų alternatyvų (kaip aš sakau, arba TEO arba nieko ).
                  Aleksote dar veikia "Belaidis", Mikrovisata ir Erdvės. Be to, dėl tokių nesąmonių kaip dažnių skirstytuvo nepajungimas, tai ir yra blogas ryšys. Man be dažnių skirstytuvo išvis internetas neveikia, jis reikalingas, kad telefonas netrukdytų DSL modemui.
                  www.nvtka.lt - Nacionalinė viešojo transporto keleivių asociacija. Tapk ir tu jos dalimi!

                  Comment


                    #10
                    Parašė HAMMER Rodyti pranešimą
                    Aš anksčiau naudojaus Teo už 179lt/mėn. Keikiau kaip nežinau ką... Nė dienos be gedimo vienu metu buvo
                    Pas mane Teo internetas. Kai sutrinka ryšys, iškart skambinu skųstis ir gan greit sutvarko aš klientas ir turiu teisę skųsti kai moku už paslaugą, bet ją gaunu nekokybišką ar išvis negaunu.
                    www.nvtka.lt - Nacionalinė viešojo transporto keleivių asociacija. Tapk ir tu jos dalimi!

                    Comment


                      #11
                      Parašė x21 Rodyti pranešimą
                      visu atsiprasau, uzmirsau pasakyti, kad domina senamiestis, aisku Zebra ten bus, bet kazko nenoriu prasidet su TEO, gal ir be reikalo...
                      O tu pavyzdžiui negalvoji apie Omnitel Connect arba Bites analogiska paslauga? Visam senamiesty yra 3G padengimas, taigi nebus problemų su tom naujom HSPDA greitis iki 3,6 Mb/s. Gal šiek tiek planai jų brangoki, bet turesi bevielį netą.
                      BlogasSeulas 2009Honkongas 2012Bankokas 2012

                      Comment


                        #12
                        Parašė amiko Rodyti pranešimą
                        Aleksote dar veikia "Belaidis", Mikrovisata ir Erdvės. Be to, dėl tokių nesąmonių kaip dažnių skirstytuvo nepajungimas, tai ir yra blogas ryšys. Man be dažnių skirstytuvo išvis internetas neveikia, jis reikalingas, kad telefonas netrukdytų DSL modemui.
                        I know, I know. Mes tiesiog turėjom 2 telefonus. Prie vieno skirstytuvas buvo pajungtas, prie kito - ne. Kadangi tuo nepajungtuoju niekas niekada nesinaudodavo, tai nebūdavo jokių problemų. Jos prasidėjo vėliau, ir kai jau tą telefoną atjungiau galutinai - niekas nepasikeitė.
                        BlogasSeulas 2009Honkongas 2012Bankokas 2012

                        Comment


                          #13
                          Parašė amiko Rodyti pranešimą
                          Pas mane Teo internetas. Kai sutrinka ryšys, iškart skambinu skųstis ir gan greit sutvarko aš klientas ir turiu teisę skųsti kai moku už paslaugą, bet ją gaunu nekokybišką ar išvis negaunu.
                          Geras požiūris, bet ką daryt, kai žinai, kad už tą skundą mokėsi 30 Lt?
                          BlogasSeulas 2009Honkongas 2012Bankokas 2012

                          Comment


                            #14
                            Parašė Berliner Rodyti pranešimą
                            Joa, įspūdingas planas. Tik labai jau maža aprėptis tinklo...
                            Na dabar gan prasiplėtę.
                            http://www.kis.lt/indexframe.php?m=b94f213780
                            Pamenu kai viskas prasidėjo mano rajone. Tuomet neturėjau jokio interneto, o kaimynai susibūrę į ~10 žmonių grupelę įsivedė. Nuo tada (tikriausiai 6-7m. atgal jokių skundų iš KIS vartotojų )
                            Mano nuotraukos @Fotki.com

                            Auto Show Millennium 2007
                            Retromobile 2007
                            "Kova 1". Driftingo čempionatas
                            "Foje" Gali Skambėti Kitaip
                            Vilniaus žavesys kauniečio akimis: 1 dalis | 2 dalis
                            BaltMotorShow 2007, Vilnius: 1 dalis | 2 dalis
                            Kauno Marių Regioninis Parkas

                            Comment


                              #15
                              >...O tu pavyzdžiui negalvoji apie Omnitel Connect...
                              turiu jau 1.5 metu (Connect-50), ir siaip patenkintas, bet noriu susipazint su Kauno internetu... tiktu koks puse megabito visur ir visada i abi puses uz 50 litu, panasu turiu dabar, bet ne Kaune.

                              Comment


                                #16
                                Parašė x21 Rodyti pranešimą
                                visu atsiprasau, uzmirsau pasakyti, kad domina senamiestis, aisku Zebra ten bus, bet kazko nenoriu prasidet su TEO, gal ir be reikalo...
                                prasidejau ir gailiuosi.
                                I love INNUENDO!

                                Comment


                                  #17
                                  >..Turiu mikrovisatą, moku 60 Lt/mėn. Nesiskundžiu...
                                  Cia optinis?

                                  Comment


                                    #18
                                    Naudoju MegaNET, rodos jie atnaujino ir tinkla siomis dienomis bet dainavos rajone ..tikios bus maziau sutrikimu

                                    Comment


                                      #19
                                      >..Naudoju MegaNET
                                      kas yra * ... ir ** ?

                                      Comment


                                        #20
                                        * Namams, kur galima tik bevielio ryšio prieiga, nurodytos spartos netaikomos.
                                        ** Piko laikas nuo 08:00val. iki 00:00 val.

                                        Comment

                                        Working...
                                        X